Kendini Tanıt

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Adım; Veli Azak, Yaş 45

Şimdilik Aydın'da ikamet ediyorum, emniyet teşkilatında BaşPolis olarak görev yapıyorum, mesleki kariyerimde 21 yılı bitirdim, yaşa takıldığım için emekli olamadım, gün sayıyorum denilebilir... Adli ve Hukuki konularda forumdaşlara yardımcı olabilirim, iyi kötü bilgi ve tecrübem mevcut.

Hobi olarak gençlik yıllarında amatör futbol oynadım, sonrasında da otomobillere merak sardım hatta 2012 yılında Mazda markasıyla tanışmam sebebiyle yakın bir arkadaşım ile forumumuz da olsun diyerek forumunu kurduk, bu güzel forum ile alt yapı ve felsefemizin uyuştuğunu görmek de bana ayrıca mutluluk kaynağı oldu.

Bu forumu kuran ve paylaşımda bulunan yetkililere ve üyelere sonsuz teşekkür ederek, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. Herkeslere hayırlı günler, keyifli forumlar...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Domestos Domestos, Mesaj Basligi Merhaba idi
Yeterli degil mi hocam :hihi
Üyelerimiz bölümüne tanışma mesajı atar insan diyeyim ben sana o zaman... Pm ile bilgilendirme için ayrıca teşekkürler, teknik konularda çok zayıf olduğum için alt yapıyla ilgilenen arkadaşa ilettim mesajını. Tekrar teşekkürler.:ok

S Çevrimdışı

SİGORTACI

Yeni Üye
29 Tem 2018
39
54
Merhaba,
İsmim Bülent anlaşılacağı üzere Sigortacıyım.1970 doğumluyum.(Çok yaşlı var diye ortalamayı düşürmeye geldim:))
Ankara'da yaşarken bu ay Samsun'a taşındım.
19 yıldır sigortacıyım.Öncesinde Turist Rehberliği ve Satış sektörü var.
sigorta konusunda özellikle sağlık ve hayat sigortaları konusunda istediğiniz kadar detay sorabilirsiniz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,887
Tekrardan Merhaba Bülent Bey
Musait zamaniniz olursa
Saglik ve hayat sigortasi uzerine derinlemesine bir paylasim yapmanizi isteriz. :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba,
İsmim Bülent anlaşılacağı üzere Sigortacıyım.1970 doğumluyum.(Çok yaşlı var diye ortalamayı düşürmeye geldim:))
Ankara'da yaşarken bu ay Samsun'a taşındım.
19 yıldır sigortacıyım.Öncesinde Turist Rehberliği ve Satış sektörü var.
sigorta konusunda özellikle sağlık ve hayat sigortaları konusunda istediğiniz kadar detay sorabilirsiniz.

Deimos Deimos abi ne demek istedi sence bu kardeşimiz? :alala

Bize yaşlı dedi galiba :kop

Kardeşim hoşgeldin.

Bir dakika yaaaa, ABİMMM hoşgelmişsin :kiskis

S Çevrimdışı

SİGORTACI

Yeni Üye
29 Tem 2018
39
54
Deimos Deimos abi ne demek istedi sence bu kardeşimiz? :alala

Bize yaşlı dedi galiba :kop

Kardeşim hoşgeldin.

Bir dakika yaaaa, ABİMMM hoşgelmişsin :kiskis

hoş buldum kardeşim,"Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir" demiş ya bir birileri,yaş kısmına takılmayalım ben henüz 48 yaşındayım çünkü,yaşlı değilim :)

Geri
Üst Alt