Kargo firmaları hakkında

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Çalışma ortamı da çok önemli. Keyif alarak çalıştığın çalışma arkadaşların olunca iş de az çok yoluna giriyor bence. Şans meselesi.

Biz görmeyiz be abi 65 yaşında emekli mi olunur
:bilmiyom
Neden olmasın yahu, İskandinav ülkelerindeki insanlar 70 yaşında emekli oluyor. Hem de o zor yaşama koşullarına ve yıllık kişi başı gelirleri 70.000usd kadar rezil berbat derecede düşük olmasına rağmen.

Hatta hiç unutmam ben bir gün iskandinavyadaykene.... :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Neden olmasın yahu, İskandinav ülkelerindeki insanlar 70 yaşında emekli oluyor. Hem de o zor yaşama koşullarına ve yıllık kişi başı gelirleri 70.000usd kadar rezil berbat derecede düşük olmasına rağmen.

Hatta hiç unutmam ben bir gün iskandinavyadaykene.... :kiskis
Onlar batık hocam batık... Reyiz öle diyo...

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bence şanslısınız, kargo firmasının teslim etmemesi daha iyi sizin için, 48" Vestel TV siparişi verdim hepsi burada denen firmadan, satıcı Gaziantep'te olduğu için yurt içi kargoya verildi. Sistemden kargo hareketlerini 3 lgun takip ettim ama nedense teslim şubesinden dağıtıma çıkmadı bir türlü, şubeye gittim arkadaş benim tv neden dağıtıma çıkmıyor dedim, kolisi ıslak gelmiş teslim edemeyiz dediler, bende satıcı ve alıcıya neden bilgi vermiyorsunuz deyip, satıcıya durumu anlattım, satıcı hemen başka bir ürün çıkardı ve bahse konu kargoyu geri çağırdı. 3gun sonra TV eve gelmiş ve eşim teslim almış, akşam eve geldim şeytan aç kurcala desende koliye dokunmadım. Servisi arayıp kurulum istedik, ertesi gün yine ben işte iken servis kurulum için gelmis, gelen arkadaş TV daha kurmadan bunun ekranda sıkıntı var gibi demiş ve fişe takınca ekranın kırık olduğunu fark etmişler, servis rapor tuttu TV hasarlı diye bu şekilde zar zor iade ettik TV yi. İnternetten gerek beyaz eşya gerekse TV alınır ama teslimatı kargo firmaları değil yetkili servisler yapmalı. Vestel ve Arçelik Beyaz eşyalarda durum böyle diye biliyorum.
Dogru ben bu yüzden vesteli tebrik ediyorum aldığım tv yi direk vestel servis getirmişti
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Allahın belaları ya google yorumlara bakın küfür hakaret diz boyu
Aslında kargo olayında biraz şans işi şubeden şubeye fark ediyor mesala bizim burada yurt içi canavar en sevdigimde hepsijet evde yoksam adam telefonla bile arıyor

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt