Kargo firmaları hakkında

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38
Arkadaşlar 2 gün önce bir alışveriş sitesinden tv sipariş ettim fakat artık kargo firmalarının beyaz eşya tv gibi eşyaların sevkiyatını durdurduğu bilgisini verdiler telefonla o yüzden satışın iptal olacağını belirttiler. Varmı bu durumu yaşayan yakın zamanda hevesimiz kursağımızda kaldı :affet

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
e ozaman firmalar internet satışlarınıda durdursunlar
yada kendi araçlarıyla sevkiyat yapsınlar

H Çevrimdışı

hadeka

Aktif Üye
7 Eki 2019
158
Aldiginiz ürünler 1 haftadan once elinize ulasmaz.
Bana horozla gelen kargo 15 gunde ugraşa uğraşa geldi, ürünü iade ettim, bugün 24.gün horoz hala teslim edemedi, sanırim yarın teslim olacak, horoz lojistik ile çalışılırsa sağlam çelik gibi sinir sahibi olmak lazım, resmen horozla kanka oluyorsunuz, verip veriştirmeside cabası.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bana horozla gelen kargo 15 gunde ugraşa uğraşa geldi, ürünü iade ettim, bugün 24.gün horoz hala teslim edemedi, sanırim yarın teslim olacak, horoz lojistik ile çalışılırsa sağlam çelik gibi sinir sahibi olmak lazım, resmen horozla kanka oluyorsunuz, verip veriştirmeside cabası.
Kisacası 45 gündür ugraşiyoruz, 2. taksit kesileli cok oldu, 3. Takside gidiyoruz, horoz yüzunden hala iade alamadık.

Kisacası 45 gündür ugraşiyoruz, 2. taksit kesileli cok oldu, 3. Takside gidiyoruz, horoz yüzunden hala iade alamadık.
Pardon 48 gün olmuş.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436

Pardon 48 gün olmuş.
ozaman 1 haftanin alti imkansiz diye duzeltelim :haha

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Yani artık hiç mi tv taşımayacak kargolar, yoksa geçici bir süre mi böyle oldu.

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38
Ben çok küçük bi şehirde oturuyorum mağazalar arasında rekabet yok fiyatlar bu yüzden acayip uçuk beyaz eşya olsun kombi olsun tv olsun hep netten alırım bu sebeple. Düştüysek mağazaların eline yandık ki ne yandık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt