JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
tvden hdmia (ps4) geçtikten sonra görüntü yeşil olmaya başladı. aynı şekilde tekrar tvye geçincede yeşil oluyor. yani hdmi kablosundan kaynaklı olmadığını düşünüyorum. bir iki kez arasında geçiş yaptıktan sonra görüntü düzeliyor. Adem Helvacı Ado durum servislik mi hocam?
Protokol çözümleyicide bir takılma var gibi. Yazılım sürümü ve seri numarası paylaırmısın rica etsem:ok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
arkadaşlar benim tv iyice sapıttı anakartı değiştirdikten sonra.

dün yine kablo takılı olmasına ve bağlantı olmasına rağmen internete erişim hatası verdi. fişi çekip taktım düzeldi..

zaten yukarıda anakartı taktıktan sonra üst kısımda oluşan çizgilerden bahsetmiştim.

daha sonra tv'den ses gelmesine rağmen görüntü gelmedi, tekrar fişi çekip taktım düzeldi. tv ünitesinin arkasında 20 cm bir boşluk var, orada yaşamaya karar verdim..

bahsettiğim hataları videoya kaydettim, servis elemanının whatsapp'ına gönderdim. arkadaş konuyla ilgili fabrikaya mail atacağını söylemiş. bakalım neler olacak, beklemedeyiz?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21

dün yine kablo takılı olmasına ve bağlantı olmasına rağmen internete erişim hatası verdi. fişi çekip taktım düzeldi..

zaten yukarıda anakartı taktıktan sonra üst kısımda oluşan çizgilerden bahsetmiştim.

daha sonra tv'den ses gelmesine rağmen görüntü gelmedi, tekrar fişi çekip taktım düzeldi. tv ünitesinin arkasında 20 cm bir boşluk var, orada yaşamaya karar verdim..

bahsettiğim hataları videoya kaydettim, servis elemanının whatsapp'ına gönderdim. arkadaş konuyla ilgili fabrikaya mail atacağını söylemiş. bakalım neler olacak, beklemedeyiz?
Tv nin değişmesi hayırlı olacak

M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33

Bu ses goruntu olayi benim de basima geldi, ekranda Video yok hatasi yaziyor ama ses geliyor, youtube uygulamasina girince video izleniyor , tv ye geri donunce gene goruntu yok, dediginiz gibi fisi cekip takinca duzelmisti bendede.
Bu donanimsal bir problem ise bende garantisi bitmeden servise vereyim.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Bu ses goruntu olayi benim de basima geldi, ekranda Video yok hatasi yaziyor ama ses geliyor, youtube uygulamasina girince video izleniyor , tv ye geri donunce gene goruntu yok, dediginiz gibi fisi cekip takinca duzelmisti bendede.
Bu donanimsal bir problem ise bende garantisi bitmeden servise vereyim.

tam olarak bilmiyorum sorunun nedenini. anakart değişti yine çözüm olmadı. servisteki çocukla görüştüm, ürün değişimi için mail atmış fabrikaya, dönüş bekliyoruz bakalım..

M Çevrimdışı

Mmxa00

Yeni Üye
21 Haz 2019
7
43
Arkadaşlar bu tv hala alınır mı 2300 e, yoksa bu kadar verince az daha çık demeye başlar mıyız

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Yani Murat hocam, fiyat performans olayı sizce devam ediyor mu bu tv de, bunun yerine 2500 civarı ud8200 vestel var mesela, o mu alınır?
Tv ler hakkında üst düzey bir bilgim yok hele vestellerle uzaktan yakından bilgim yok. Adem Helvacı Ado yu etiketledim yardımcı olsun size. Şahsi kullandığımız cihazın fiyatında daha iyi cihazlar var.

T Çevrimdışı

toraman

Yeni Üye
28 May 2018
17
37
muratala5361 muratala53, malesef statik elektrik olduğu sürece tozlanma olur. dled panellerde daha çok slim (edge) ledlerde az diyebilirim bana gelenlerin %95 dled . yeni üretimlerin arka kapaklarında değişikliğe gidildi. inşallah tozlanma olmaz
Servis geldi tozlanmış dedi panel aldı gitti hoparlörde ki cizirtiyida söyledim son yazılımına guncellemelerinide soyledim servisdeki arkadas birde tozlanma yi onlemek icin filtre takacagini soyledi

M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33
Eve yeni geldim tv kapanmis acilmiyor, fisi cekip takinca jvc yazisi geliyor ama kumandadan acamiyorun tv yi, servislik oldu sanirim

Geri
Üst Alt