JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

S Çevrimdışı

serkanim

Yeni Üye
4 Haz 2018
12
39
Televizyonuma regal klimanın plastik maddesi çürümesi sebebi ile iç ünite duvardan askılıktan düşerek televizyonun ekranına vurması sebebi ile ekran paneli kırıldı. Vestel zararı tanzimatı kabul etmiyor televizyon ekran paneline 1500 TL fiyat istiyor bu konuda dışarıdan bulamazmıyım bu paneli yardımcı olursanız sevinirim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Televizyonuma regal klimanın plastik maddesi çürümesi sebebi ile iç ünite duvardan askılıktan düşerek televizyonun ekranına vurması sebebi ile ekran paneli kırıldı. Vestel zararı tanzimatı kabul etmiyor televizyon ekran paneline 1500 TL fiyat istiyor bu konuda dışarıdan bulamazmıyım bu paneli yardımcı olursanız sevinirim.
REGAL klimanın montajını yapan kim di?
TV oradayken oraya klima takan kim di
Klima oradayken gelip tv takan kim di?

V Çevrimdışı

vatman

Yeni Üye
27 Haz 2019
1
27
Herkese iyi günler televizyon almayı düşünüyorum da bu televizyonda seçeneklerim arasında 118 sayfa yazı yazılmış ama ortalık biraz karışmış. Televizyonların puanlamasını yapsanız keşke. Neyse ben kendi soruma geleyim. Bu televizyona amazon üzerinden 2300 tl verilir mi ? Televizyondan pek anlamam ama biraz karşılaştırınca bunun sadece hz i düşük kalıyor.

S Çevrimdışı

serkanim

Yeni Üye
4 Haz 2018
12
39
REGAL klimanın montajını yapan kim di?
TV oradayken oraya klima takan kim di
Klima oradayken gelip tv takan kim di?
Vestel Yetkili Servisi garanti bitmesine 3 Ay var klimanın, TV aynı servis kurulumu yapmıştı. Vestel fabrika sorumluları zarar tanzimi kabul etmiyor. Resimde gördüğünüz gibi duvarda klimanın sacını tutan iç ünite arka panel plastik aksamının çürümesi sebebi ile bu olay gerçekleşiyor. Vestel ücretli yapacağını belirtti dava açmayı düşünüyorum.
IMG-20190610-WA00133379b87aa79036d6.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20190610-WA00120e9ba3ac7cd5a7f3.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20190610-WA0020.jpg

Son düzenleme:
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
arkadaşlar benim tv iyice sapıttı anakartı değiştirdikten sonra.

dün yine kablo takılı olmasına ve bağlantı olmasına rağmen internete erişim hatası verdi. fişi çekip taktım düzeldi..

zaten yukarıda anakartı taktıktan sonra üst kısımda oluşan çizgilerden bahsetmiştim.

daha sonra tv'den ses gelmesine rağmen görüntü gelmedi, tekrar fişi çekip taktım düzeldi. tv ünitesinin arkasında 20 cm bir boşluk var, orada yaşamaya karar verdim..

bahsettiğim hataları videoya kaydettim, servis elemanının whatsapp'ına gönderdim. arkadaş konuyla ilgili fabrikaya mail atacağını söylemiş. bakalım neler olacak, beklemedeyiz?

günaydın arkadaşlar,

dün servisten arkadaş yine geldi, fotoğraf çekmem gerekiyor dedi, aynı zamanda 3.62.35 yazılımını yükledi, menü 4745 yapıp ekranın fotosunu aldı..

şuanda panel değişimi için panel sorgulaması yapılıyormuş, elemana göre işi uzatıyorlar tv'yi değiştirecekler mecburen gibi bir ifade kullandı. beklemeye devam ediyoruz?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
günaydın arkadaşlar,

dün servisten arkadaş yine geldi, fotoğraf çekmem gerekiyor dedi, aynı zamanda 3.62.35 yazılımını yükledi, menü 4745 yapıp ekranın fotosunu aldı..

şuanda panel değişimi için panel sorgulaması yapılıyormuş, elemana göre işi uzatıyorlar tv'yi değiştirecekler mecburen gibi bir ifade kullandı. beklemeye devam ediyoruz?

arkadaşlar merhaba,

dün fabrikadan aradılar, paneli değiştireceğiz dediler servis tv'yi atölyeye alacak dediler.. ok dedim.. ardından servis aradı, yarın akşam tv'yi alacağız dediler. ok dedim ?

bu akşam eve geldim gelen giden yok aradım servisi, gelmemize gerek kalmadı, tv değişimi yapılacak yeni tv bekleniyor dediler. gelince haber vereceklermiş. servisteki bayanın söylediğine göre , aynı marka model tv gelecekmiş (JVC 50VU73T). ok dedim:cigara beklemedeyiz..

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
arkadaşlar merhaba,

dün fabrikadan aradılar, paneli değiştireceğiz dediler servis tv'yi atölyeye alacak dediler.. ok dedim.. ardından servis aradı, yarın akşam tv'yi alacağız dediler. ok dedim ?

bu akşam eve geldim gelen giden yok aradım servisi, gelmemize gerek kalmadı, tv değişimi yapılacak yeni tv bekleniyor dediler. gelince haber vereceklermiş. servisteki bayanın söylediğine göre , aynı marka model tv gelecekmiş (JVC 50VU73T). ok dedim:cigara beklemedeyiz..
Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
556
55
arkadaşlar merhaba,

Sevgili BlackB BlackB senin de bu JVC Televizyondan yüzün gülmedi bir türlü :bye

elcapitano Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
32
Netflixte menü tuşu çalışmadığı için görüntü ayarlarını yapamıyorum arkadaşlar. çözüm yolu var mı?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Sevgili BlackB BlackB senin de bu JVC Televizyondan yüzün gülmedi bir türlü :bye
Abi aslında çok memnundum, şöyle böyle diyen arkadaşlara ben nasıl memnun olmazsınız ben çok memnunum diye onları motive etmeye çalışıyordum.. nazar değdi ?

Şimdi yeni tv getirecekler umarım aynı sorunları bir daha yaşamam. Elektronik işi şans kısmet işi biraz.. en kalitelisini alıyorsun oda bozulabiliyor.. önemli olan burada vestelin tutumunun güzel olması.. müşteri memnuniyeti adına ürün değişimine gitmeleri beni çok mutlu etti ?

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
556
55
Abi aslında çok memnundum, şöyle böyle diyen arkadaşlara ben nasıl memnun olmazsınız ben çok memnunum diye onları motive etmeye çalışıyordum.. nazar değdi ?

Şimdi yeni tv getirecekler umarım aynı sorunları bir daha yaşamam. Elektronik işi şans kısmet işi biraz.. en kalitelisini alıyorsun oda bozulabiliyor.. önemli olan burada vestelin tutumunun güzel olması.. müşteri memnuniyeti adına ürün değişimine gitmeleri beni çok mutlu etti ?

Ben bu cihazı alalı bir yılı geçtim, şu ana kadar herhangi bir sorun olmadı bende. Gayet akıcı bir şekilde tüm medya aygıtlarını (Netflix, YouTube, Ip TV) kullanıyorum. :mutlu

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
arkadaşlar merhaba,

merhaba arkadaşlar,

dün servis geldi tv'yi yenisi ile değiştirdi.. ölü piksel testi yaptım, 1-2 tane var ama önemsemedim. şuanda bir sıkıntı gözükmüyor. teşekkürler Vestel?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
merhaba arkadaşlar,

dün servis geldi tv'yi yenisi ile değiştirdi.. ölü piksel testi yaptım, 1-2 tane var ama önemsemedim. şuanda bir sıkıntı gözükmüyor. teşekkürler Vestel?
Bu ölü pikseller taşıma sırasında mı oluyor yoksa fabrikada görüp amaan bir daha başa dönemeyiz arıza yapana kadar kullansınlar mı diyolar? Adem Helvacı Ado

Geri
Üst Alt