JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda tv'de sıkıntılar yaşamaya başladım.

* netflix tuşuna basıyorum gri ekranda kalıyor netflix logosu gelmiyor.
* youtube tuşuna basınca da aynı şey oluyor
* kapatma tuşuna basınca yaklaşık 4-5 saniye sonra tepki verip kapanıyor.
* açıldığında sadece 1. kanalı izliyebiliyorum ve sadece ses tuşları çalışıyor kumandada.. ses tuşları hariç hiçbir tuş çalışmıyor (menü tuşu dahil)
* dün akşam fişi çıkarıp taktığımda kendine gelir gibi oldu ve factory reset attım, ama sabah yine aynı sorunlarla karşılaştım

tv modeli: JVC 50VU73T

yardım rica ediyorum. şimdiden teşekkürler.

not: az önce tekrar fiş çekip taktım, herşey yolundaydı, netflix'e de girdim. Fakat çıkış yaptığımda yine gri ekranda kaldı, tv'ye geçmedi.. ardından yukarıda bahsettiğim aynı sorunlar olmaya başladı..

destek rica ediyorum F fikoloji TEKNOwest teknovest teraspy teraspy

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba arkadaşlar,

* açıldığında sadece 1. kanalı izliyebiliyorum ve sadece ses tuşları çalışıyor kumandada.. ses tuşları hariç hiçbir tuş çalışmıyor (menü tuşu dahil)
* dün akşam fişi çıkarıp taktığımda kendine gelir gibi oldu ve factory reset attım, ama sabah yine aynı sorunlarla karşılaştım

not: az önce tekrar fiş çekip taktım, herşey yolundaydı, netflix'e de girdim. Fakat çıkış yaptığımda yine gri ekranda kaldı, tv'ye geçmedi.. ardından yukarıda bahsettiğim aynı sorunlar olmaya başladı..

full yazılım varebilirim istersen servise bildir?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
full yazılım varebilirim istersen servise bildir?

merhabaa, teşekkürler F fikoloji daha detaylı inceleyince sorunun sadece netflixte olduğunu tespit ettim.. ilk seferde giriş yapabiliyorum fişi çektikten sonra fakat içeriği izleyemiyorum, daha sonra da çıkış yaptığımda gri ekranda takılıp kalıyor..

full yazılım veya çekirdek yazılım hangisi çözüm olacaksa onu yükleyebilirim. şuanda 3.62.35.0 yazılımı yüklü mb130 kart mevcut..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhabaa, teşekkürler F fikoloji daha detaylı inceleyince sorunun sadece netflixte olduğunu tespit ettim.. ilk seferde giriş yapabiliyorum fişi çektikten sonra fakat içeriği izleyemiyorum, daha sonra da çıkış yaptığımda gri ekranda takılıp kalıyor..

full yazılım veya çekirdek yazılım hangisi çözüm olacaksa onu yükleyebilirim. şuanda 3.62.35.0 yazılımı yüklü mb130 kart mevcut..
3.62.35 te yapmaması gerekir ama ilginç
full yazılım için seri numarası paylaşınız

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
F fikoloji full yazılımı yükledim her şey yolunda.. full yazılım ile gelen 3.62.4.0 ile devam edeceğim.. şuanda sorun yok teşekkürler :ok

F fikoloji aynı sorun yeniden oldu.. birkaç gündür iyiydi. çocuklar netflix izledikten ve çıktıktan sonra kumanda yine etkisiz hale geldi sadece ses tuşu aktifti.. yeniden yükledim full yazılımı ama bu sorun yine olacak gibi geliyor bana... can sıkıcı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji aynı sorun yeniden oldu.. birkaç gündür iyiydi. çocuklar netflix izledikten ve çıktıktan sonra kumanda yine etkisiz hale geldi sadece ses tuşu aktifti.. yeniden yükledim full yazılımı ama bu sorun yine olacak gibi geliyor bana... can sıkıcı?
O zaman sistemi güncelle aynı şeyi yapınca videosunu çekip servisten destek alın

D Çevrimdışı

Denemekli35

Yeni Üye
18 May 2019
2
43
Merhaba arkadaşlar,

Bende de aynı sorun oldu güncelleme yapmaya çalıştığım zaman yükseltmeye hazırlanıyor ekranında dönüyordu ben de fabrika ayarlarına dönmeye calistim uzun süre o şekilde kaldı ben de kapattım şimdi TV açılmıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri