İstek ve Öneri

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
dump ararken böyle bir site ile karşılaştım belki işinize yarar

OR

IMG_20181222_143831.jpg

G Çevrimdışı

Gökhan G.

Aktif Üye
25 Eki 2018
66
25
Ana başlıkların birisine tıkladığımızda karşımıza sadece alt başlıklar çıkıyor, herhangi birisine tıklamadan açılmış konuları göremiyoruz. Birçok konu kaybolup gidiyor diye düşünüyorum. (site "tık"/hit'i için faydalı mı bilmem bu işleri). Örneğin Elektrikli ve Elektronik Ev Aletleri ana başlığının altındaki televizyonlar başlığına tıkladığımızda hiçbir konuyu göremiyoruz, tavsiye, inceleme vesaireden birisini seçmeden. Televizyonlara tıkladığımızda en üstte yine o "bölüm" kısmı kalsa da, altında da ayrım olmadan bütün konular karşımızda olsa genel bi' göz atmak çook daha kolay olur diye düşünüyorum, yapması zor mu kolay mı bilemem, saygılar ..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Merhaba G Gökhan G., yaptığımız islem kategorilendirme.
biz zor olani yaptik sizin bahsetiginiz isin basitine kacmakti.
kategorize etmek aranilan bilgiyi daha hizli bulmaya yarar.

sizin bahsettiginiz sekilde sadece Televizyon kategorisi yapsaydik
Televizyonuna yazilim arayan uyelerimiz
o an isine yaramayan yuzlerce konunun icinde yazilim konularini arayarak bosa vakit
harcamasina neden olacakti.

G Çevrimdışı

Gökhan G.

Aktif Üye
25 Eki 2018
66
25
Merhaba G Gökhan G., yaptığımız islem kategorilendirme.
biz zor olani yaptik sizin bahsetiginiz isin basitine kacmakti.
kategorize etmek aranilan bilgiyi daha hizli bulmaya yarar.

sizin bahsettiginiz sekilde sadece Televizyon kategorisi yapsaydik
Televizyonuna yazilim arayan uyelerimiz
o an isine yaramayan yuzlerce konunun icinde yazilim konularini arayarak bosa vakit
harcamasina neden olacakti.

Tam olarak açıklayamamışım sanırım, şöyle bir fotoğraf yapayım :giggle: Kategoriler en üstte dursun, alt kısmında ise konular ilk giriş sayfasında(televizyon ana başlığı) kategoriler olmaksızın gösterilsin, sonrası yine kategorilere tıklandığında ilgili bölümdeki konulara gidilebilir..

tavsiye.png

Forumda can sıkıntısını gidermek amaçlı gezinmek istediğimde ne yazık ki alt kategorilerdeki başlıkları görebilmek için bir sürü yeni sekme açmak zorunda kalmak çok yorucu :speechless:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
bahsettiginiz seyi yapmak icin forum yazilimini kurcalamak gerekiyor.

altta duran konular kategoriler olusturulmadan acilan konular.
onlarda ilgili yerine tasinacaktir.

G Çevrimdışı

Gökhan G.

Aktif Üye
25 Eki 2018
66
25
bahsettiginiz seyi yapmak icin forum yazilimini kurcalamak gerekiyor.

altta duran konular kategoriler olusturulmadan acilan konular.
onlarda ilgili yerine tasinacaktir.

Bu kadar yorduğum için çok özür diliyorum, tam olarak ben de açıklayamıyorum sanırım :kiskis O aşağıda konular yoktu, photoshopla ben koydum, olmasını istediğim şekil o idi, kategorilerin altında her kategoriden hangisi güncel ise sırasına göre duran konular. Böylece televizyon kısmına girdiğimde alt kategoriler ile "eğer istemiyorsam" uğraşmadan bütün güncel konuları görebileceğim.. :clap Seçenekler yine yukarıda dursun, isteyen özellikle o kısıma baksın, ben genel bir göz atmak istiyorsam da orada kalayım, alt başlıklar ile işim olmasın

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Bu kadar yorduğum için çok özür diliyorum, tam olarak ben de açıklayamıyorum sanırım :kiskis O aşağıda konular yoktu, photoshopla ben koydum, olmasını istediğim şekil o idi, kategorilerin altında her kategoriden hangisi güncel ise sırasına göre duran konular. Böylece televizyon kısmına girdiğimde alt kategoriler ile "eğer istemiyorsam" uğraşmadan bütün güncel konuları görebileceğim.. :clap Seçenekler yine yukarıda dursun, isteyen özellikle o kısıma baksın, ben genel bir göz atmak istiyorsam da orada kalayım, alt başlıklar ile işim olmasın
bende azonce farkettim
alttaki 6konu bende gözükmüyor sizde nasil gozukuyor diye
bilgisayari actim ordan baktim yok bende gozukmuyor
sonradan resmi inceledim konuların uzerinde cizgi uc kismi yukari dogru bakiyor
ozaman ayiktim durumu :haha
gecmis olsun bana

soz vermiyorum ama cozumu varsa
ayar vermeye calisirim :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Eski tip forumlarda tam olarak istediğin gibi olmasa da vardı ama "eski tip",yani yıl olarak da eskiydi,(neredeyse benle bir yani :) ) acaba dediğin sistem,plugin, veya adı ne deniliyorsa "XenForo" için varmıdır,tabii bakmak lazım ama unutmamak gerekir ki sevgili Gökhan G,her "eklenti" açık kapı demektir.
Şimdi hepiniz(eminim) "abi ya bu konularıdamı biliyorsun,bilmediğin bir konu varmı" diyeceksiniz :) Bende cevap vermeyeceğim tabii,sadece içimden güleceğim (bıyık altından derler ya,öyle işte)
İşin şakası tabii son yazdığım :)

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba, şu teknosalarda yada diğer elektronik mağazalarda oynatılan 4K videoları nereden bulabilirim. Aslında bana genellikle manzara sular akan ve yeşilllikli videolar lazım :)

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
youtube'da bulabilirsin.. eğer istediğin tarzda bulursan video'nun linkini kullanarak bilgisayarına indirebilir, usb'ye atabilirsin..

youtube video indirme diye yazınca çıkıyor zaten siteler..

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt