İstek ve Öneri

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Merhaba... Tapatalk Uygulamasina "tavsiye forumu" varmı yada eklenecek mı ?

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Konu ustunde yer alan takip et butonuna tiklanildiginda bildirim al ve eposta al secenekleri çıkıyor. Bildirim al ı sectigimiz halde bildirim gelmeyip eposta geliyor. bilginize..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Konu ustunde yer alan takip et butonuna tiklanildiginda bildirim al ve eposta al secenekleri çıkıyor. Bildirim al ı sectigimiz halde bildirim gelmeyip eposta geliyor. bilginize..
ust kisimda bulunan zil simgesinde kirmizi renkli bildirim sayilari gozukmuyor mu.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Normalde gözüküyor ama dedigim gibi konuya cevap yazmadan sadece takip et dugmesine tikladiginda yukarida yazdigim gibi oluyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Normalde gözüküyor ama dedigim gibi konuya cevap yazmadan sadece takip et dugmesine tikladiginda yukarida yazdigim gibi oluyor
Mesaj yazmadigim takibe aldigim
Vestel Üretimi Tüm Ürünler için Yazılım Yükleme Videolu anlatım
konusunda gelen bildirim.

20190601_204538.jpg

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Bende onu seciyorum. Mail gelip bildirim gelmiyor. Ozaman benim opera tarayici kaynakli olabilir.
Buarada resim yukleme formatina .webp eklense iyi olur. Opera tarayici resim indriirken webp formatinda indiriyor da:hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Bende onu seciyorum. Mail gelip bildirim gelmiyor. Ozaman benim opera tarayici kaynakli olabilir.
Buarada resim yukleme formatina .webp eklense iyi olur. Opera tarayici resim indriirken webp formatinda indiriyor da:hihi
Bu gece sunucuyu yeniden baslatirim.
yarin gunicinde kontrol edin.
durum hakkimda bilgi verin.
olmadi ayarlariniza bakarim.

Resim yukleme scriptine guncelleme geldikce güncelliyoruz.

Yapimciya istekte bulunurum.
olur yada olmaz kesin birsey soyleyemem.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Bugun de denedim. Eposta al ı secersem bildirim verip eposta gondermiyor. Ve bildirim al ı secersem eposta gönderiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt