İstek ve Öneri

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Verecen Bunlara Şırdanı,Mumbarı
Bak bakayım rejim kalıyor mu. :haha

soğan maydonoz bamya kabak vs... gibi bir sürü faydalı sebzeyi asla yemeyen birisi olarak et tavuk sakatat deniz mahsulleri konusunda hiçbir ayrım yapmam. ayrıca mangal ata sporumuzdur, babamızdan el aldık :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada Tokat Kebabına selam olsun, zira yeri çok farklı bir kategoridedir. ama bunu yiyeceksiniz Tokat'ta restaurantlardaki gibi fırınlarda pişeni değilde kendi kebap ocağında pişeni yiyeceksiniz. ayrıca et ve sebze mümkünse Tokat mahsulü olacak. ömrü hayatında patlıcan yememiş insanların eti bırakıp patlıcanı kemirdiğini gördü bu gözler. :hoba1

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
soğan maydonoz bamya kabak vs... gibi bir sürü faydalı sebzeyi asla yemeyen birisi olarak et tavuk sakatat deniz mahsulleri konusunda hiçbir ayrım yapmam. ayrıca mangal ata sporumuzdur, babamızdan el aldık :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada Tokat Kebabına selam olsun, zira yeri çok farklı bir kategoridedir. ama bunu yiyeceksiniz Tokat'ta restaurantlardaki gibi fırınlarda pişeni değilde kendi kebap ocağında pişeni yiyeceksiniz. ayrıca et ve sebze mümkünse Tokat mahsulü olacak. ömrü hayatında patlıcan yememiş insanların eti bırakıp patlıcanı kemirdiğini gördü bu gözler. :hoba1

Bir gün yeriz artık. :oku

İ Çevrimdışı

İlkan

Yeni Üye
22 Eyl 2018
1
44
Selam benim Vestel 55 PF 9090 Kodlu televizyonum var bu cihaza göre yeni bir yazılım yüklemek istiyorum beni yönlendirirmisiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Kullandigimiz sunucu suanki ihtiyacimizin 4kati ozelliklere sahip
simdi kontrol ettim. ram,cpu,iops degerleri
Endusuk kullanimda.

Geri
Üst Alt