İstek ve Öneri

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Tapatalk artik ihtiyacimiz yok
Forum tamamen mobil uyumlu
Çok kolaylık sağlayan birşey ama olmuyorsa yapacak birşey yok hocam :sirit birde bu android klavyedeki smiley'ler foruma entegre edilemiyor mu ? Bir kaç forumda var bu.
Tapatalktan neden vazgectik
Guvenlik ve forum ayarlarinin birkismini bypass etmesi.

Klavyedeki emoji olayini nezaman soracaksınız diye bekliyordum zaten :haha1

veritabani uzerinde modifikasyon yapilmasi gerekiyor
Local ortamda test yapar bilgi veririm

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Tapatalk artik ihtiyacimiz yok
Forum tamamen mobil uyumlu

Tapatalktan neden vazgectik
Guvenlik ve forum ayarlarinin birkismini bypass etmesi.

Klavyedeki emoji olayini nezaman soracaksınız diye bekliyordum zaten :haha1

veritabani uzerinde modifikasyon yapilmasi gerekiyor
Local ortamda test yapar bilgi veririm

Abi sanırım benim için de önemli bu konu, Eskiden çok despot yazı karakterim vardı yani 2005 lerde falan, şimdi baktım kıkır kıkır he ryerde gülüyorum ben, çok şirin bunlar, gördükçe tebessm ediyorum :kiskis

Senin listede en sevdiğim ise şu Ahmetim .

:yeah

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Tapatalk, mini etek gibidir, hiç bir zaman görmeyi arzu ettiklerimizi göstermez. :hahaİşin şakası bir yana forumların mobil sürümleri çok kullanışlı iken Tapatalk fuzuli iş... Mümkünse olmasın.
Mobil sürüm bana pek kullanışlı gelmiyor ama , kişiye göre değişiyor demekki kolaylık. Yanlış yazdığım bir harfi bile silmek işkenceye dönüşüyor. Neyse herkes kendine göre konuşuyor tabi , ama çeşitlilikten zarar gelmez.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Mobil sürüm bana pek kullanışlı gelmiyor ama , kişiye göre değişiyor demekki kolaylık. Yanlış yazdığım bir harfi bile silmek işkenceye dönüşüyor. Neyse herkes kendine göre konuşuyor tabi , ama çeşitlilikten zarar gelmez.

Bütün yaz yollardaydım, çok zor da olsa arabadayken seyir halinde cepten girip yine de yazmaya çalıştım ama o klavyede o ekranda yazı yazmak bana hitap eden bir şey değil maalesef.

Ben sanırım bu konuda biraz gelenekselciyim, bana ill aki laptop olacak tablet vs büyük ekran da istemem.
Laptop + kablosuz klavye ve mouse :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Bütün yaz yollardaydım, çok zor da olsa arabadayken seyir halinde cepten girip yine de yazmaya çalıştım ama o klavyede o ekranda yazı yazmak bana hitap eden bir şey değil maalesef.

Ben sanırım bu konuda biraz gelenekselciyim, bana ill aki laptop olacak tablet vs büyük ekran da istemem.
Laptop + kablosuz klavye ve mouse :ok
Tam aksine bende internetle alakalı herşeyde cep telefonumu kullanırım Adem Helvacı Ado hocam. Mobil sürüm stabil olsa Tapatalk önerim zaten olmaz , sadece mobil sürümde değil mesela cep telefonundan mobil sürümden çıkıp masa üstü sürüme geçsem bile bu kasmalar , geriden gelmeler ordada devam ediyor. Mesela şuan size bu mesajı yazarken , hani klavyede bir harfe bastığınızda harfin büyük simgesi gözükür hangi harfe bastığınızı gösterir. Forumda mesaj yazarken bastığım harflerin simgeleri havada asılı kalıyor aynı anda her yer harf doluyor , o derece kasma var.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Tam aksine bende internetle alakalı herşeyde cep telefonumu kullanırım Adem Helvacı Ado hocam. Mobil sürüm stabil olsa Tapatalk önerim zaten olmaz , sadece mobil sürümde değil mesela cep telefonundan mobil sürümden çıkıp masa üstü sürüme geçsem bile bu kasmalar , geriden gelmeler ordada devam ediyor. Mesela şuan size bu mesajı yazarken , hani klavyede bir harfe bastığınızda harfin büyük simgesi gözükür hangi harfe bastığınızı gösterir. Forumda mesaj yazarken bastığım harflerin simgeleri havada asılı kalıyor aynı anda her yer harf doluyor , o derece kasma var.

Hmmm ben kendi adıma yazayım bir sorun yaşamadım ama sizin yazdıklarınızı okuyunca şöyle geçmişe dönüp düşündüm, sanki pc de kullandığıma oranla daha yavaş gibi :alala

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Hmmm ben kendi adıma yazayım bir sorun yaşamadım ama sizin yazdıklarınızı okuyunca şöyle geçmişe dönüp düşündüm, sanki pc de kullandığıma oranla daha yavaş gibi :alala
Belki benim telefonumla alakalıdır diyeceğim ama aktif turkeyforum kullanıcısıyım orada bir sorun yaşamıyorum.

Bu arada Adem Helvacı Ado hocom Vestel BM 301 ile alakalı servis sürecim vardı , yorumuzu merak ediyorum yoğun olduğunuzdan gözünüzden kaçmış olabilir. Uygun bir vaktinizde değerli yorumunuzu alabilirmiyim :bye

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Yanlış yazdığım bir harfi bile silmek işkenceye dönüşüyor
Belki benim telefonumla alakalıdır diyeceğim ama aktif turkeyforum kullanıcısıyım orada bir sorun yaşamıyorum

Turkeyforum Vbulletin scrıptı kullanıyor. Bızım Xenforo yazılımlar bırbırınde farklı
dıger xenforo forumlarındada bu hata varsa bunu xenforo bıldırır sorunu cozudururuz
eger yoksa sorun bızdedır :hihi bırsekılde cozumunu buluruz.
bu konuda destegıne ıhtıyacım cunku en cok sıkıntıyı sen cekıyorsun benım anladıgım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Turkeyforum Vbulletin scrıptı kullanıyor. Bızım Xenforo yazılımlar bırbırınde farklı
dıger xenforo forumlarındada bu hata varsa bunu xenforo bıldırır sorunu cozudururuz
eger yoksa sorun bızdedır :hihi bırsekılde cozumunu buluruz.
bu konuda destegıne ıhtıyacım cunku en cok sıkıntıyı sen cekıyorsun benım anladıgım.
Hocam sırf benden dolayıda zahmet etmeyin , ilginize teşekkür ederim :bye

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
milletin balığının içinden elmas yüzük çıkar bizimkinden AT çıktı :hihi

IMG_20180916_193752_708.jpg

Geri
Üst Alt