IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,158
Hayırlı olsun tecrübelerini bekliyoruz hocam
Teşekkür ederim hocam şuan saatlerdir kurcalıyorum bir sıkıntıya rastlamadım. Kasımpaşa - Göztepe maçını izliyorum şuan sıfır sıkıntı. Birde hafta sonu büyük takımlara bakalım orda ne olacak. İlk izlenimlerim çok olumlu , tabi karar vermek için erken.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1 ay 50 tl
3 ay 100 tl
6 ay 150 tl
12 ay 250 tl

Ama şuan bir kampanya yapmışlar ben ondan yararlandım Kur Kampanyası 12 ayı 120 tl den aldım :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,158
The_SreT The_SreT, inşallah sıkıntısız sorunsuz kullanırsın hocam serverleri y.dışı sanırım
Bu locaiptv'yi sağlam bir arkadaşım önerdi bakalım ne çıkacak :alala ilk izlenimlerim çok olumlu , tüm platformların kanalları mevcut spor kanallarından , film kanallarına kadar. Yurt dışı platformlarda mevcut , şuan baktığımda 5318 kanal ve 1146 vod içerik gözüküyor ( film - dizi - belgesel v.s ) Sucuları yurt dışı hocam Fransa

Buda üyeliğim

Screenshot_20181005-220511.jpg

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
İnşallah hocam Guekiptv'de iyi aslında ama derbi maçlarında sıkıntılar çıkıyordu. Bu locaiptv'yi sağlam bir arkadaşım önerdi bakalım ne çıkacak :alala ilk izlenimlerim çok olumlu , tüm platformların kanalları mevcut spor kanallarından , film kanallarına kadar. Yurt dışı platformlarda mevcut , şuan baktığımda 5318 kanal ve 1146 vod içerik gözüküyor ( film - dizi - belgesel v.s ) Sucuları yurt dışı hocam Fransa

Buda üyeliğim

Screenshot_20181005-220511.jpg

1 sene sende nasılsa kullandıkça yorumlarını paylaşırsın hocam alacak olanlarda fikir sahibi olur malum güvenilir kaynak bulmak sıkıntı :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,158
1 sene sende nasılsa kullandıkça yorumlarını paylaşırsın hocam alacak olanlarda fikir sahibi olur malum güvenilir kaynak bulmak sıkıntı :ok
Birde test yayını alıp denemek çok önemli hocam , bunu alana kadar bir çok yerden test yayını aldım denedim , baktım , kurcaladım , sınırlarını zorladım en stabil buydu. Her zaman test yayın istemekte fayda var , bu çok önemli , anında veriyorlar zaten , kimi 2 saatlik , kimi 3 saatlik , kimi 1 günlük değişiyo. Test ederekde en iyiyiye ulaşılabilir :ok

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Birde test yayını alıp denemek çok önemli hocam , bunu alana kadar bir çok yerden test yayını aldım denedim , baktım , kurcaladım , sınırlarını zorladım en stabil buydu. Her zaman test yayın istemekte fayda var , bu çok önemli , anında veriyorlar zaten , kimi 2 saatlik , kimi 3 saatlik , kimi 1 günlük değişiyo. Test ederekde en iyiyiye ulaşılabilir :ok

yalnız o test yayınını derbilerde yada büyük takımların maçlarında görmek lazım, yüzlerce test yayını aldım maç yokken hepsi messi ama maç saati ismail köybaşı oluyorlar :hihi

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Teşekkür ederim hocam şuan saatlerdir kurcalıyorum bir sıkıntıya rastlamadım. Kasımpaşa - Göztepe maçını izliyorum şuan sıfır sıkıntı. Birde hafta sonu büyük takımlara bakalım orda ne olacak. İlk izlenimlerim çok olumlu , tabi karar vermek için erken.

1 ay 50 tl
3 ay 100 tl
6 ay 150 tl
12 ay 250 tl

Ama şuan bir kampanya yapmışlar ben ondan yararlandım Kur Kampanyası 12 ayı 120 tl den aldım :ok

Hocam vestel tv de ip tv nasil izlenir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt