IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle bu konuda acayip cahilim lütfen sorularımı kınamayın:sirit

geçtiğimiz ay BİM'den 50" JVC smart tv aldım, çokta memnunum, vesile olanlara tekrar teşekkür edeyim burdan.. aşağıdaki sorularımı cevaplarken bu konuda hiçbirşey bilmeyen bir insana anlatıyor gibi anlatırsanız çok sevinirim:)

1. Bu TV ile IPTV kullanabilir miyim?
2. IPTV nereden satın alınır ve nasıl kullanılır?
3. TV box denen zımbırtılardan almama gerek var mı?
4. 24mgbit fiber internetim var, AKK kotası dolunca 8mgbit'e düşüyor. İş görür mü?
5. IPTV satın aldığımda tüm yayınları sorunsuz izleyebilir miyim? (özellikle maçlar)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle bu konuda acayip cahilim lütfen sorularımı kınamayın:sirit

geçtiğimiz ay BİM'den 50" JVC smart tv aldım, çokta memnunum, vesile olanlara tekrar teşekkür edeyim burdan.. aşağıdaki sorularımı cevaplarken bu konuda hiçbirşey bilmeyen bir insana anlatıyor gibi anlatırsanız çok sevinirim:)

4. 24mgbit fiber internetim var, AKK kotası dolunca 8mgbit'e düşüyor. İş görür mü?
5. IPTV satın aldığımda tüm yayınları sorunsuz izleyebilir miyim? (özellikle maçlar)
Cvp 1) evet
Cvp2) internette uyducuların cogu bu işe girişmiş durumda. Dolandırıcı çok. Kullanıcı yorumlarına bakıp ( forumda kullananlarada danışıp ) fıkır edınebılırsın
Cvp3) hıcbır zımbırtı almana gerek yok. Tvye uygulama yukleyıp (ssiptv gibi) izleyebılırsın
Cvp5) 5 mgbit e kadar kullanırsın.
Şöyle bir şey. Server ve netin kalıtesıne baglı olarak tüm yayınları sorunsuz izleyebılırsın.
Server dansıkse kalıtede dandık olur

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Cvp 1) evet
Cvp2) internette uyducuların cogu bu işe girişmiş durumda. Dolandırıcı çok. Kullanıcı yorumlarına bakıp ( forumda kullananlarada danışıp ) fıkır edınebılırsın
Cvp3) hıcbır zımbırtı almana gerek yok. Tvye uygulama yukleyıp (ssiptv gibi) izleyebılırsın
Cvp5) 5 mgbit e kadar kullanırsın.
Şöyle bir şey. Server ve netin kalıtesıne baglı olarak tüm yayınları sorunsuz izleyebılırsın.
Server dansıkse kalıtede dandık olur
Teşekkürler kardeşim.. tv ile kullanabilecek olmama sevindim. biraz arastirma yapinca gordumki fiyatlar inanilmaz ucuz.. guekip diye bir satıcı var 12+3 ay icin 100 tl diyor, uyduruk kanallarda 100 tl ye 10 kilo bal satan adamlar gibi insan guvenemiyor.. dedigin gibi en iyisi referansla ilerlemek..

Var mi güvenilir satici önerileriniz?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Teşekkürler kardeşim.. tv ile kullanabilecek olmama sevindim. biraz arastirma yapinca gordumki fiyatlar inanilmaz ucuz.. guekip diye bir satıcı var 12+3 ay icin 100 tl diyor, uyduruk kanallarda 100 tl ye 10 kilo bal satan adamlar gibi insan guvenemiyor.. dedigin gibi en iyisi referansla ilerlemek..

supersportsiptv yi gecenlerde forumdan birisi soylemişti. bende denemek icin test paketi istedim. 12 saat boyunca kanal kontrolu yapılabılıyo. deneyıp bakabılırsın. tvye ssiptv yi kur sonra ordan test yayını iste

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Ben ve forumdan 2 kişi daha oradan aldık hocam server'ı şimdilik memnunuz :ok ucuzlatmışlar galiba normalde tam hatırlamamak kaydı ile 12+3 150 tl idi galiba.

Son düzenleme:
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Ben ve forumdan 2 kişi daha oradan aldık hocam server'ı şimdilik memnunuz :ok maçlar bittiği için ucuzlatmışlar galiba normalde tam hatırlamamak kaydı ile 12+3 150 tl idi galiba.

Merhaba, bende satın almak istiyorum.. satın aldıktan sonra bir şifre felan mı veriyorlar? ssiptv uygulamasını yükledim uygulamalardan, girişi oradan mı yapıyoruz? 15 ay için 150 TL de çok ucuz:) sonuçta digiturke her ay 100 lira veriyoruz.. valla şu olayı bir çözersem hemen iptal edeceğim..

bu arada kuzenimde sony lcd tv var, o tv'de kullanmak için iptv box mı almak gerekiyor?

son olarak özellikle derbilerde vs. takılma donma gibi sorunlar yaşadınız mı? yani server'a yüklendiğinde aynı anda birçok kullanıcı, sorun yaşadınız mı?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Öncelikle ben Android telefonumda ve tv box'ta bu uygulamayı kullanıyorum.

Vestel Smart Tv'de ise Ott Player uygulamasını kullanıyorum.

Smart Tv özelliği olmayan Tv'de kullanmak için ya ıptv özellikli uydu cihazı olacak , ya tv box olacak yada pc kasasını tv ye bağlayacak.

Pc'den izlemek için bu program kullanılıyor.

İşte guekiptv'nin son teklif sitesinde üyeliği var oradan satın alıyosun , satın aldıktan sonra siteye giriyosun canlı chat yeri var , oradan yazıyosun satın aldığını adını soy adını söylüyosun , sana kullanıcı adı ve şifre veriyorlar. O kullanıcı adı ve şifre ile android için verdiğim ve pc için verdiğim linklerdeki uygulamalarla giriş yapıyosun hemen izlemeye başlıyosun.

Guekiptv'den alırsan aşağıdaki linkten hesabını yönetebilirsin. Oradan server'ın url adresinede ulaşabilirsin. Url adresi ile izlenen uygulamalarda kullanabilmen için.

Son düzenleme:
metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36

Aklımdakilerin aynısın yazmışın hocam :))
Ek olarak;
Tanıtım amaçlı verdikleri yayınlar gibi her taraf reklam mı dolu, yoksa reklamsız mı;
Araya mikrofonla birileri dalıyordu maçlarda filan, bunda öyle bişey olmuyor değil mi :)
Bir de bunu alırsak kullanıcı adı şifremizle aynı anda hem tv, hem pc, hem telefonda aynı anda oturum açma sıkıntısı filan oluyor mu?
Aklıma geldikçe ek yaparım :)

Son düzenleme:
metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Biraz inceleyim ben de, daha iyi alternatif çıkmazsa The_SreT The_SreT hocamınızın adını yazar üyelik alırım ben de. 1 ay 1aydır güle güle kullanır :)
Eft yoluyla ödeme alıyorlar mı ben kredi kartı filan kullanmıyorum.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Biraz inceleyim ben de, daha iyi alternatif çıkmazsa The_SreT The_SreT hocamınızın adını yazar üyelik alırım ben de. 1 ay 1aydır güle güle kullanır :)
Eft yoluyla ödeme alıyorlar mı ben kredi kartı filan kullanmıyorum.
ilk izlenimlerime göre ödeme konusunda çok esnekler, kapıdan bile gelip alabilirler parayı:kop

ben test yayını kullandım dün gece, çok memnun kaldım diyemem guekiptv'den.. işin içine biraz girince dolandırılan o kadar çok insan varmışki, şuanda ip tv kullanıp kullanmama konusunda çok kararsızım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri