IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Ben Guekiptv den alıyorum hocam şimdiye kadar sorun yaşamadım tavsiye ederim. En son üyeliğim bitince bi 3 ay daha aldım maçlar için devam ediyorum şuan.

Eğer alacak olursanız tavsiye ile satın alma kutucuğuna benim kullanıcı adımı yazarsanız sevirim ek 1 ay hediye eklenir bana :sirit kullanıcı adım muhammetaydin3ay :ok

Merhaba hocam. Tv’ye Extra bir cihaz alamız gerekiyor mu yoksa direkt browser’a adresi yazıp girebiliyor muyuz ? BİM’den aldığım JVC marka tv var şu an bende

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
bu iptv satıcılarının çoğu 15-16 yaşında veletler, bırakın iptvyi falan kodiyi çözmeye bakın, paranızda cebinizde kalsın. youtubede bir sürü kanal var bilale anlatır gibi anlatıyor adamlar araştırın biraz, emin olun çok şey kazanırsınız.
Bu kodi dediğiniz olay nedir.
Biraz açabilir misiniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba hocam. Tv’ye Extra bir cihaz alamız gerekiyor mu yoksa direkt browser’a adresi yazıp girebiliyor muyuz ? BİM’den aldığım JVC marka tv var şu an bende
Bimden alınan tvlere cihaza gerek yok. Vwed uygulamasından ottplayer i yukleyip serveri oraya atama yapıyosun. Kanal listesini pcden oluşturuyosun fln :hihi

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Bu kodi dediğiniz olay nedir.
Biraz açabilir misiniz?

Bimden alınan tvlere cihaza gerek yok. Vwed uygulamasından ottplayer i yukleyip serveri oraya atama yapıyosun. Kanal listesini pcden oluşturuyosun fln :hihi
Bu akşam biraz kurcalayayım:) teşekkür ederim :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
catres catres, hocam kodi bir derya bir deniz :kiskis android ios yada windows işletim sistemli cihazlarda kullanılan bir program. içerisine yüklenen eklentilerle bu ücretli iptvlerin bir çoğunun kaynağına erişim sağlıyorsunuz. youtubede Türkçe videolar var, öğrenene kadar biraz zor gelir ama sonra başka bir kaynağa ihtiyaç duymazsınız. kodideki tek handikap yüksek bağlantı hızına ihtiyaç duyar, en az 16mbit gibi, aksi takdirde buffering sorunu yaşarsınız. 2 aydır yeni evde internet altyapısı olmadığı için ilgilenemiyorum ama bununla alakalı kapsamlı bir konu açarım bağlantı sorununu çözdüğümde. siz bu arada biraz inceleyin

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Bende

Bende şu an kullanmıyorum ama iş yerinde bi kaç arkadaşım smartiptv yi kullanıyo. Çokta memnunlar. ( derbi mçlarda dahil )
Gse ip tv ymiş:hihi

catres catres, hocam kodi bir derya bir deniz :kiskis android ios yada windows işletim sistemli cihazlarda kullanılan bir program. içerisine yüklenen eklentilerle bu ücretli iptvlerin bir çoğunun kaynağına erişim sağlıyorsunuz. youtubede Türkçe videolar var, öğrenene kadar biraz zor gelir ama sonra başka bir kaynağa ihtiyaç duymazsınız. kodideki tek handikap yüksek bağlantı hızına ihtiyaç duyar, en az 16mbit gibi, aksi takdirde buffering sorunu yaşarsınız. 2 aydır yeni evde internet altyapısı olmadığı için ilgilenemiyorum ama bununla alakalı kapsamlı bir konu açarım bağlantı sorununu çözdüğümde. siz bu arada biraz inceleyin
Bakalım bir. Faydalı olucak bilgiler bunlar. :clap

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Teşekkür ederim nereden alıyorlar bi öğrenip deneyeyim bende
valla İstanbuldaysanız karaköyden bi dükkandan alıyolar. istanbul da değilseniz yarın numarasını alayım irtibata gecin isterseniz.
bu aksam ottplayeri kurup test yayını deneyebılırsınız.
google a iptv test yazınca çıkan sitelerden test yayını ısteyebılırsınız

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
valla İstanbuldaysanız karaköyden bi dükkandan alıyolar. istanbul da değilseniz yarın numarasını alayım irtibata gecin isterseniz.
bu aksam ottplayeri kurup test yayını deneyebılırsınız.
google a iptv test yazınca çıkan sitelerden test yayını ısteyebılırsınız
İzmitteyim hocam ben sana zahmet olmayacaksa çok iyi olur benim için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt