Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
236
55
nokia 8010 güncelleme almış true hd atmos ve dts-x passtrough etmeye başlamış sizde nedir durumlar ey homatics ahalisi

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
236
55
corelec filan kurmadansa iyiymiş hem stream servisler hem dts-x ve true hd atmos destekler hale mi geldi yoksa yine corelec kurmak mı gerekiyor her seferinde stream servislerle hdd arasında geçiş yaparken aç kapa devam mı ediyor

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
236
55
gördüm telegramda avr ekranlarında şunu merak ettim corelec kurmadan stream modunda mı hddten true hd atmos ve dts-x alıyorsunuz yoksa yine corelec ile mi açmak gerekiyor cihazı

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Enes yazıcı

Yeni Üye
1 Ağu 2024
6
45
Herkese selam.

Başlıktaki cihazı bende aldım.
Uydu özellikli olması nedeniyle ilgimi çekti.
Ama ya ben yapamadım yada başka bir sorun var, uydu taraması sonrası 60 civarı kanal buluyor, bunların çoğu da işe yaramaz kanallar.
Neyi yanlış yaptığıma daire yardımcı olabilecek biri varmı.

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
229
Herkese selam.

Ama ya ben yapamadım yada başka bir sorun var, uydu taraması sonrası 60 civarı kanal buluyor, bunların çoğu da işe yaramaz kanallar.
Merkezi sistem mi var sizde

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,822
Herkese selam.

Diseqc olabilir.
Çanak ince ayar istiyor da olabilir.
Diseqc kurulumu deneyin.

E Çevrimdışı

Enes yazıcı

Yeni Üye
1 Ağu 2024
6
45
Merkezi sistemte sorun oluyor ATV11 de ATV12 güncellemesi alınca çözülecek.
Bir sorunum da dolby vision seçeneği aktif değil. Tv im Samsung oled güncel bir cihaz.

20240801_212407.jpg

Geri
Üst Alt