Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,571
40
Bir sorunum da dolby vision seçeneği aktif değil. Tv im Samsung oled güncel bir cihaz.

20240801_212407.jpg
Samsung televizyonlar Dolby Vision desteklemiyor. Onun yerine HDR10+ var.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,264
Zidoo Z9X 8K 2.NESİL

YÜKSEK PERFORMANSLI 8K MEDYA YONGA SETİ

Amlogic S928X-K 64bit 8K yüksek performanslı çok işlevli yonga seti. Önceki nesilden büyük performans artışı.

ZIDOO HOME THEATRE 5.0
Zidoo, Zidoo Home Theatre medya tarayıcısını neredeyse on yıldır geliştiriyor. Yeni Amlogic yonga setinde, eskisinden önemli ölçüde daha hızlı çalışıyor ve neredeyse sınırsız kütüphane boyutunu destekliyor. Zidoo Home Theatre, tam ve doğru otomatik medya kazıma (çok dilli), küçük resimler, posterler, özet, arama, kategoriler ve NFO (Kodi) ayrıştırma desteğini destekliyor. Yeni Zidoo Android/iOS kontrol uygulamasıyla entegrasyon. SMBv1, SMBv2, SMBv3, NFS ve DLNA ağ protokolleri için destek. Güncellenmiş arayüz. Zidoo Home Theatre, dijital video medya koleksiyonuna göz atmanın en iyi yoludur.

ZIDOO MUSIC PLAYER 8.0
Başarılı audiophile Eversolo yayıncılarından alınan geliştirilmiş Zidoo Music Player 8.0. Yeni kullanıcı arayüzü. Gelişmiş kazıma, otomatik şarkı sözü bulma ve sanatçı/albüm bilgisi içeren kapsamlı müzik kütüphanesi. Yeni Zidoo Android/iOS kontrol uygulamasıyla entegrasyon. Yerel DSD geçişi, DSD512, PCM 768KHz@32bit, 44.1Khz'de CD çıkışı, SACD, DFF, DSF, FLAC, CUE listeleri, MP3, OGG dahil olmak üzere ses formatı desteği.

SES AKIŞI
Tidal Connect, Qobuz, Deezer, Squeeze Lite* gibi akış uygulamaları için entegre destek.

ZIDOO VİDEO OYNATICI
Modern ve kullanımı kolay Zidoo Video Oynatıcısı. Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG, AV1, VP9, AVS3, AVS2, HEVC, H.265, @23.976Hz, HDR>SDR ve SDR>HDR, ATMOS, DTS:X dahil olmak üzere format desteği. Görüntü kalitesini iyileştirmek için isteğe bağlı VS10 görüntü kalitesi motoru. Doğru HDR10 meta verileriyle (MaxFall, MaxCll) HDR10+ dinamik meta veri işleme. Görüntü ayarlarına kolay erişim.

GELİŞTİRİLMİŞ ALTYAZILAR
Özelleştirilebilir yazı tipleri, altyazı indirme, zorunlu altyazılar, grafik özel efektli altyazılar ve Blu-ray/MKV çift zorunlu altyazılar ile çok dilli altyazı işlevi.

ZIDOO ÜRÜN YAZILIMI GELİŞTİRME
Zidoo, on yıldan uzun süredir medya oynatıcıları üretiyor ve sürekli yazılım geliştirme konusunda kanıtlanmış bir bağlılığa sahip. Zidoo'nun medya oynatma ekosistemi, uzun yıllar süren çalışmanın doruk noktasıdır, kararlıdır, tam özelliklidir ve medyanızın keyfini çıkarmanın mümkün olan en iyi yolunu temsil eder. Zidoo, kullanıcıların geri bildirim gönderebilecekleri popüler bir web forumuna sahiptir ve bu da kullanıcı ihtiyaçlarına göre reaktif olarak geliştirilen bir ürün yazılımıyla sonuçlanır.

OTOMATİK YENİLEME VE ÇÖZÜNÜRLÜK DEĞİŞİMİ
Girişe göre tamamen yapılandırılabilir otomatik çözünürlük ve yenileme hızı değişimi.

ISO GERİ OYNTATMA
Önceki nesle kıyasla geliştirilmiş ISO oynatma. Otomatik çözünürlük/yenileme ve sorunsuz dallanma için tam destek içeren DVD/BD/UHD-BD oynatma. Blu-Ray/Blu-Ray/DVD ISO tam menüsü ISO'ların yaklaşık %90'ında, geri kalanı özel Zidoo menüsüyle oynatılır.

6 GB RAM ve 64 GB DEPOLAMA 6 GB yüksek özellikli DDR4 RAM. 64 GB yerleşik eMMC depolama. 64 bit bellek bant genişliği.

HIZLI AĞ

2.4G + 5G çift bantlı MIMO Harici antenli Wi-Fi 6. Gigabit Ethernet. Bluetooth 5.2.

YENİ UZAKTAN UYGULAMA
Tam Zidoo Ev Sineması ve Zidoo Müzik Çalar kontrolüne sahip yeni ve çok geliştirilmiş Zidoo Android/iOS uzaktan uygulaması. Son derece saygın Eversolo ses kontrol uygulamasından geliştirilmiştir.

IR UZAKTAN KUMANDA
Tam boy arkadan aydınlatmalı uzaktan kumanda. Mevcut uzaktan kumandaları çoğaltmak için öğrenme işlevi.

AKILLI EV
HDMI CEC kontrolü, Kontrol 4, TCP/IP(WOL)'u destekler.
Yeni başlık açsana hocam, burda ne işi var bunun 🙂

E Çevrimdışı

Enes yazıcı

Yeni Üye
1 Ağu 2024
6
45
Merhaba herkese.

Cihazı alalı birkaç gün oldu ama bu uydu sistemini bir türlü ayarlayamadım.
Atv12 güncellemesi de yaptık. Manüel kanal arama ile 200 civarı kanal buluyor.
Ama tkgs ile aratınca sıfır kanal. Üstelik mevcut kanallar da siliniyor.
Bunun bir anlatım videosu felan varmı bir yerde.

S Çevrimdışı

salomanya

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu cihaz şu an nereden temin edilir acaba? Eskiden kendi sitesi vardı ama bu gümrük muafiyet fiyat güncellemesi sonrası sanıyorum herşey allak bullak oldu. Söylemek istediğim bir eski birde yenilenmiş bir model vardı sanıyorum renginden anlaşılan? Tr içi sıfır alınabilecek yer varmı?

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
191
bu cihaz şu an nereden temin edilir acaba? Eskiden kendi sitesi vardı ama bu gümrük muafiyet fiyat güncellemesi sonrası sanıyorum herşey allak bullak oldu. Söylemek istediğim bir eski birde yenilenmiş bir model vardı sanıyorum renginden anlaşılan? Tr içi sıfır alınabilecek yer varmı?
linkden fiyat banka kampanyası size uygun olanı seçebilirsiniz.
Rose Gold renk yeni

M Çevrimiçi

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
241
36
5 bin tl yi hak edecek bir cihaz değil hocam. Yeni işlemcili box lar çıkacak yakında onları bekleyin aceleniz yoksa. İdareten aynı işlemciyi kullanan mi box 2. Nesili 3 de 1 fiyatına alabilirsiniz hepsiburada da

S Çevrimdışı

salomanya

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İkinize de çok teşekkür ederim hocam.

Geri
Üst Alt