Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

E Çevrimdışı

ewaer1884

Yeni Üye
23 Kas 2020
5
27
Ben bu cihazda bilgisayara indirdiğim dizileri usb bağlayıp izlemek istiyorum. Elimde 128 gb usb var xiaomi tv box varken sıkıntı çıkarıyordu bunda denemedim ona göre usb satın alacağım bir problem yaşatır mı ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,264
Ben bu cihazda bilgisayara indirdiğim dizileri usb bağlayıp izlemek istiyorum. Elimde 128 gb usb var xiaomi tv box varken sıkıntı çıkarıyordu bunda denemedim ona göre usb satın alacağım bir problem yaşatır mı ?
Bi sıkıntı çıkarmaz izlersin, uzun süreli kullanımda ısınmadan kaynaklı sorunlar olabilir. Cihaz altına fan koymak fayda sağlayabilir.

M Çevrimiçi

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
241
36
İndirip izlemek yerine stremio, cloudstream gibi uygulamalar üstünden kaliteli bir şekilde izlersiniz. Özellikle stremio ile

Geri
Üst Alt