Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

Z Çevrimdışı

zaga1969

Yeni Üye
11 Şub 2023
1
55
Homatics Box R 4K Plus da görüntü yü kaydetme bu özellik varmı. nasıl record yapılıyor. mesela amazon prımedeki diziyi harici hdd kaydetmek istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Z Çevrimdışı

zannaks

Yeni Üye
18 Şub 2024
1
43
Herkeze selam homatick cihazıma dışardan APK kuramadım,bütün kaynaklardan izin verdim vs çok uğraştım beceremedim..yardımcı olur musunuz 😔

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
36
Cihaz güncellemesi yaptığında güncelleme çıkmıyor mu? Yazılımın eski çünkü. Piranha kumanda yada G20s Pro BT alabilirsin.
Merhaba hocam bene cihazı yeni aldım 11.8.4674 sürümü var ve güncellemeyi kontrol ettiğimde güncel görünüyor güncellemek için ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Merhaba hocam bene cihazı yeni aldım 11.8.4674 sürümü var ve güncellemeyi kontrol ettiğimde güncel görünüyor güncellemek için ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz?
Homatics telegram grubunda Ella Gao ya GZ ile başlayan seri numaranızı gönderin ve gücelleme istediğinizi belirtin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,598
64
msj da bu ürün için bir yakınıma alma aşaması vardı. Bunu önermiştim ya da 4kmax stick alma işinden vazgeçince; msj sileyim cevap yazma durumları oluşmasın diye. O an için msj silmek uygun oldu ama sonrasında vazgeçildi diye de yazabilirdim ama silmiş oldum.
Teşekkürler
Açıklama için teşekkür ederim :ok

Geri
Üst Alt