Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
bu tür generic dediğimiz veya no-name Box alacaklar öncelikle slimboxtv.ru
sitesine gidip çeşitli tip Box lara baksınlar ve de daha da önemlisi "custom-ROM"
varmı ona baksınlar!

zira bu uyanık Çin liler cihazı üretirler yazılım diye de osuruk bir şey yüklerler
ondan sonra vınnn....

şayet cihaz slimboxtv nin elinden geçerse custom-rom çıkarırlar ve rahat edersiniz!
yazılım diye orada burada aranmasınız

YT ve TF/DH gibi çakal mekanlarında bir alay "inceleme" adı altında BOX ları pazarlayan
tipler görürsünüz,çoğusuna sakın inanmayın!

905X4 Box lar artık Çin de $ 40/60 arası gibidir siz buna %50 GümrükV. nakliye vs koyun
$ 100 kağıt civarına gelir

örneğin UGOOS hala en işi düzgün yapanıdır ama fiyatı iki katı kadar yüksek dir!
Homatics şimdilik en oturaklı ve tatlı fiyatı olandır!

eskiden KARAKÖY işi uydu cihazları derdik şimdi Box lar içinde böyle diyebilirsiniz
Karaköy işi biraz değişmiş olsada varın siz koyun mekan adını yaw:hihi

922 fazla gelişemeden bitti hala çözemedim bunu
905 versiyonlar devri de artık bitti
Rockchip hala kıvranıyor,hala en iyisi gibi ama hala sorunları bitmedi!
Rockchip/AllWinner dan uzak durun
AllWinner pazarlayan tiplerin "inceleme" lerini izlemeyin sakın!
928 AMLogic de şu anda en yenisi ve de güçlüsü;Ugoos ve X96X10 bunu çıkardı,geçen yabancı bir yer de
okumuştum ama bir üretici daha var 928 çıkaran veya yakında çıkaracak olan(aklımda kaldığı kadarıyla Homatics
üreten ana firma olabilir bu üretici yani bu da sağlam üretici)

905X4 ler piyasaya resmen dökülecek,diğer dandik Box lar da öyle,AllWiner lar bile sıraya girmiş yaw

UGOOS ana üretici olarak şu anda en iyisi ama fiyatı resmen iki katı diğerlerinden,donanım kalitesi ise
yaklaşık aynı sayılır! 928 olarak ben bunu önce alacaktım ama fiyata baktım $ 200 kağıt + $ 100 kağıt da
GümrükV.nakliye v.s $ 300 kağıt vermem dedim ve X96X10 aldım gerçi bu da her şey dahil $ 175 kağıt oldu

Not;Ugoos firması 928 için bir defa firmware update verdi! geçen gün de Slimboxtv buna custom-ROM çıkardı ki
bu iyi bir gelişme oldu
Henüz X96X10 için custom-rom çıkmadı ama eli kulağında Ugoos için çıktıysa buna da bir kaç gün içinde çıkar
ama üretici firma yeni bir firmware geçenlerde vermişti

Slimbox belli ki işi güzel götürüyor 928 ler için çok kısa sürede ROM çıkardılar
ilginç olanı ise herifler kendi f/w lerini Slimboxtv üzerinden vermişler yaw
sitesinde yoktu geçenlerde!
bunlar bizim için çok güzel hareketler:ok

Neticede bu iş Rus ve Ukraynalı ların elinden çıkıyor,savaş filan hak getire herifler paso hack ve yazılım v.s
derken işi götürüyorlar:haha1

Ancak "L1" Lisanslı Box olmalıdır diyen adam o zaman daha seçici olacakdır,bahsettiğim işler L1 li cihazlar
için değildir işte burada örneğin Homatics çok güzel devreye giriyor L1+düzgün yazılımları olması sebebiyle
ve tatlı fiyatıyla tabiki

ROOT olayı bunlar da olmaz!!

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
191
54
Hepimiz oradan kaçtık geldik buraya :haha1
layn akıllı olun tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış dh forum kırmızı çizgimiz :hihi

Eskiden de turkey forum da idik güzeldi fakat eski tadı kalmadı.
uydu forumu üvey evlat gibiydik girmeyeli 10 yıldan fazla olmuştur aslında donanımhaberden memnunum ben sırf albanez bu forumda diye takılıyorum küstü bir daha girmedi dh foruma:deli1

Bu arada AFR işini unutun nvidia bile yapamıyor muhtemelen bu androidin kaynak kodlarında bir sorun var 4k 23.976 yapıp bırakın boxu ne afrsi ya alayı 23.976 zaten elinizde eski bir film geçecekte veya youtube manyağının her formatta video yüklemesi yüzünden sorun yaşayacaksınız bu

sorun youtubeda kardeşim sorun boxlarda değil ki çöp olmuş artık ona afr olsa dayanmaz

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
layn akıllı olun tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış dh forum kırmızı çizgimiz :hihi

uydu forumu üvey evlat gibiydik girmeyeli 10 yıldan fazla olmuştur aslında donanımhaberden memnunum ben sırf albanez bu forumda diye takılıyorum küstü bir daha girmedi dh foruma:deli1

Bu arada AFR işini unutun nvidia bile yapamıyor muhtemelen bu androidin kaynak kodlarında bir sorun var 4k 23.976 yapıp bırakın boxu ne afrsi ya alayı 23.976 zaten elinizde eski bir film geçecekte veya youtube manyağının her formatta video yüklemesi yüzünden sorun yaşayacaksınız bu

sorun youtubeda kardeşim sorun boxlarda değil ki çöp olmuş artık ona afr olsa dayanmaz
Nvdia shield tv ye Android 12 geldi sanırım değil mi?

H Çevrimdışı

halimk

Yeni Üye
30 Ara 2023
13
43
Bu cihazı HDMI 2.0 girişi olan Daewoo 65DA75U01 televizyona hangi kablo ile bağlarsam HDR10 ve Dolby özelliklerinden faydalanabilirim?
Böyle bir HDMI 2.0 kablo var mı?

M Çevrimdışı

mustfmrcn

Yeni Üye
23 Ocak 2024
1
49
Selamlar herkese, Samsung s95b tv'min evrensel kumandasına homatics box 4k cihazımı tanıtamıyorum . kumanda listesinde de çıkmıyor. samsung akıllı kumandaya tanıtılıyor mu box 4k cihazı? buna yapabien var mı ?

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
147
24
İlk defa cihaz kendini kapattı ve açılmadı.Elektrik bağlantısı kesip yeniden takmama rağmen çalışmadı.Tüm kabloları çıkarıp yeniden takınca cihaz çalıştı.İlk deneyim çok kötü idi.Servise gönderirim heycanı ,Çinliler aklıma geldi 🙂

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,150
İlk defa cihaz kendini kapattı ve açılmadı.Elektrik bağlantısı kesip yeniden takmama rağmen çalışmadı.Tüm kabloları çıkarıp yeniden takınca cihaz çalıştı.İlk deneyim çok kötü idi.Servise gönderirim heycanı ,Çinliler aklıma geldi 🙂
Geçmiş olsun, enteresan. Ne oldu acaba, elektrikle alakalı birşey olmuş olabilir 🙄

Geri
Üst Alt