Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

A Çevrimdışı

aakman

Yeni Üye
18 Eki 2017
28
Benim siparişim bugün geldi.Hangi kargo firmasının getirdiğini bilmiyorum. İş yerine bırakmışlar. Vergi yok arkadaşlar içiniz rahat olsun.
Toplam süre 16 gün.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
Benim siparişim bugün geldi.Hangi kargo firmasının getirdiğini bilmiyorum. İş yerine bırakmışlar. Vergi yok arkadaşlar içiniz rahat olsun.
Toplam süre 16 gün.
Hayırlı olsun, Aras Kargo getirmiştir. 16 gün sürmesi yıl başının araya girmesinden kaynaklı. Normalde çok daha kısa zamanda geliyor kargolar.

Cuma ve Cumartesi günleri sipariş için en iyi günler, Pazartesi kargo yola çıkar, öbür hafta elinizde olur büyük ihtimalle.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
151
24
Ürün kategori açısından çok iyi ,firma çok iyi iş çıkarmış.Bu ürün çok satar.@The_SreT Türkiye Ofisini hemen açmak gerekir 🙂

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
Ürün kategori açısından çok iyi ,firma çok iyi iş çıkarmış.Bu ürün çok satar.@The_SreT Türkiye Ofisini hemen açmak gerekir 🙂
Ürün gerçekten çok iyi, zaten cihazı daha açmadan kutusundan çıkarıp elinize aldığınızda kaliteyi fark ediyorsunuz. Sağolsunlar firmada cidden ilgili ve ürünlerinin tüketiciye ulaşması için her türlü kolaylığı sağlıyorlar. Ürün pahalı ülkede döviz uçtu dedik indirim kodu verdiler, yalnız vergi büyük sorun dedik, biz öderiz dediler 🙂 eee bizede bunu paylaşmak düştü. Bende elimden geldiğince forumdaki arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorum, tek derdimiz böyle güzel bir ürüne makul bir fiyata herkesin ulaşabilmesi 🙂

M Çevrimdışı

mave1

Yeni Üye
31 Ara 2022
5
42
Bana da cihaz 13 günde Aras kargo ile geldi. Vergi vs. bir sorun çıkmadı. 1 gündür kullanıyorum ve cihaz gayet başarılı. Etherneti daha test edemedim ama wifi6 ile bağlantı hızı kabloluya yakın diyebilirim. Bana göre uygulamalar arasında veya içlerinde menüler arasında geçiş mibox'a göre bir tık daha yavaş. Desteklediği yazılı olan codecler doğru düzgün çalışıyor. Cihazın altindaki giriş ile ilgili süprizimiz var bekleyin yazıyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
Bana da cihaz 13 günde Aras kargo ile geldi. Vergi vs. bir sorun çıkmadı. 1 gündür kullanıyorum ve cihaz gayet başarılı. Etherneti daha test edemedim ama wifi6 ile bağlantı hızı kabloluya yakın diyebilirim. Bana göre uygulamalar arasında veya içlerinde menüler arasında geçiş mibox'a göre bir tık daha yavaş. Desteklediği yazılı olan codecler doğru düzgün çalışıyor. Cihazın altindaki giriş ile ilgili süprizimiz var bekleyin yazıyor.
Mi Box'a göre yavaş mı ? Bunun olması imkansız, Mi Box lisanlı cihaz piyasanın en hantal cihazıdır. Sana gelen cihazda sorun olabilir 🤔

Geri
Üst Alt