HI LEVEL 49UHL650 Led Tv İncelemesi. A101 28 Kasım 2019 Satışı UHD TV

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Bütün yorumlar da bu model için va Panel denildi ıps üretimi hiç yapılmamış galiba
benimki Lg İPS .panel.fakat SN :no sundan ilgili arkadaşlar sorgulaması gerekir.
panel bilgi bölümünde bu tv nin 16 ocak da satılan seri ürünler genelde İPS panel idi.
daha önceki seri ise samsung VA panel idi.SN: sorgulatmadan panel bilgisi olmaz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle böylesine faydalı bir forum sitesi içni emeği geçenlere ve bilgisini paylaşanlara çok teşekkür ederim.
Bende perşembe günü he level 49 uhl 650 modelini adem abinin tavsiyesi üzerine aldım gerçekten fiyatına göre güzel bir tv paneli lg mi yoksa samsung mu bilgilendirirmisiniz şimdiden teşekkür ederim...

20200408_233600.jpg
panel bilgi bölümüne sorunuzu sorarsanız cevap alırsınız.

E Çevrimdışı

egelimegelim

Yeni Üye
10 Nis 2020
5
41
benimki Lg İPS .panel.fakat SN :no sundan ilgili arkadaşlar sorgulaması gerekir.
panel bilgi bölümünde bu tv nin 16 ocak da satılan seri ürünler genelde İPS panel idi.
daha önceki seri ise samsung VA panel idi.SN: sorgulatmadan panel bilgisi olmaz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

panel bilgi bölümüne sorunuzu sorarsanız cevap alırsınız.
Teşekür ederim ordan soracağım

E Çevrimdışı

Erkan0644

Yeni Üye
19 Nis 2020
12
36
IPS panel alan arkadaşlardan biri inceleme yapsa iyi olur.VA PANEL İLE aradaki farkı daha iyi anlamış oluruz.Açıkcası merak ettim.

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
sevgili ado senden cvp gelmeyince gözü kararttım ve tv yi açtım kurdum :):clap2 şimdi ricam panelimi öğrenmek sn:8394626 001056 şimdiden teşekkürler Adem Helvacı Adem Helvacı

Geri
Üst Alt