HI LEVEL 49UHL650 Led Tv İncelemesi. A101 28 Kasım 2019 Satışı UHD TV

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sayın Adem hocam merhabalar 49uhl650 wireless display düzgün çalışmıyor 20 gün önce de hı level 40hl650 fu HD olan modelde satın almıştım wireless display onda son derece akıcı ve çok güzel çalışıyordu aynı telefonda 49uhl650 de deniyoruz takıla takıla ilerliyor ve bir adet te Samsung 43mu7000 var onda deniyoruz son derece akıcı aynı telefonla deniyoruz fakat 49 uhl650 de sorunlu acaba yazılımsal bir problem nedir servisi çağırmama gerek var mı yardımlarınızı bekliyorum
güncelleme deneyebilirsin yada servis çağırabilirsin, kullanılan telefon ve televizyonlarda sertifika kayanklı da bu sorunlar oluşabilir.

A Çevrimdışı

apsaroke

Yeni Üye
18 Ocak 2020
3
33
Merhaba, 4 tb hdd taktım görmüyor. vestel tvde, hdd tanımama sorunuyla ilgili y kablo (hdd'ye takılan ucu tek, tvye takılan kısımda 2 usb olan kablo) ile sorunu çözmüşler. ama bu tvde tek usb var. nasıl tanıtabilirim? sistem profile dosyasından false/true ya da farklı bir yöntemle çözebilir miyim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, 4 tb hdd taktım görmüyor. vestel tvde, hdd tanımama sorunuyla ilgili y kablo (hdd'ye takılan ucu tek, tvye takılan kısımda 2 usb olan kablo) ile sorunu çözmüşler. ama bu tvde tek usb var. nasıl tanıtabilirim? sistem profile dosyasından false/true ya da farklı bir yöntemle çözebilir miyim?
teraspy teraspy

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hımm,o zaman "dışardan beslemeli" harddisk kullanmalısın,bunu da harici harddiski bir kutuyla kullanarak yaparsın,başka türlü olmaz :ok
Bulabilirsem bir link veririm birazdan :ok

Z Çevrimdışı

zappie

Yeni Üye
21 Ocak 2020
1
53
Arkadaslar,
Bende bu televizyonun benzeri 43" Regal var. Bunu da bir akrabama aldim. Benim gozlerim Samsung'un eski bir modeline alisik herhalde. Hem Regal'de hem de Hi-level 'de sanki ekranin onunde bir sis perdesi var. Samsung' daki o parlaklik bunlarda yok. Kar gibi bir beyaz yok. Hep bir gri ton var sanki. Dinamik seciyorum vs. olmuyor. Bunun bir ayari var mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Arkadaslar,
Bende bu televizyonun benzeri 43" Regal var. Bunu da bir akrabama aldim. Benim gozlerim Samsung'un eski bir modeline alisik herhalde. Hem Regal'de hem de Hi-level 'de sanki ekranin onunde bir sis perdesi var. Samsung' daki o parlaklik bunlarda yok. Kar gibi bir beyaz yok. Hep bir gri ton var sanki. Dinamik seciyorum vs. olmuyor. Bunun bir ayari var mi?
Menü -->Ekran-->Gelişmiş ayarlar OK
Çıkan menüden (bizde en altta) "Renk kaydırma" ile biraz oyna istersen bakalm,değişecekmi,ama bunu bazı tvler kapanınca verdiği "renk barı"nda yapmalısın ,kırmızının kırmızı,mavinin mavi olduğunu görerek yani :ok

K Çevrimdışı

kallone

Yeni Üye
16 Ocak 2020
17
42
Merhaba, tvde şöyle bir sıkıntım var, ses sistemi bağladığımda ve sistemden amplifikatör seçsem dahi tv hoparlörü etkin, hangisini seçersek seçelim hem tvden hem ses sisteminden ses geliyor, bunun çözümünü bilen varmıdır yazılım modlama dahil.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhaba, tvde şöyle bir sıkıntım var, ses sistemi bağladığımda ve sistemden amplifikatör seçsem dahi tv hoparlörü etkin, hangisini seçersek seçelim hem tvden hem ses sisteminden ses geliyor, bunun çözümünü bilen varmıdır yazılım modlama dahil.
Dış amfiye nereden bağlıyorsun tvyi (hangi yolla)?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Panel bilgisini de rica etmiştim, sanırım gözden kaçmış ?

D0A948A6-3357-45CA-80F7-231212881E91.jpg
LG

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar, ben de bu televizyondan aldım. Bir süredir youtubea giriş yapmak istediğimde sertifika hatası hata1 şeklinde hata alıyordum ve videolar açılmıyordu. Bugün fabrika ayarlarına geri getirdim fakat içeriğindeki bir çok uygulama silindi, indirmek için uygulamaya giriş yapmaya çalıştığımda hata alıyorum ve ayrıca tarayıcıdan bir şey aratmak istediğimde de "this server could not prove" ile başlayan uzunca bir hata alıyorum. Sanırım bu sistemin saat tarih ayarı ya da farklı bir ayarından kaynaklı görünüyor. Çözüm için neleri kontrol etmeli ve nasıl ilerlemeliyim rica etsem yönlendirebilir misiniz? ( Televizyona uydu bağlı değildir. )
Sorun devam ediyor mu?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sayın Adem hocam merhabalar 49uhl650 wireless display düzgün çalışmıyor 20 gün önce de hı level 40hl650 fu HD olan modelde satın almıştım wireless display onda son derece akıcı ve çok güzel çalışıyordu aynı telefonda 49uhl650 de deniyoruz takıla takıla ilerliyor ve bir adet te Samsung 43mu7000 var onda deniyoruz son derece akıcı aynı telefonla deniyoruz fakat 49 uhl650 de sorunlu acaba yazılımsal bir problem nedir servisi çağırmama gerek var mı yardımlarınızı bekliyorum
F fikoloji selamlar;
Bu sorun ile ilgili bir geri dönüş oldu mu? Bunu bildirmiştik fabrikaya. Benim baldızın tv de hiç bir şekilde widi bağlanmıyor, benim evdeki de bağlanıyor ama akıcı değil.
Sahadan da geri dönüşler var bununla ilgili.
Bir yoklama çekersen çok sevinirim, Sanırım yeni yazılım yolu göründü bizim tv lere :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt