HI LEVEL 49UHL650 Led Tv İncelemesi. A101 28 Kasım 2019 Satışı UHD TV

S Çevrimdışı

snakepit

Yeni Üye
29 Kas 2019
20
41
Merhaba, Güncelleme yaptım wireless display özelliği ile telefonu yansıtmıyor. Bağlandı fakat görüntü yok. Televizyon ağırlaştı sanki uygulamalardan çıkmıyor açıp kapamak gerekiyor ne yapmalıyım

W Çevrimdışı

waybe

Yeni Üye
16 Ara 2019
1
34
Seri Numarası: 8338067 900625
Bu seri numarası hangi paneldir hocam? Bir de kurma aparatı ve servis ücreti ne kadar?

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
Siyah ekranda ilk şikayeti alıyorum sizden.
Bu durumda İster istemez Beyaz ekrandaki durumu da merak ettim. Dikkatli kontrol edermisiniz rica etsem.

Ben de şu an tv nin pixellence özelliğini açmayı deniyorum modlama ile :ok
Evet arkadaşlar.

Artık 49UHL650 kullanıcıları olarak winks özelliği açık, pixellence desteği de bulunan televizyonlarımız var bizim de ?

En kısa zamanda sizlere video ile bu özellikleri televizyonunuza nasıl kazandırabileceğinizi anlatacağım ve hatta profile dosyasını da paylaşırım gerekirse.

Biraz daha kurcalayayım, daha detaylı bilgileri videoda aktaracağım sizlere ??

Adem bey öncelikle başınız sağolsun Rabbim sabırlar ihsan etsin inşaallah bir sorum olacak pixelence özelliğini aktif edebildinizmi? ettiyseniz nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz tşk
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bizim kendimizi anlatmamız için hiç mücadele etmemize gerek yok Alo abim.
Bizi anlayamamış arkadaşlar bir zahmet gidip görüşlerini donanımhaberde yazsınlar burada değil.
Biz burada ne alim ulemalar gördük eyvallah etmedik, Tepeden inerek, tepeden bakarak yazanlara hiç eyvallahımız olmaz.

Bu arada Alo abi ofisteki tv nin orijinal hali duruyor halen. Bilerek dün Profile editlemedim. Onu videoya kaydederek yapayım ki, arkadaşlara yayınlayalım, öncesi ve sonrasını görsünler, kendileri de rahatça uygulayabilsinler istedim.

Winks özelliğini açtım artık tv kapanırken göz kırpıyor :kiskis

PVR açmadım zaten oldum olası sevmediğim bir özellik

Malum pixellence açtım ve görüntü çok çok ciddi derecede değişti bence, ki daha önce de bu modelde pix eksikliğinin hissedildiğini yazmıştım.

BT açtım ama donanım var mı yokmu henüz deneme imkanım olmadı :ok
Adem hocam bu işlemleri nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok memnun olurum

ben modlamayı dün yaptım tv kendine geldi daha canlı renkler hızlı açılıp kapanıyor göz kırpma falan vs çok fark ediyor modlama konusunu ben hortlattım:hihi
kardeşim bu modlamayı nasıl yaptığını anlatabilirmisin

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Adem bey öncelikle başınız sağolsun Rabbim sabırlar ihsan etsin inşaallah bir sorum olacak pixelence özelliğini aktif edebildinizmi? ettiyseniz nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz tşk

Adem hocam bu işlemleri nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok memnun olurum

kardeşim bu modlamayı nasıl yaptığını anlatabilirmisin
Pixel TV olarak adem bey bu pixelence açmayı videolu anlattı.
link:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hemen bir güncel bilgi girelim.

16 Ocak tarih itibari ile yeniden satışa girecek olan 49UHL650 model televizyonda artık LG IPS hücre yapısı da mevcut olacak.
Bu nedenle IPS ve VA ayrımlarına çok takılan arkadaşların ürünü satın almadan evvel mağazaya giderek seri numara görselini alıp VESTEL PANEL BİLGİ HATTI konusunda teyit almaları önemle tavsiye edilir.

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Hemen bir güncel bilgi girelim.

16 Ocak tarih itibari ile yeniden satışa girecek olan 49UHL650 model televizyonda artık LG IPS hücre yapısı da mevcut olacak.
Bu nedenle IPS ve VA ayrımlarına çok takılan arkadaşların ürünü satın almadan evvel mağazaya giderek seri numara görselini alıp VESTEL PANEL BİLGİ HATTI konusunda teyit almaları önemle tavsiye edilir.
Arayan varsa Gebze’de 3-4 bayide hala var

R Çevrimdışı

Recep GÖRMÜŞ 

Aktif Üye
2 Haz 2018
89
52
Ben cevap vereyim :)
Cihazda BT desteği "yazılım"olarak varsa evet,ama sanırım yok,ama sanki kablosuz klavye+fare takılabilir :)
Klavye mouse il gün denedim. Klavyede bir tek yön tuşları çalıştı. Mouse hiç yok.
Cihaz daki BT desteğinden bahsettiniz. Bu tv nin Anakartı MB130S V5 diye gördüm servis menüsünden. Vestelin bu anakarta sahip tv lerinde bluetooth olması, bu tv olmaması yazılımsaldan ziyade acaba yonga eksikliğimi. Yani diğerlerinde bluetooth yongası varda bunda o yer boş gibi. Keza Adem bey bu tv ile ilgili paylaştığı resimdeki
WhatsApp-Image-2019-11-27-at-10.55.5707f30c7f239cf148.jpg
anakartta 1 adet HDMI ve 1 adet usb yuvasının daha olduğu ve takılmadığını görüyoruz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Klavye mouse il gün denedim. Klavyede bir tek yön tuşları çalıştı. Mouse hiç yok.
Cihaz daki BT desteğinden bahsettiniz. Bu tv nin Anakartı MB130S V5 diye gördüm servis menüsünden. Vestelin bu anakarta sahip tv lerinde bluetooth olması, bu tv olmaması yazılımsaldan ziyade acaba yonga eksikliğimi. Yani diğerlerinde bluetooth yongası varda bunda o yer boş gibi. Keza Adem bey bu tv ile ilgili paylaştığı resimdeki
WhatsApp-Image-2019-11-27-at-10.55.5707f30c7f239cf148.jpg
anakartta 1 adet HDMI ve 1 adet usb yuvasının daha olduğu ve takılmadığını görüyoruz.
Şöyle yapmalısın:
Tvden profili al ,özellikle sw profile bak,oradaki BT ile alakalı seçenekleri aç(true yap) tekrar tvye yükle ,menüde (sanırım ses menüsünde) BT ile alakalı ayarlar çıkacakmı,çıkarsa herhangi bir BT cihazı bağlamaya çalış(telefon mesela),bağlantı olursa BT desteği yazılımsal olarak vardır,tabii işlemcide donanım desteği var kabul ediyorum(profil almak için modlama konusunda bol bilgi mevcut :) )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt