Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
Kardeşim merhaba başka alternatiflere bakabilirsin bence çok alternatif var ben hı level 49uhl650 cihazı iade ettim 2082 TL gibi 49uhl650 den daha üstün özellikleri olan tabii bana göre daha üstün 43u9500 cihaz sipariş ettim geride ürün gelmeden bir baktım ki 43ru7100 Samsung şu anda GittiGidiyor'da 2952 lira belki de Vestel 43u9500 cihazı iptal edip bunu alabilirim ama 2082 lira 43 u9500 için harika bir fiyat olduğunu düşünüyorum aynı zamanda yorumlarınızı bekliyorum Samsung'un avantajı yazılım güncellemesi otomatik olarak gelmesi uygulama indirilebiliyor olması ve daha sorunsuz ve dünya çapında bir ürün olması

selamlar hocam 2082 liraya o cihazı nerede buldunuz acaba? iyi fiyat bence de. ve neden daha üst özellikler dediniz? açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Kardeşim merhaba başka alternatiflere bakabilirsin bence çok alternatif var ben hı level 49uhl650 cihazı iade ettim 2082 TL gibi 49uhl650 den daha üstün özellikleri olan tabii bana göre daha üstün 43u9500 cihaz sipariş ettim geride ürün gelmeden bir baktım ki 43ru7100 Samsung şu anda GittiGidiyor'da 2952 lira belki de Vestel 43u9500 cihazı iptal edip bunu alabilirim ama 2082 lira 43 u9500 için harika bir fiyat olduğunu düşünüyorum aynı zamanda yorumlarınızı bekliyorum Samsung'un avantajı yazılım güncellemesi otomatik olarak gelmesi uygulama indirilebiliyor olması ve daha sorunsuz ve dünya çapında bir ürün olması
Bence hiç gerek yok sansunga eger smart özelleri yetmezse mibox alırsınız güzel bi sistem olur Vestelin resim kalitesi gayet yeterli

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
selamlar hocam 2082 liraya o cihazı nerede buldunuz acaba? iyi fiyat bence de. ve neden daha üst özellikler dediniz? açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Kardeşim 28 ocak'ta bundan 6 gün önce vatan bilgisayarın gece indirimlerinde denk geldi ve kaçmaz bir fırsat gibi hissettim cidden 2082 lira 2019'un en sonunda üretilmiş bir cihaz için harika bir fiyat fakat vatanbilgisayarın bir kurnazlığı yok ise o da tutmuşlar horoz lojistik denilen firmaya vermişler bir hafta oldu daha cihaz gelmedi horoz u dün aradım en geç yarın yani çarşamba günü elinizde olacak dediler bir ihtimal birazdan Samsung 43ru 7100 TV'yi satın alabilirim bunu iptal edebilirim çünkü Samsung 43ru7100 elbette ki bundan daha üstün bir cihaz 7100 Samsung dün itibarıyla 3000 TL nin altında bulunur hale gelmişken kaçırmayayım diyorum hı level 49uhl650 den daha iyi demem de ki fark ettim çünkü üç dört gün boyunca uhl650 hı leveli kullandım 43u9500 TV'yi de 2 adet Vestel bayilerinde test ettim 43u9500 daha akıcı menülerde mb230 anakart mevcut hı levrl de mb130s idi uhl650 de yandan çıkan menü titreyerek çıkıyordu 43u9500 vestel'de akıcı ve daha hızlı yandan çıkan menü titremeden çıkıyordu ayrıca uhl650 de bluetooth yok DTS DTS HD gibi ses teknolojileri desteklenmiyor birçok bakımdan Vestel 43u9500 daha ileride uhl650 ekonomik ve kampanya ürünü elbette ki bir takım yerlerinden kırpmaya gidildiği kesin 1999 TL sonuç itibarıyla şu anda da 43u9500 en ucuz trendyol'da görünüyor 2350 TL alabilirsiniz vatan kurnazlık da yapmış olabilir o fiyata yarın geldiğinde göreceğiz belki de teşhir ürünüdür çünkü 2082 TL'ye hiç kimse bu cihazı veremedi bu zamana kadar ama vatanın sitesinde ben işlem yaparken teşhir ürünü olduğu veya kusurlu olduğu konusunda bir bilgi yoktu 2082 liraya gerçekten bu özellikleri ile çok iyi normal fiyatı 2599 TL eğer yarın geldiğinde kutusunu açmadan seri numarasını paylaşacağım ürünün paneli de Samsung ya da LG panel çıkarsa bu fiyata aslında tadından yenmez fakat ben yine de şu saatlerde Samsung 43 ru7100 cihazı aklımdan çıkaramıyorum oda 200-300 TL gibi bir mebla aşağı indi dün itibarıyla saygılar

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Kardeşim 28 ocak'ta bundan 6 gün önce vatan bilgisayarın gece indirimlerinde denk geldi ve kaçmaz bir fırsat gibi hissettim cidden 2082 lira 2019'un en sonunda üretilmiş bir cihaz için harika bir fiyat fakat vatanbilgisayarın bir kurnazlığı yok ise o da tutmuşlar horoz lojistik denilen firmaya vermişler bir hafta oldu daha cihaz gelmedi horoz u dün aradım en geç yarın yani çarşamba günü elinizde olacak dediler bir ihtimal birazdan Samsung 43ru 7100 TV'yi satın alabilirim bunu iptal edebilirim çünkü Samsung 43ru7100 elbette ki bundan daha üstün bir cihaz 7100 Samsung dün itibarıyla 3000 TL nin altında bulunur hale gelmişken kaçırmayayım diyorum hı level 49uhl650 den daha iyi demem de ki fark ettim çünkü üç dört gün boyunca uhl650 hı leveli kullandım 43u9500 TV'yi de 2 adet Vestel bayilerinde test ettim 43u9500 daha akıcı menülerde mb230 anakart mevcut hı levrl de mb130s idi uhl650 de yandan çıkan menü titreyerek çıkıyordu 43u9500 vestel'de akıcı ve daha hızlı yandan çıkan menü titremeden çıkıyordu ayrıca uhl650 de bluetooth yok DTS DTS HD gibi ses teknolojileri desteklenmiyor birçok bakımdan Vestel 43u9500 daha ileride uhl650 ekonomik ve kampanya ürünü elbette ki bir takım yerlerinden kırpmaya gidildiği kesin 1999 TL sonuç itibarıyla şu anda da 43u9500 en ucuz trendyol'da görünüyor 2350 TL alabilirsiniz vatan kurnazlık da yapmış olabilir o fiyata yarın geldiğinde göreceğiz belki de teşhir ürünüdür çünkü 2082 TL'ye hiç kimse bu cihazı veremedi bu zamana kadar ama vatanın sitesinde ben işlem yaparken teşhir ürünü olduğu veya kusurlu olduğu konusunda bir bilgi yoktu 2082 liraya gerçekten bu özellikleri ile çok iyi normal fiyatı 2599 TL eğer yarın geldiğinde kutusunu açmadan seri numarasını paylaşacağım ürünün paneli de Samsung ya da LG panel çıkarsa bu fiyata aslında tadından yenmez fakat ben yine de şu saatlerde Samsung 43 ru7100 cihazı aklımdan çıkaramıyorum oda 200-300 TL gibi bir mebla aşağı indi dün itibarıyla saygılar
Vestelin sistemini bilmediğiniz için size kırpma var gibi geliyor işin aslı ole değil 130s 230 dan üstündür

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Vestelin sistemini bilmediğiniz için size kırpma var gibi geliyor işin aslı ole değil 130s 230 dan üstündür
bluetooth yok DTS DTS hd yok dolby vision yok garantisi 2 sene Vestel 3 sene bazı daha teknik eksiklikleri var isterseniz araştırın mb130s li iade ettiğim uhl650 de wireless display da benim telefon takıla takıla ilerliyordu MB230 ana kartlı 43 u 9500 de aynı telefonla son derece akışkan ve hiç takılma yoktu 43u9500 TV'yi ayrı ayrı iki Vestel bayilerinde test ettim menülerden de anlaşılıyor ki uhl650 de yandan çıkan menü ve ana menü titreyerek hareket ediyor 43u9500 de akışkan ve titreme hiç yoktu isterseniz siz de test edebilirsiniz ve ayrıca ikisinde de en son aynı yazılım yüklü idi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşlerim 2082 TL'ye 28 ocak'ta satın aldığım ve horoz firmasına verilen oldukça geciken 43 u9500 cihazın yerine dünden bu yana 3000 TL nin altına inmiş olan Samsung 43 ru 7100 TV almayı düşünüyorum diğerini iptal edip aslında 2082 lira ya alınmış olan ekranı da LG yada Samsung çıkarsa mükemmel bir fiyat vazgeçmem oldukça zor olacak gibi fakat Samsung ve LG cihazlara otomatik olarak yazılım güncellemesi geliyor ve dünya çapında kabul görmüş marka ve model ürünler mu nu ru serileri ayrıca hoşuma giden Samsung da (auto motion plus) özelliği de mevcut galiba bu özellik vestel'de yok Bir deLG nin 43um7100 ve 7400 modelleri mevcut ne diyorsunuz ne yapmalıyım kararsız kaldım yaklaşık olarak Samsung ve LG ye 900 TL daha fazla para vermem gerekiyor diğer Vestel 43u9500 cihazı 2082 TL'ye satın aldım

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Merhabalar 49uhl650 ile ilgili birşey öğrenmek istiyorum. Televizyonu kumandadan kapattığımda kırmızılı bildirim ışığı defalarca (10 / 15 defa) yanıp sönüyor sonra sabitleniyor ve tv açılıyor. açtıgımdada aynı şekilde defalarca yanıp sönüyor ve tv açılınca tamamen sönüyor bu durum normal midir. ayrıca tv açıkken yeşil led ışığında sürekli yanması gerekmez mi. Şimdiden teşekkürler.
merhaba.daha önce de farklı cevap yazdım size.
bugün elektrik kesilince ve elektrik geldikten sonra tv yi açınca sizin dediğiniz gibi tv nin led lambası 10-15 kez yandı açılana kadar.kumandadan kapatıyorum dediniz.elektriği keserek yani anahtarlı bir piriz kullanma sözkonusu ise led ancak o zaman böyle çok yanar söner.

S Çevrimdışı

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
55
44
Acill yardım.cocuklar kumandayı kaybettiler.tv açılmıyor kumandasız tvyi acabilirmiyiz

Hocam,
Kılavuza bakarsanız Tv nin arkasında usb girişin olduğu yan panelde aşağı yukarı ve basma fonksiyonu olan bir düğme var. Oradan açabilirsiniz.

Ayrıca Telefonunuza "Vestel Smart Center" uygulamasını indirip TV ye tanıtırsanız; telefonunuzu Wireless üzerinden kumanda olarak kullanabilir, resim, video gösterebilirsiniz.

Z Çevrimdışı

zindankale

Yeni Üye
10 Ocak 2020
6
49
merhaba.daha önce de farklı cevap yazdım size.
bugün elektrik kesilince ve elektrik geldikten sonra tv yi açınca sizin dediğiniz gibi tv nin led lambası 10-15 kez yandı açılana kadar.kumandadan kapatıyorum dediniz.elektriği keserek yani anahtarlı bir piriz kullanma sözkonusu ise led ancak o zaman böyle çok yanar söner.
Teşekkürler

İ Çevrimdışı

İsmailorhan06

Yeni Üye
15 Kas 2018
19
33
55 inc lik model fiyat anlamında biraz aşıyordu, adem beyde hic yorum yapmadi, üzerinede stoklara eklenmis mesajini görünce anında yapıştırdım. Panelde ne çıkarsa artık bahtımıza.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
55 inc lik model fiyat anlamında biraz aşıyordu, adem beyde hic yorum yapmadi, üzerinede stoklara eklenmis mesajini görünce anında yapıştırdım. Panelde ne çıkarsa artık bahtımıza.
Cok iyi yaptiniz cunku 55 inc olan modelde mb 230 anakart var 49 da ise vestelin en son en yen8 en gelismis karti mb130s Hayirlisi olsun. Urunu teslim alip kurunca urun hakkindaki goruslerinizi bekliyoruz üstadim.

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
Cok iyi yaptiniz cunku 55 inc olan modelde mb 211 anakart var 49 da 8se vestelin en son en yen8 en gelismis karti mb130s Hayirlisi olsun. Urunu teslim alip kurunca urun hakkindaki goruslerinizi bekliyoruz üstadim.
55uhl950 de MB 230 anakart ve LG İps mevcut bildiğim kadarıyla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt