Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet yükselttim, anten bağlı değil TV olarak kullanmıyorum. Şöyle, uygulamadan çıkınca mesela ekran yansıtmaya geçiyorum, ardından YouTube a girmek istediğim de yine oturum açmamı istiyor.
Enteresan durum. Seri paylaşırmısınız rica etsem. Gerekirse full yazılım yükleyerek format atıp tekrar deneyelim.

F fikoloji , kardeşimiz seri paylaştığında destek olurmusun müsait zamanında. :)

İ Çevrimdışı

İsmailorhan06

Yeni Üye
15 Kas 2018
19
33
uhl650 yi takip etmek için geziniyorum sürekli forumda. yapılan yazışmaları okudukça, kendi kendime mutlu oluyorum, yüzümde bir tebessüm :)
Şu zamanda böyle yardımlaşma...Tecrübelerini aktaranlar olsun, bilgi paylaşımı yapanlar olsun, Gerçekten şahane insanlarsınız :clap2:clap2:clap2

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
uhl650 yi takip etmek için geziniyorum sürekli forumda. yapılan yazışmaları okudukça, kendi kendime mutlu oluyorum, yüzümde bir tebessüm :)
Şu zamanda böyle yardımlaşma...Tecrübelerini aktaranlar olsun, bilgi paylaşımı yapanlar olsun, Gerçekten şahane insanlarsınız :clap2:clap2:clap2
49 uhl650 pabucu dama atıldı gibi geliyor bana a101 internet sitesinden ilk satışa çıktığı gün sipariş verenlerden biriyim 2. partiden iyi ki de internet siteleri üzerinden satın almışım çünkü dükkanlarından satın alsaydım götürdüğümde iade olmayacaklardı 1999 TL iyi güzel hoş da wireless display problemi yaşadım servisi çağırdık yazılımını son sürüme güncelledi yine düzelmedi Bir de televizyonun içindeki DLNA adaptörünü değiştirip denememiz lazım şeklinde bilgi verdi servis ci arkadaş ben de kabul etmedim ve 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istedim birkaç gün önce kutusuna yerleştirip göndermiştim a101'e PTT kargo ile dün haberi geldi iade edildiğine dair iyi ki de iade etmişim dün gece saatlerinde vatan bilgisayar'ın sitesine girdiğimde farkettim ki 43u9500 Vestel 2082 liraya düşmüş derhal sipariş verdim eğer ki paneli Samsung veya LG panel çıkarsa cidden mükemmel bir fiyata gelmiş olacak her türlü kontrollerini yapacağım aynı wireless display problemi onda da çıkarsa 14 günlük cayma hakkımı bunun için de kullanacağım uhl650 den bayağı Üstün görünüyor bu cihaz vatanın fiziksel mağazasında 2 gün önce basit bir inceleme yapmıştım arka kasa kapağı da metal gibi geldi bana gerçekten 2082 liraya müthiş bir fiyat

S Çevrimdışı

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
55
44
Sayın C cadprofesor merhaba; Yaşadığınız durum garip geldi bana zira ben bir kere oturum açtım ve benden bir daha da başka talepte bulunmadı youtube :alala
Diğer kullanıcı arkadaşlara soralım böyle bir durum yaşayan 49UHL650 kullanıcısı var mı arkadaşlar?

İlginç olan, Baldızların evde, Ofiste, Benim evde olmak üzere üçünde de oturumlar hep açık durumda :alala

Eğer özel bir kanal sıralaması yapmadıysanız ilk kurulum yaparak tekrar deneseniz olur mu acaba?

Bu arada yazılım sürümünüz yükseldi mi 5.7.20 ye?

Aktif olarak Youtube kullanıyorum televizyondan. Böyle bir sorun yaşamadım. Version: 5.7.20

C cadprofesor, hocam telefonda ve PC de youtube - google ayarlarınızı bir kontrol etseniz. Uygulamadan çıktığınızda oturumu kapatacak şekilde ayarlanmış olmasın. Benim telefon ve bilgisayarda gmail hesabım Chrom'da ve telde kayıtlı ve sürekli açık. mesela telefondan yada Pcden Gmail'e tıkladığım şifre sormadan direk açılır. Aynı şekilde Youtube'da ilgili mail hesabı ile açılır. Zaten bunlar tümleşik bir ekosistem(google,gmail,youtube) .

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar bu 49uhl650yi herhangi bir yerden satın alabilme şansımız var mı ya da satmak isteyen var mıdır?

N Çevrimdışı

Natre

Yeni Üye
16 Ocak 2020
9
48
Kullananlarda rica etsem Lg panel için görüntü ayarlarını nasıl yapmamız gerekir yazabilir mi, bir türlü parlak ve canlı görüntü yakalayamadım

C Çevrimdışı

cadprofesor

Yeni Üye
12 Ocak 2020
11
32
Merhaba, şu şekilde:

IMG_20200128_193319.jpg

IMG-20200112-WA0012e844fe818ba6fb58.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aktif olarak Youtube kullanıyorum televizyondan. Böyle bir sorun yaşamadım. Version: 5.7.20

C cadprofesor, hocam telefonda ve PC de youtube - google ayarlarınızı bir kontrol etseniz. Uygulamadan çıktığınızda oturumu kapatacak şekilde ayarlanmış olmasın. Benim telefon ve bilgisayarda gmail hesabım Chrom'da ve telde kayıtlı ve sürekli açık. mesela telefondan yada Pcden Gmail'e tıkladığım şifre sormadan direk açılır. Aynı şekilde Youtube'da ilgili mail hesabı ile açılır. Zaten bunlar tümleşik bir ekosistem(google,gmail,youtube) .

Tablet, telefon ve PC her daim oturumun açık. Hesap olarak ekli yani. Orada sıkıntı yok, yazılımda güncel bakalım ne yapabileceğiz.

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Bu tvden bulamaz mıyız hiçbir yerde ya? Sahibindende biri 2400e satıyor fazladan 400 lira da vermek istemiyorum

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Bu tvden bulamaz mıyız hiçbir yerde ya? Sahibindende biri 2400e satıyor fazladan 400 lira da vermek istemiyorum
ben de bulunmaz Hint kumaşı ve piyasanın bu segmentteki en iyi fiyat performans cihazı olarak düşünerekten 2019 28 Kasım'da satışa çıktı ve ben de kaçırdım hiçbir yerde bulamadım daha sonra bir umut ile tekrar satışa çıkacağı günü bekledim ve nihayet 16 ocak'ta 2020 tekrardan satışa çıktı aman Allah'ım mucize dedim ve bu sefer kaçırmayacağım dedim hemen sipariş verdim İlk internet üzerinde a101 satışa çıkardığı dakikalarda eve geldi büyük bir heyecan ve zevk ile video kaydı eşliğinde kutuyu açtım ve benim açımdan sonuç hüsran kısaca wireless display düzgün olarak çalışmıyordu birkaç gün içinde servis falan derken iade kararı aldım nihayet iade kabul oldu ve 28 ocak'ta birkaç gün önce vatan computer da ciddi bir kampanya ile 2082 TL'ye Vestel 43 u 9 500'ü sipariş verdim bakalım sonuç ne olacak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt