Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam izledim ama yanlis yaparim diye karistirmadim bana tlf da yardimci olabilirmisin senin komutlarinla uygulasam
En son yazdığı yere yazmanıza gerek yok. Konu ile istekleriniz alakasizdir. Doğum günü konusunda modlama istenmez. Oradaki mesajlarınız silindi, uslubunuze dikkat ediniz. Burada ben ilgili kişi olan D NetCaliber etiketledim, onlaine olunca yazacaktır. Dediklerimizi uygulanmadan tekrar yaşamanıza gerek yok ben size profil dosyalarınızı alın upload edin dedim yaptınız mı ?
Çünkü sizden profil dosyalarınızı isteyecektir. Evinize gelip uygulama yapmayacaktır. Onlaine yardımcı olacaktır.
Tekrar tekrar yazmanıza gerek yoktur. Yardımcı olacağız.
Hiç merak etmeyiniz. Bu süreçte forum kurallarini inceleyiniz. Eğer usulsüzlük ve yanlış yerlerde bu şekilde konuşmaya devam ederseniz uzaklaştırma almak zorunda kalabilirsiniz.
Biz yardım için buradayız. Unutmayınız.

S Çevrimdışı

Scarface

Yeni Üye
14 Ara 2019
9
45
Kolay hocam olurum önce forumdan modlama bölümüne girin biraz bilgi sahibi olun sonra vestel tollbox programı indirin Ado hocam o tvyi modladi video su var orada link vermisdi sanirsam bilgisayariniz yaninizda olsun bir tane bos usb 2 flas belleginiz yaninizda olsun yazin bana yapalim beraber.
hocam mail gonde
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kolay hocam olurum önce forumdan modlama bölümüne girin biraz bilgi sahibi olun sonra vestel tollbox programı indirin Ado hocam o tvyi modladi video su var orada link vermisdi sanirsam bilgisayariniz yaninizda olsun bir tane bos usb 2 flas belleginiz yaninizda olsun yazin bana yapalim beraber.
. Hocam mail gonderdim size bakabilirmisiniz

M Çevrimdışı

MajoriS

Yeni Üye
3 Eyl 2019
25
31
49UHL650 için güncel haber.

Üretimde artık karma panel mevcut .

Yani bundan sonraki süreçte LG IPS panel ile üretilmiş bir UHL650 denk gelebilir size.

Bulup da satın alabilecek olanlar VA panel sevdalısı ise buna dikkat etsin lütfen:ok

Adem hocam hiç bir mağazada bu ürünü bulamadım. Acaba yeniden üretime geçildi mi bu konuda bilginiz var mıdır?

C Çevrimdışı

Cardinal_aytac

Yeni Üye
23 Kas 2019
2
39
Arkadaşlar merhaba bu ürünü aldım kullanıyorum sorunsuz şekilde... bilgisayarı tv ye bağladım ama görüntüde alttan ve üsten 2 parmak boşluk kalıyor.

şu anda tam ekran modunda bunu 16:9 veya otomatik yaptığım zaman bu sefer de alttan üsten görüntü taşıyor ve yarısı gözükmüyor.

bunu düzeltmek için ince bir ayar yapılması gerekiyor mu ? pc üzerinde bütün ayarları denedim olmadı
tv üzerinde yapmam gereken bir ayar var ise yönlendirebilir misiniz?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar merhaba bu ürünü aldım kullanıyorum sorunsuz şekilde... bilgisayarı tv ye bağladım ama görüntüde alttan ve üsten 2 parmak boşluk kalıyor.

şu anda tam ekran modunda bunu 16:9 veya otomatik yaptığım zaman bu sefer de alttan üsten görüntü taşıyor ve yarısı gözükmüyor.

bunu düzeltmek için ince bir ayar yapılması gerekiyor mu ? pc üzerinde bütün ayarları denedim olmadı
tv üzerinde yapmam gereken bir ayar var ise yönlendirebilir misiniz?
Görüntü gelişmiş ayarlardan tam ekran seçeneği var onu seç 1920x1080 yap işlem tamam

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam hayırlı aksamlar samsung 55Q60r modelini 5700 tl ye önerirmisiniz sizin gorusunuzle alınır mı bu televizyon
Q60, Q6 serisinden beri beni kendisine bir türlü ısındıramadı.

Hele Isparta'da bir kardeşimizin Q60 da (Gerçi o 82'' di ama olsun) ledler devreye girdiğinde ortaya çıkan ve bir türlü çözülemeyen, 3 üncü değişimden sonra 3 tv de aynı sorun çıkınca ''Kullanma kılavuzuna göre bu normal'' diyerek işin içinden çıkan Samsung efendiden sonra Q60 bende tam bir hayal kırıklığı olmuş durumda.

Q6 için ilk yorumum, incelemelerim ve o gözlemlerden sonra ''Bu tv kesinlikle Q serisinde en alt kitleye de hitap edebilelim diye üretilmiş bir tv'' şeklinde olmuştu.

Q60 da durumu belli oranda toparlanmış olsa da.. Gerisini size bırakmayı tercih ederim.

Çok gariptir ama daha alt segment olan NU8000 benim gözümde Q6 serisinden daha klas tv.

Tamam NU8 modası geçti biliyorum da, bende geçmedi işte.

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Adem Helvacı Adem Helvacı, merhaba.adem bey 10 günlük JVC 55inç tv maceramdan sonra ,JVC yi iade ettim.
cihaz da restart sorunu vardı.kendi kendine belli aralıklarla restart ediyordu.
tv nin sağ tarafında ,çıta panele fazla baskı yapıyordu.çıtayı geri çekinde siyah ekranda oluşan beyazlama kayboluyordu.
aynen böyle izah ettim servise .baktım kafalarına göre ,yaptığım görüşmelerde ışık sızması demeye başladılar.
aldığım BİM i arayıp cihazla ilgili sorunları aktardım.yeni aldığım bir üründe tamir vs. ile uğraşamam dedim.
iade istiyorun dedim.cihazı sorun çıkarmadan iade aldılar.bu konuda BİM i takdir ediyorum.
şimdi yine bu hi-level 49uhl650 modeli almak isterim.
tv satışa tekrar çıkacakmı.nezaman tekrar satılır.bir bilgi edinme şansınız varmı.

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Arkadaşlar hı level 49uhl650 tekrardan şatışa çıkarmı beklemeye değer mi ya da şu anda bir model önerebilir misiniz bu segmentte bu fiyat aralığında 4K

Ürün Tekrardan Satışa Giricek Almak İstiyen Olursa Samsunda Yardımcı Olabilirm Saygılar
merhaba hı level 49uhl650 mi satışa çıkacak çıkacaksa aynı a101'de mi BİM'de mi ve ne zaman satışa çıkacak kesinleştimi saygılar iyi forumlar

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar hı level 49uhl650 tekrardan şatışa çıkarmı beklemeye değer mi ya da şu anda bir model önerebilir misiniz bu segmentte bu fiyat aralığında 4K

merhaba hı level 49uhl650 mi satışa çıkacak çıkacaksa aynı a101'de mi BİM'de mi ve ne zaman satışa çıkacak kesinleştimi saygılar iyi forumlar
Kesin belirlenmiş bir tarih olmamakla birlikte, Daha bu gün ürün satın aldığını beyan eden arkadaşlar ile görüştüm telefonda.
mağazalarda kalanlar halen satılıyor muhtemelen.

Geri
Üst Alt