Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
Selam bu seri numarasini sorgulayabilirmisiniz samsung panel mi?

af66fdb2-3eef-4f6a-a772-c701a551ccb8.jpg
Panel bilgi hattı adlı konuya yazın

H Çevrimdışı

hamur

Yeni Üye
22 Ağu 2019
39
41
a101 deki 49inch hi_level yerine 1600tl civari sunny woon tercih etsek? 4k.lar iyi gostermez diyorlar tv kanallarini. sunnylerin panel iyi diyorlar (ne marka bilmiyorum) ama arka ledleri kalitesiz diye soyluyorlar. tavsiye edermisiniz.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
a101 deki 49inch hi_level yerine 1600tl civari sunny woon tercih etsek? 4k.lar iyi gostermez diyorlar tv kanallarini. sunnylerin panel iyi diyorlar (ne marka bilmiyorum) ama arka ledleri kalitesiz diye soyluyorlar. tavsiye edermisiniz.
Kardesim internet smart istemiyosan alabilirsin tabi ama Vestelle Sunny asla bir tutma ben vestel tvlere askerde ısındım gazinoda bi vestel vardi ben gittim acikdi sadece öglen 1 saat kapaniyodu ben ayrilirkende gine acikdi yani gece gunduz hic kapanmazdı 4k mb130s anakartli hdrli samsung panelli vestelin yaninda sunny full hd sunnynin maximum 1250 1300 lira olmalı ki alınsın bence

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
Herkese selamlar;

TV, HILEVEL markası'nın, SUNNY grubunda yaşadığı hüsran sonrası VESTEL e geri dönmesini takiben yeni koddan, MB130S anakart ile yeni üretilen, bu nedenle speclerine henüz ulaşamadığım bir model.

Yalnız şöyle bir durum var hemen yazayım.

Hatırlarsanız geçen sene 50''JVC için oldukça yaygara kopartmış ve BU FİYATA BU KALİTE KAÇMAZ demiştim.

Arkasından yine bir yaygara da U5600STR için kopartmış, 2089TL ye 4K Android LG panelli tv bulunmaz diye elimden geldiğince herkese aldırmıştım.

Günlerdir ÇAKMA hepsiburada indiriminde U5600 takip ediyorum satın almak için ancak şu konu başlığını geç görmüşüm ne yazık ki.

An itibari ile U5600 tv den vazgeçiyor ve VESTEL'e rotayı çeviriyorum bu tv için. Normalde Eşimin ablası ve Klimacı bir kardeşim için alacağım iki adet U5600 yerine bu tv yi almaya karar verdim.

Eğer sıradışı bir gelişme olmazsa ve VESTEL efendi bu ürün üretiminde CHOT HKC PANDA gibi düşük kalite hücre kullanmamış ise şu an iki olan satın alım sayısınıi Kendimi de dahil ederek 3 yapıyorum :ok

Şimdi öncelikle bu ürünün GERÇEK speclerine bir ulaşalım bakalım, Satış öncesi elimden geldiğince sizleri de bilgilendirmeye çalışır, En kötü olasılıkla satın aldığım ürünü sizler için sökerek tüm bilgileri buraya deşifre ederim :ok
Adem hocam bu televizyona usb den harici bir bluetooth taksam çalışır mı? tv ye bluetooth özelliği kazandırabilirmiyim.? tşk

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
Profilleri yedek alin isterseniz geri yuklersiniz dts ve bi cok ozellik acilir korkmayin sikinti olmaz.fiyatina gore iyi tv hayirli olsun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

isin icine girince anliycaksiniz mantigini
bu televizyona usb den harici bir bluetooth taksam çalışır mı? tv ye bluetooth özelliği kazandırabilirmiyim.? tşk
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Trt 4k tkgsde 101. kanalda olması lazım iyi bakın
bu televizyona usb den harici bir bluetooth taksam çalışır mı? tv ye bluetooth özelliği kazandırabilirmiyim.? tşk

Geri
Üst Alt