Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

M Çevrimdışı

Madox

Yeni Üye
9 Ara 2018
15
36
Borç harç uzun takipler sonucu bir tv aldık adem ustanın sayesinde bu işlemde cihaz garanti dışı kalıyormu yapmaya korkuyorum elimde patlar diye gerçek anlamda işime yarar mi bu işlem? Geri dönüşü oluyor mu eski ayara? Birde dts nedir bu cihaz için işe yariyormu ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Borç harç uzun takipler sonucu bir tv aldık adem ustanın sayesinde bu işlemde cihaz garanti dışı kalıyormu yapmaya korkuyorum elimde patlar diye gerçek anlamda işime yarar mi bu işlem? Geri dönüşü oluyor mu eski ayara? Birde dts nedir bu cihaz için işe yariyormu ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Profilleri yedek alin isterseniz geri yuklersiniz dts ve bi cok ozellik acilir korkmayin sikinti olmaz.fiyatina gore iyi tv hayirli olsun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Profilleri yedek alin isterseniz geri yuklersiniz dts ve bi cok ozellik acilir korkmayin sikinti olmaz.fiyatina gore iyi tv hayirli olsun
isin icine girince anliycaksiniz mantigini

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
bu hi-level 49 inch 4k uhl650 tv yi bir ben bulamadım.
kocaeli karamürseldeyim.yarın gölcük e gidip oaradaki A101 lere bakacağım.

M Çevrimdışı

Madox

Yeni Üye
9 Ara 2018
15
36
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

isin icine girince anliycaksiniz mantigini
Risk almak istemiyorum çekiniyorum acaba islemleri yanlis yaparim sorun yapar işler kontrol dan çıkar bunun yani sıra bu kadar özellik imkan varken de daha iyi performans dan neden faydalanmayalım mantık olarak islemleri oturtamadim

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Risk almak istemiyorum çekiniyorum acaba islemleri yanlis yaparim sorun yapar işler kontrol dan çıkar bunun yani sıra bu kadar özellik imkan varken de daha iyi performans dan neden faydalanmayalım mantık olarak islemleri oturtamadim
Zor degil sw dosyasiyla oynamanin asiri bi riki yoktur en fazla ni faktory reset cekersiniz duzelir bana profil dosyanizi atin istedigini acip yolluyuyayim o kadar cekiniyosaniz

F Çevrimdışı

fmfinal

Aktif Üye
20 Haz 2019
55
44
Öncelikle sorum burayı okuyan herkese sorulmuştur. Ben de daha önce 49hl560 model bir TV vardı. Onu satarak 49uhl650 modelini aldım ve şu an kullanıyorum. Fakat canımı sıkan bir şey var. önceki modelin özellikleri çok daha kötü olmasına rağmen ve her iki televizyonda da Samsung panel olmasına rağmen şu an kullandığım 4K olandan daha iyi görüntü veriyordu. Yani daha keskin daha canlı daha parlak bir görüntüsü vardı. Şu an kullandığımız 4K TV'de renkler daha bir gerçekçi değil gibi ve sanki pastel boya ile çizilmiş gibi. Bu sorun sadece bende mi var yoksa sizlerde de var mı merak ediyorum. Bazı arkadaşlar 4K olması sebebiyle bir daha düşük çözünürlük lerin yani HD görüntünün Bulanık olabileceğini söylüyorlar. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Öncelikle sorum burayı okuyan herkese sorulmuştur. Ben de daha önce 49hl560 model bir TV vardı. Onu satarak 49uhl650 modelini aldım ve şu an kullanıyorum. Fakat canımı sıkan bir şey var. önceki modelin özellikleri çok daha kötü olmasına rağmen ve her iki televizyonda da Samsung panel olmasına rağmen şu an kullandığım 4K olandan daha iyi görüntü veriyordu. Yani daha keskin daha canlı daha parlak bir görüntüsü vardı. Şu an kullandığımız 4K TV'de renkler daha bir gerçekçi değil gibi ve sanki pastel boya ile çizilmiş gibi. Bu sorun sadece bende mi var yoksa sizlerde de var mı merak ediyorum. Bazı arkadaşlar 4K olması sebebiyle bir daha düşük çözünürlük lerin yani HD görüntünün Bulanık olabileceğini söylüyorlar. Yorumlarınızı bekliyorum.
Doğrudur 720p altında 4k full hd den kötü gösteriyor renkler aynı marka olsada değişkenlik gösterir

S Çevrimdışı

Scarface

Yeni Üye
14 Ara 2019
9
45
Selam bu seri numarasini sorgulayabilirmisiniz samsung panel mi?

af66fdb2-3eef-4f6a-a772-c701a551ccb8.jpg

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
daha önceden A101 tv bilgisini ayrıntılı olarak bıraktım.dün tv nizi tedarik ettik dediler 49uhl650 yi alacağım diye A101 gittim.
fakat tedarik edecek kişiye sadece hi-level 49 demişler.smart olmayan farklı bir hi-level tv getirmişler.
şindi kod no ile tedarik etmeye çalışacaklar.beklemedeyim.

Geri
Üst Alt