Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Bu konuda benim düşündüğümü yazmışsın :ok
Aslında en doğru karar iki cihazın hem IPS hem VA olanlarını yan yana koyup aynı yayını açıp değerlendirme yapmak biz yıllardır LG nin iPS panel olan bir tv sini kullanıyoruz ben geçenlerde a101'den hı level 40hl650 olan modelini aldım 1349 tl ye ertesi gün geri gönderdim LG nin en basit 32 inç ips TV si ile yanı yanına koydum ve sonuç kötü acaba hı level 40hl650 de kullanılan panel belki de Samsung VA panel değildi Adem hocamızın söylediği gibi panda veya hkc denilen ismi bilinmeyen 2. Sınıf pneler olabilir cihaz yan açılardan çok kötüydü şimdi 16 ocak' ta a101'de satışa çıkacak olan hı level 49uhl650 bunun gibi olursa hiçbir işe yaramaz onu da geri gönderirim

Z Çevrimdışı

Zyprexa

Yeni Üye
5 Ocak 2020
14
Satışlar başladı mı arkadaşlar alanlar bilgilendirirse seviniriz. Boşuna 16 Ocak tarihini beklemeyelim. Stoklar tükenir vs bu partiyi de kaçırmayalım

Muhsin Çatalbaş Çevrimdışı

Muhsin Çatalbaş

Yeni Üye
5 Ara 2019
38
16 Ocak ta satışta olacak henüz Kasım ayındaki satıştan elde kalmadıysa satışta değil ben dün a101 markete gidip bizzat görüştüm ayıracaklar sizde gidip görüşün bence bu fiyata kaçmaz fırsat

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Arkadaşlar ben bu ürünü 16 ocak sabahı gelir gelmez almayı düşünüyorum sabah erkenden gidip. Sanırım karma panel olarak gelecek bu sefer. Ben bunun kutusunun dışından IPS mi VA panel mi olduğunu nasıl anlarım?

S Çevrimdışı

Stargate0404

Aktif Üye
26 Ara 2017
91
Arkadaşlar ben bu ürünü 16 ocak sabahı gelir gelmez almayı düşünüyorum sabah erkenden gidip. Sanırım karma panel olarak gelecek bu sefer. Ben bunun kutusunun dışından IPS mi VA panel mi olduğunu nasıl anlarım?
Perşembe sabahı dersim de yok.
Ptesi sabahı kamp kuracağım. Lakin önceden elemanlara söyleyip ayırma durumu olursa çok iyi olacak. Elemanın birine 50 kağıt vereyim de ayırsın bana ???

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Hocam bizim burda millet alıyor bırakmıyor. Fakat buradaki a101e özel durum biraz. Başka yerde de bulurum. İşin şakası tabi ki alırız inşallah. Söylerim ayırırlar herhalde.
işin şakası demişsiniz ama bizim millet değişiktir biraz. Eğer 50 kağıdı verip ayırırsanız bu durum bu tarz mağazalarda sektör halinde bile gelir:)

Geri
Üst Alt