Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
Öyle bir mecburiyet yok o sadece ilk kutu açılımında panel kırık çıkarsa sadece sorun olabilir onuda aldığınız a101 mağazasında açıp kontrol edip alabilirsiniz yoksa 6 ay sonra bir arıza çıktığında garanti kapsamı dışında diye bir durum yok yani

Yani kasada ödeme yapmadan önce sadece açıp bakmam mi gerekli, sanırım fişe takmak için izin vermezler, almayı düşünüyorum fakat servis kurulum istemiyorum, ne gibi bir yol izlemeliyim

K Çevrimdışı

karabelen

Yeni Üye
11 Ocak 2020
26
16 ocakta a101de satısa sunulacak hi level 49uhl650 mi gören bilen varmı
Yanlış yönlendirme yapmak istemem fakat şöyle bir durum var, ben 2 farklı şubeye perşembe günü ürünü gelecek ürünü sordum ellerine geldiğini ama perşembeden önce satamayacağını söylediler ürünü görmek istedim depodan getirdi ve diğer şube de resmini çekip geldi bana gösterilen ürün 49HL660 ve Ultra HD bir ürün değil bu durumu belirttim kendilerine gelen ürünün bu olduğunu belirttiler. Buradan 2 sonuç çıkar ya bana eski ürünü satmaya çalışıyor fakat böyle bir şey olsa neden depoda tutsun ya da ULTRA HD diye FULL HD satacaklar insert hatası var.

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
kardeşim geçenlerde ben bunun 40 inç olanını siteleri üzerinden satın aldım video kaydı ile kutusunu ben açtım elinizde kanıt olması için video kaydı ile beraber kutusunu açın

K Çevrimdışı

karabelen

Yeni Üye
11 Ocak 2020
26
kardeşim geçenlerde ben bunun 40 inç olanını siteleri üzerinden satın aldım video kaydı ile kutusunu ben açtım elinizde kanıt olması için video kaydı ile beraber kutusunu açın
6502 sayılı kanun gereği tüketiciyi koruma ya yönelik internet üzerinden alımlarda kutuyu açsanız dahi 14 gün iade hakkınız var diye biliyorum.

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
6502 sayılı kanun gereği tüketiciyi koruma ya yönelik internet üzerinden alımlarda kutuyu açsanız dahi 14 gün iade hakkınız var diye biliyorum.
aynen internet üzerinden aldım 2 gün sonra ürünü gönderdim kutusunu kendim açmıştım panelini beğenmedim gönderdin iki gün sonra iade alındığına yönelik bilgilendirme mesajı geldi

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Yanlış yönlendirme yapmak istemem fakat şöyle bir durum var, ben 2 farklı şubeye perşembe günü ürünü gelecek ürünü sordum ellerine geldiğini ama perşembeden önce satamayacağını söylediler ürünü görmek istedim depodan getirdi ve diğer şube de resmini çekip geldi bana gösterilen ürün 49HL660 ve Ultra HD bir ürün değil bu durumu belirttim kendilerine gelen ürünün bu olduğunu belirttiler. Buradan 2 sonuç çıkar ya bana eski ürünü satmaya çalışıyor fakat böyle bir şey olsa neden depoda tutsun ya da ULTRA HD diye FULL HD satacaklar insert hatası var.
Ciddi misiniz. Kutusunu çektiniz mi

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Eğer fişe taktigimda görüntüde bir sorun yok ise gönül rahatlığıyla ile alınabilir diyebiliriz
kardeşim dikkatli olun o kargaşada tam anlamaya bilirsiniz ben tavsiye etmiyorum mağazada kutusunu açıp incelemeyi getirin eve telefonunuzun kamerasını açın video kaydı eşliğinde kutu açınha kutusunu açıp yarım saat müsaade ederlerse olur yarım saat boyunca inceleyecek sinfakat ona da müsaade etmezler oldu bittiye getirmek isterler en uygunu eve getirip video kaydı ile kutusunu açmak

K Çevrimdışı

karabelen

Yeni Üye
11 Ocak 2020
26
Ciddi misiniz. Kutusunu çektiniz mi

Evet 2 farklı şube de rica ile depodan getirdikleri bu fakat satmıyorlar yani bayanın bilgili olduğunu sanmıyorum insert diye geldiğini söyledi ve insert ile de kontrol etti ben ultra hd değil bu ürün dediğim zaman anladı ve hak verdi.

Adsiz2787e97c6ed5e3d9f.png
Adsiz38a06270c7e13af69.png

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
A Adem Helvacı hocam müsait olunca şöyle bir durumum var, Alt kata bir oyun ve film odası yapmak istiyorum. Maç da izleyeceğim. Netflix 4K izleyip, Xbox One X ile oynayacağım Konsol da 4K. Genelde karşıdan bakacağım ama duruma göre üst kattaki JVC’yi da Aşağı indirebilirim. Bu bilgiler ışığında
Toshiba 49v6853’ü mü tercih etmeliyim yoksa hi-level’ı mı ? Aralarında 800 lira fark var ve bir de hangi paneli almalıyım. Açıkçası JVC VA panel pek hoşuma gitmemişti. Şimdi de görüntüde bozulmalar var yazılım güncellemesi yapmayı deneyeceğim olmadı servisi ararım.

1100B8A5-03DD-4567-A633-CC1ACA8E3841.jpg

E38B7035-0E41-43A2-97D9-9C5C3F38CF46.jpg

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Şimdi burda çok sağlam bir küfür ederim de neyse. Ulan o kadar bekledik bu tv için hazırlık yaptık şimdi dalga geçer gibi farklı bir modeli mi satıyorlar

Geri
Üst Alt