Hepsiburada efSAHTE İndirimleri

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Sevgili newrophat newrophat ın paylaşımında gördüm ve buraya yazmak istedim.

Adamlar EFSANE CUMA, Ultra Perşembe gibi çakma isimlerle yalan dolan indirim gösterişi yaparken, VESTEL ve A101 hiç çizgilerini bozmadan GERÇEK İNDİRİM neymiş gösteriyor millete.

1999TL ye 4K Smart 49'' tv satılabiliyormuş demek :ok

bu sistemsel indirimleri layıkıyla yapanlar sadece milletin "gavur" dedikleri maalesef, cuma günü "black friday" indiriminde en kolay şekilde amazon takip edilebilir, bizim ülkemizde indirimden anlaşılan önce "bindir" sonra sözde "indir", bindirle indiri toplayınca çok afedersiniz "kaldırmak" tabiri canlanıyor gözümde, esnafımızın ahlak ve bakış açısı maalesef böyle ...

en basitinden garibanın fakirin fukaranın en çok korunup kollanması gereken ramazan ayında hurmasından bakliyatına sıvı yağından etine tavuğundan peynir yumurtasına mutfak ihtiyacı herşey extra zamlanır, sorsan "black friday" gavur işi der yine aynı tayfa, ama gavurun ticaret ahlakı bizimkilerden fersah fersah daha yukarıdadır.

bu haseple zincir mağazalar bence ülke ekonomisi ve alım gücü için en kritik ekonomik basamak, en azından reklamsız kaliteli ürünlerle halkın normal şartlarda ulaşamayacağı şeylere vesile oluyorlar, çoğu zaman yenilecek içilecek şeylerde, kimi zamanda böyle tv telefon gibi elektronik aletlerle, aynı marketler zincirinde yakın kalite ve özellikte olan ve yine benimde senin teşvik vr tavsiyenle sahip olduğum çokta memnun olduğum 50" toshiba uhd tvnin 1,5 sene önce 2800 liraya satıldığı düşünülünce yakın kalitedeki 49" tv bence cidden sıcak fırsattır, ki Adem Helvacı Adem Helvacı senin gibi bir üstadda bunu teyitlediğine göre bizede paylaşmak ve ihtiyacı olan kaçırmasın demek düşer :ok

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Ben şimdiye kadar hicbir yerde düzgün indirim göremedim.hep değişik isimlerle pek satisi olmayan,beğenilmeyen ayni ürünler.sadece kampanya indirimlerinin isimi değısiyor.black sale,black friday bilmem ne.yakinda yilbasi indirimi başlar ama yine ayni ürünler

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yılbaşı denilince aklıma geldi... :kas

Screenshot_2019-11-24-13-06-51-070_com.opera.browser.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bu sistemsel indirimleri layıkıyla yapanlar sadece milletin "gavur" dedikleri maalesef, cuma günü "black friday" indiriminde en kolay şekilde amazon takip edilebilir, bizim ülkemizde indirimden anlaşılan önce "bindir" sonra sözde "indir", bindirle indiri toplayınca çok afedersiniz "kaldırmak" tabiri canlanıyor gözümde, esnafımızın ahlak ve bakış açısı maalesef böyle ...

en basitinden garibanın fakirin fukaranın en çok korunup kollanması gereken ramazan ayında hurmasından bakliyatına sıvı yağından etine tavuğundan peynir yumurtasına mutfak ihtiyacı herşey extra zamlanır, sorsan "black friday" gavur işi der yine aynı tayfa, ama gavurun ticaret ahlakı bizimkilerden fersah fersah daha yukarıdadır.

bu haseple zincir mağazalar bence ülke ekonomisi ve alım gücü için en kritik ekonomik basamak, en azından reklamsız kaliteli ürünlerle halkın normal şartlarda ulaşamayacağı şeylere vesile oluyorlar, çoğu zaman yenilecek içilecek şeylerde, kimi zamanda böyle tv telefon gibi elektronik aletlerle, aynı marketler zincirinde yakın kalite ve özellikte olan ve yine benimde senin teşvik vr tavsiyenle sahip olduğum çokta memnun olduğum 50" toshiba uhd tvnin 1,5 sene önce 2800 liraya satıldığı düşünülünce yakın kalitedeki 49" tv bence cidden sıcak fırsattır, ki Adem Helvacı Adem Helvacı senin gibi bir üstadda bunu teyitlediğine göre bizede paylaşmak ve ihtiyacı olan kaçırmasın demek düşer :ok

Benim, özellikle son 2 yıldır (Zaten yıllardır farkındayız da, artık içimizde durmuyor tepkilerimiz) ülkemde olanları gördükçe, yaşanan islamiyet ile (Gerçek islamiyet değil ülkemizde yaşanandan bahsediyorum) ülkemdeki gerçek tabloyu karşılaştırınca artık inanç, din gibi unsurlara bakış açım dahi değişti maalesef. AHLAK yok ise gerisi fasa fiso demeye başladım. Daha fazla bu konuda yorum yapmak istemeden Gavurların ahlakına dair seninle aynı bakış açısına sahip olduğumu belirtmek isterim.

Ülkemde en eksik olgu artık maalesef AHLAK ve GERÇEK BİLGİ. Ahlak kısmına bizim ne derece etkimiz olur bilemiyorum lakin Gerçek bilgi konusunda en azından ateşe su taşıyan karınca misali safımız belli.

Bu anlamda 49'' gerçekten aynen daha önce gündeme getirdiğimiz TOSHIBA ve JVC ler gibi bir fırsat ve biz de elimizi taşın altına koyduk ve daha detaylı inceleyebilmek adına bu tv den de almaya karar verdik.

Bakalım neyle karşılaşacağız. :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben şimdiye kadar hicbir yerde düzgün indirim göremedim.hep değişik isimlerle pek satisi olmayan,beğenilmeyen ayni ürünler.sadece kampanya indirimlerinin isimi değısiyor.black sale,black friday bilmem ne.yakinda yilbasi indirimi başlar ama yine ayni ürünler
Bunun tamamen suyunun çıktığı şuradan anlaşılır ki, Her marka EFSANE ULTRA MEGA İNANILMAZ adı altında kendisine gün belirleyip haftanın her günü indirim yapıp satmaya başladı.

Beko fırsat indirimleri
Arçelik inanılmaz indirimler
Vestel bulunmaz nimetler
Trendyol
Hepsiburada

vs vs

Benim gerçekten indirim gibi gördüğüm N11 oldu yalan değil.

Mesela bu Hepsiburada Trendyol gibi çakallarının İNDİRİM adı altında 2800 küsür liraya satmaya çalıştığı U5600 televizyon N11 de 1989TL gibi rakamla dahi satıldı.

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
Bunun tamamen suyunun çıktığı şuradan anlaşılır ki, Her marka EFSANE ULTRA MEGA İNANILMAZ adı altında kendisine gün belirleyip haftanın her günü indirim yapıp satmaya başladı.

Beko fırsat indirimleri
Vestel bulunmaz nimetler
Trendyol
Hepsiburada

vs vs

Mesela bu Hepsiburada Trendyol gibi çakallarının İNDİRİM adı altında 2800 küsür liraya satmaya çalıştığı U5600 televizyon N11 de 1989TL gibi rakamla dahi satıldı.

N11 in en büyük hatası altyapı yetersizliği. Geçen sene de bu sene gibi site çöktü resmen. Altyapıyı geliştirirse erişim problemini en azından o gün için ortadan kaldırırsa çok daha iyi satışlara ulaşır. N11 de güzel olan taraf da fiyat grafiği bu nedenle çok iyi bir takip oluyor. Diğer bir konuda 1 ay önceden fiyatlarda artışı kapatması oldu. Böylece listelenen ürün fiyatında artışa izin vermedi. Kuponlarda ortalama %10 indirim sağladı ki buda zaten kendi aldığı komisyona yakın bir oran. Bende televizyon arayışım var ama bütçeyeuygun bir ips henüz bulamadım. U5600 şuan radarımda ki fiyatı düşerse alırım muhtemelen.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kara cumayı efsane yaptıklarından beri takip etmiyorum zaten hiç birini

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472

Beko fırsat indirimleri
Vestel bulunmaz nimetler
Trendyol
Hepsiburada

vs vs

Sanirim indirimler ürüne göre değisiyor
Kiyafette en uygun trendyol gibi gözükuyor
kiyafet dişinda diger aradiklarim en uygunu gittigidiyorda oluyor.ben tv yi de buradan almistim
Bugün öglede trendyolda baktigim cay kahve takimi 69 tl den aķsam 120 tl ye çikmiş.acaba diyorum bu siteler en cok gezilen favoriye eklenen yada satilan ürünlete zam mi yapiyorlar.bazende beğendigım ürün 1 gün sonra tükenmiş gözükuyor.ne iş anlamadim?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sanirim indirimler ürüne göre değisiyor
Kiyafette en uygun trendyol gibi gözükuyor
kiyafet dişinda diger aradiklarim en uygunu gittigidiyorda oluyor.ben tv yi de buradan almistim
Bugün öglede trendyolda baktigim cay kahve takimi 69 tl den aķsam 120 tl ye çikmiş.acaba diyorum bu siteler en cok gezilen favoriye eklenen yada satilan ürünlete zam mi yapiyorlar.bazende beğendigım ürün 1 gün sonra tükenmiş gözükuyor.ne iş anlamadim?
Size ilginç bi tespit aktarmak isterim.

Alıntıdı rbu bilgi, benim başıma gelmedi yani.

Arkadaşımız bu tarz bir sitede bir üründe indirim olduğunu görüyor.
Favorilerine ekliyor ancak alışverişi bitirmeden sayfadan çıkıyor.
Daha sonra aynı sayfaya girdiğinde ise indirimin geçerli olmadığını ve eski fiyata döndüğünü görüyor.
Bu durumdan işkillenen arkadaşımız, başka lokasyondaki arkadaşına, tarifi üzere linke girip ürünü almayı denemesini istediğinde indirimin geçerli olduğunu görüyorlar.

Bu, arkadaşın beyanıdır benim başıma gelmedi lakin aynen nasıl ki telefonda arkadaşımızla konuşurken bir üründen bahsedip arkasından internete girdiğimizde karşımıza o ürünün reklamımın çıktığını görüyorsak ve bizi bu derece ciddi takip ediyorlarsa (Uygulamalara verdiğimiz izinler yüzünden) işte potansiyel alıcı bir müşteiriyi de bu şekilde takip edebiliyor ve almayı düşünüp sayfadan ayrıldı ise, yeniden geldiğinde indirimsiz fiyattan satmayı da deneyebiliyorlar :ok

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
100 kalem var ise sadece 1'inde gerçekten indirim yapıyorlar, onun da stoğu o kadar az oluyor ki sepete bile ekleyemeden bitiyor. 2-3 gündür 1 liralık ürün koyuyorlar da almak ne mümkün, kim nasıl aldı ona da kafam basmadı zaten.

İşin diğer boyutu eskiden indirim olduğunda herkes telefonuydu bilgisayarıydı diye teknolojik ürünleri kovalıyordu şimdi deterjan, tuvalet kağıdı, diş macunu kovaladım ben şahsen. İlk günkü kampanyada 9 kg deterjan, yarım kilo çay vs. vardı onları sepete eklediğim gibi aldım. Nereden nereye işte abicim?:seytan

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
100 kalem var ise sadece 1'inde gerçekten indirim yapıyorlar, onun da stoğu o kadar az oluyor ki sepete bile ekleyemeden bitiyor. 2-3 gündür 1 liralık ürün koyuyorlar da almak ne mümkün, kim nasıl aldı ona da kafam basmadı zaten.

İşin diğer boyutu eskiden indirim olduğunda herkes telefonuydu bilgisayarıydı diye teknolojik ürünleri kovalıyordu şimdi deterjan, tuvalet kağıdı, diş macunu kovaladım ben şahsen. İlk günkü kampanyada 9 kg deterjan, yarım kilo çay vs. vardı onları sepete eklediğim gibi aldım. Nereden nereye işte abicim?:seytan

Valla bu konuda veryansın eden birtek ben değilim demek ki, Az önce CNN kanalında dahi bu indirimler gerçek mi sahte mi diye tartışması vardı.

Bir bildiğimiz var da yazıyoruz burada eeeyy CNN :rant

:kiskis

B Çevrimdışı

berkanbalta

Yeni Üye
27 Kas 2019
5
27
Hepsiburada'nın her zaman ki polikitası bu maalesef. Artık alıştığımız içinse yeni çözümler bakıyoruz kendimize. Örneğin almak istediğim, takip ettiğim ürünlerin hepsini 1-2 hafta önceden fotoğraf çekme suretiyle telefonuma kaydettim. Efsane cuma indirimlerinin başladığı günler ise birer birer açıp kontrol ettim. Çoğu ürünün fiyatı aynı veya şu kadar fiyattan indirdik diyerek normal fiyatının üzerinde satılıyor. İnsanlar ise indirim olduğunu varsayarak alışveriş yapıyor. Vicdan ise bilinmeyen bir yerlerde hala gizli

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
2 gündür yurtiçi kargom gelmiyordu bugün geldi kargocu arkadaşla görüştüm bu indirimler yüzünden(sahte indirim) kargo o kadar çok varmışki dağıt dağıt bitiremiyorlarmış.

Geri
Üst Alt