Hepsiburada efSAHTE İndirimleri

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar;

Birkaç tane tv takip ediyorum satın almayı düşündüğüm bazı modeller için (U5600 UD8200 RU7100 vs) şöyle bir takip ediyorum da, İnanın gördükçe midemi bulandırıyor bu adamların ticaret ahlakı.

Şu forumda aylardır bildiğimiz ve birçoğumuzun 2300tl gibi rakamlarla satın aldığı (Ben 2079tl ye dahi aldım) AWOX U5600STR modelini adamlar HEPSİBURADA EFSANE İNDİRİMLERİ adı altında 3179TL den listeliyor, Bu rakamın üstüne çizgi çekip 2897TL fiyat belirleyip sonra da sepette indirim adı altında 2737TL ye İNDİRİMLİ olarak satıyorlar.

Allah sizin de, ticaret ahlâkınızın da cezasını versin sefil yaratıklar :rant

asasas.png

Gece ilk başladığında yani 21:09 da ilk olarak baktığımda sepette indirim oranı %1 di.

Sonradan %6 yaptılar da fiyat öyle indi 2727TL ye.

Aslında Aynı marka, Aynı model, Aynı özelliklerde ürünün AYNI tarih ve saatte başka bir sitede EFSANE olmayan satış şeklinde zaten 2242TL ye satılıyor olduğunu görebilirsiniz.

Kendi halkını, Kendi vatandaşını ahmak yerine koyan ne kadar zihniyet var ise hepsinin Allah bin türlü belasını versin. AMİN.

Şimdi burada malın direkt olarak satıcısı HEPSİBURADA olmadığı için onun suçu değil gibi bir savunma olabilir onu da direkt olarak çürütmek isterim ki Kontrol ve denetleme mekanizması tamamen HB nin elindedir.

Neyse, bizim zaten bildiğimiz konu olmasına rağmen toplumsal bir mesaj vermek ve bu konuya tekrar dikkat çekmek adına bu konuyu açtım içim serinledi biraz :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben bu filmi defalarca izlediğim için artık bakıp geçiyorum sadece.
Bana sökmüyor bu numaralar.
Ama inanıyorum, bir gün buna dur denecek. O gün firma sahiplerinin ağlayışını göreceğiz umarım. :hihi

Türkiye'de ciddi anlamda indirim yapan sadece Amazon Türkiye sanırım. :alala

Güncelleme : Amazon bu sene beni sevindiremedi. :hihi

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
bu tarz sirketleri boykot ederek sözde indirim dönemi disinda da ürün almayarak cezalandirmak lazim da onu yapacak bilincli tüketicilerin olmasi gerek o da bizim ülkede yok. sizin gibi 3-5 bilincli kullaniciyi kaybetse ne olacak binlerce kisi beles mezar bulmus gibi sevinerek o kazik fiyatli ürünleri aliyor su anda ve alacaklar yani sizden kaybettiklerinden fazlasini kazaniyorlar
enayiler olmasa akillilar ne yapardi...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi çok çakallar bunlar.

Mutlaka vardır etkili indirim olan bir şeyler ama onlar da muhtemelen depolarda kıyıda köşede kalmış bitirilmek istenen ürünlerdir sanırım :alala
Aslında uyanık olmak gerekir,"aha" deyip ,kimbilir kaç kişi bu fiyata atladı almak için :)
İşin gerçeği araştırma yapılmıyor artık,unuttuk araştırmayı,suç satıcıda değil bence,hemen hemen herkeste internet var,8-10 harf yazıp aratsa görecek herşeyi de ...
Neyse hadi sustum yine bakayım,olay farklı yöne eğilmesin :ara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt