Hepsiburada efSAHTE İndirimleri

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ben bebek arabasını sonunda aldım, indirim biraz hikaye he gerçekten indirim olan ürün gördüm 4 aydır takip ettiğim(alacaklı olarak değil) fiyat pahalkı ama şık bi üründü hep gözüme çarpıyordu normal fiyat 2600, geçen hafta indirimlerinde 2100 oldu, sonra arttı bu günkü indirimde yine 2100 oldu. yarın yine 2600 :)
ben bunu aldım :
normal takip ettiğim fiyat 1200 civarı başka sitelerde 1180 vs. bu günki indirimle 1039 a aldım :)

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
Adem Helvacı Adem Helvacı,
bizde gg,n11 platformlarda satış yapıyoruz.daha bu sabah kritik yaptık.aynı senin söylediğin konuları konuştuk adamlar patladı. yalandan indirim gösterip siteye tık aldırıp amazona sattıracaklar kendilerini aklı sıra.ha bu arada şunuda söyliyim komisyonları yüksek esnaf dip fiyat yapmasına rağmen maliyeti kurtarmıyor o yüzden yüksek kalıyor.ben aynı ürünü n11 de gg de daha uyguna satabiliyorum.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
N11’de haftalık ve aylık fiyat takibi yapılabiliyor. Onun için böyle çakallıklar olmuyor. Yada ben öyle biliyorum ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Gel vatandaş indirime gel :deli1

IMG_20191122_162502.jpg

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Ya zaten artık "gerçek" indirimi bulabilmek için dedektif olmak gerekiyor, eğer bir ürüne ihtiyaç varsa 2 - 3 ay araştırmadan almamak gerek, özellikle pahalı birşeyse, ve düştüğü en dip fiyatı bilmek gerekiyor, ondan sonrası da artık bütçeye kalıyor... Benim takip ettiğim ürünler arasında ciddi bir indirim olmadı, hatta bazı ürünler piyasa fiyatının çok üstünde, bazı ürünlerde işte 5-10 lira indirimli...

wendor11 Çevrimdışı

wendor11 

Aktif Üye
6 Şub 2018
80
47
Hep aynı mantık mevcut fiyatın üstüne 10 ekleyip 3 indirme mantığı yani 20 olana 10 ekle 27 ye indirimli diye kakala

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
bu da almanya versiyonu cyber haftasi hesabi ön indirim yapmislar blackfriday öncesi indirim kodu filan aciklama eklemeye calistim
ayni ayakkabilar baska firmalarda bu fiyatlardan daha pahaliya satiliyor yani indirim gercek indirim yakin fiyat olan 1-2 yer buldum ama onlarda 36 numara filan satilmayan numaralar

addd.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bu da almanya versiyonu cyber haftasi hesabi ön indirim yapmislar blackfriday öncesi indirim kodu filan aciklama eklemeye calistim
ayni ayakkabilar baska firmalarda bu fiyatlardan daha pahaliya satiliyor yani indirim gercek indirim yakin fiyat olan 1-2 yer buldum ama onlarda 36 numara filan satilmayan numaralar

addd.jpg
Belki çok yazdım ama, Herhangi bir yaptırım yok, ortada korkulacak bir devlet yapısı yok. Denetleme mekanizması olmazsa işte böyle dilediği gibi at koşturur üstüne bir de dalga geçerler bizimle.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Belki çok yazdım ama, Herhangi bir yaptırım yok, ortada korkulacak bir devlet yapısı yok. Denetleme mekanizması olmazsa işte böyle dilediği gibi at koşturur üstüne bir de dalga geçerler bizimle.
herseyi devletten beklememek lazim :P "insan essek olunca semer vuran cok olur" devlet yapmiyorsa adeleti halkin saglamasi lazim devlet isini yapmiyor halk sesini cikarmiyor adamlarda istedigi gibi at kosturuyor

ayakkabilarin sparisini verdim bu arada :hihi begenmezsem yada olmazsa ücretsiz geri yollama imkani var ödemeside 15 gün sonra yapilacak nispet yapar gibi oldu ama bu tarz taleplerin olusmasi lazim halk tarafindan almanya bizi kiskaniyor demek yerine bizim almanyayi kiskanip aynisina sahip olmayi istememiz gerekir

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
herseyi devletten beklememek lazim :P "insan essek olunca semer vuran cok olur" devlet yapmiyorsa adeleti halkin saglamasi lazim devlet isini yapmiyor halk sesini cikarmiyor adamlarda istedigi gibi at kosturuyor

ayakkabilarin sparisini verdim bu arada :hihi begenmezsem yada olmazsa ücretsiz geri yollama imkani var ödemeside 15 gün sonra yapilacak nispet yapar gibi oldu ama bu tarz taleplerin olusmasi lazim halk tarafindan almanya bizi kiskaniyor demek yerine bizim almanyayi kiskanip aynisina sahip olmayi istememiz gerekir
Şu mecrada birçok mevzuyu deşifre etme, gündeme getirme, gündemde tutma çabalarımızın yegane temeli bu dur.

Farkı fark ettirmeye çalışıyoruz, insanlara haklarını aramaları konusunda ancak bilinçli tüketici olmaları konusunda yol gösterici olmak, örnek teşkil etmek istiyoruz.

Haksızlık karşısında susmayı reddettiğimiz için hem forum olarak, hem de Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji olarak elimizi taşın altına koyuyoruz yalnız destek lazım, burada bir avuç koca yürekli insan ile çok zor bu iş.

Aşama kaydedebilmek için daha çok yayabilmemiz lazım bu bilgileri :ok

F Çevrimdışı

Floppy

Yeni Üye
30 Eki 2019
28
Biraz katılıyorum biraz katılmıyorum bu yazılanlara, şimdi şöyle birşey var adamlar efsane indirim adı altında kampanya yapıyorlar. Tüm ürünlerde en iyi fiyatı vermeleri zaten mümkün değil. Tüm ürünlerde şu kadar indirim var denmiyor zaten. Bazı ürünler gerçekten indirimli. Örnek vermek gerekirse n11 den kupon vs ile aldığım ürün 1600 TL ye geldi. Şuan Hepsiburadada 1500 TL.
Aslında iş biraz müşteride bitiyor. Alınacak olan ürünun fiyatını takip edip ürünu ona göre almak gerekir. En basit yöntem gerçekten indirim var mı yok mu anlamak için Googlede bı araştırma yapmak bile yeterlidir :)

Geri
Üst Alt