Hepsiburada efSAHTE İndirimleri

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında uyanık olmak gerekir,"aha" deyip ,kimbilir kaç kişi bu fiyata atladı almak için :)
İşin gerçeği araştırma yapılmıyor artık,unuttuk araştırmayı,suç satıcıda değil bence,hemen hemen herkeste internet var,8-10 harf yazıp aratsa görecek herşeyi de ...
Neyse hadi sustum yine bakayım,olay farklı yöne eğilmesin :ara
Eğitim Şart :kas

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Başlık tam yerinde olmuş:ok
Elektrik süpürgesi alacağımdan uzun zamandır fiyatları takipteydim. Bazılarına zam bile gelmiş :hihi
Hepsiburadanın indirim kelimesiyle ilgili ciddi anlama problemleri var kanımca

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Aslında uyanık olmak gerekir,"aha" deyip ,kimbilir kaç kişi bu fiyata atladı almak için :)
İşin gerçeği araştırma yapılmıyor artık,unuttuk araştırmayı,suç satıcıda değil bence,hemen hemen herkeste internet var,8-10 harf yazıp aratsa görecek herşeyi de ...
Neyse hadi sustum yine bakayım,olay farklı yöne eğilmesin :ara
Aynen hocam , ben mesela birşey alacağım zaman önce kaliteyi uygun fiyata üreten marka ve modeli araştırıp buluyorum , marka ve modelde karar kıldıktan sonra , o ürünü en uygun nereden temin edebilirim onu araştırıyorum.

Bunu çok ölücü olduğum için yapmıyorum , çok zengin olsamda aynı şeyi yapardım , gidip yaa zaten para var ne araştırıcam alayım şunu geçeyim demem. Bu bende hem bir hobi , hemde bir ürün alacağım zaman F/P arayışına girdiğimde , alacağım ürün hakkında bilgi sahibide oluyorum , ürün hakkında birşeyler öğreniyorum.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
İlginç olan, göz göre göre yapıyor ve zerre kadar utanmıyorlar :alala

Adamlar birde utanmadan tv ye reklam veriyorlar.Akşam reklam kuşağında çıktı 1 kg çaykur çay 1 liraymış falan filan hemen girdim baktım öyle birşey yok tabi :)

Anasayfa da geçenlerde çıktı markasını hatırlamıdığım bir markanın telefonu 1 tl ye satılmış :)

işleri güçleri yalan dolan benimde merak ettiğim devlet nerede ?:alala

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Abi bu ürün sanırım seri sonu oldu fiyatı ile o yuzden okadar oynuyorlar tabi buna vericegin Parayı aksam hb 55ud8200 2850 ye indirmişti ama baktım ki başka sitede 2900 e zaten satılıyor reklmlara harcadıgı parayı indirime yatırsa daha güzel olabilir he indirim yokmu var ama siz karar verin ogluma mama sandalyesi aldım indirim oncesi 70 tl idi indirim sonrası fiyatı 99tl ye cekmişler 60tl ye %40 indirim ile satıyolar etik olmayan kısım bu işte %10 indirimi %40 gösteriyolar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Başlık tam yerinde olmuş:ok
Elektrik süpürgesi alacağımdan uzun zamandır fiyatları takipteydim. Bazılarına zam bile gelmiş :hihi
Hepsiburadanın indirim kelimesiyle ilgili ciddi anlama problemleri var kanımca
Üzücü olanı ise, ''Serbest Piyasa Ekonomisi'' adı altında yapılan bu işlemlerin yasa dışı görülmemesi.

Bildiğin sahtekârlık bu ama, SPE nedeniyle herşey kanuna uygun görünüyor :kop

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
O kadar reklamı yapiliyor.%60 %50 %40 indirim büyük indirim. Fırsat ürünleri. Hepsi yalan dolan. Bana bir tane %20 indirim gösterin. Kelleyi vuracam. Aynı durum AVM lerde de mevcut. Özellikle takım elbise ve elbise satılan mağazalarda. Birgün takım elbise alırken sordum. Kapıda %50 indirim yazıyor. Bana bu üründen verin diye. Adam mal gibi kaldı. Yalan dolan . Buna artık bir çözüm bulunsun. !

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynen hocam , ben mesela birşey alacağım zaman önce kaliteyi uygun fiyata üreten marka ve modeli araştırıp buluyorum , marka ve modelde karar kıldıktan sonra , o ürünü en uygun nereden temin edebilirim onu araştırıyorum.

Bunu çok ölücü olduğum için yapmıyorum , çok zengin olsamda aynı şeyi yapardım , gidip yaa zaten para var ne araştırıcam alayım şunu geçeyim demem. Bu bende hem bir hobi , hemde bir ürün alacağım zaman F/P arayışına girdiğimde , alacağım ürün hakkında bilgi sahibide oluyorum , ürün hakkında birşeyler öğreniyorum.

En ağırıma gideni de enayi yerine koyuluyor olmak. Mal belli, kalitesi belli, fiyatı belli ama manipülatif hareketler ile, kelime oyunları ile, Paranın gücü doğrultusunda medya şatafatı nedeniyle 3 kuruşluk malı 5 kuruşa ne de güzel satıyorlar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O kadar reklamı yapiliyor.%60 %50 %40 indirim büyük indirim. Fırsat ürünleri. Hepsi yalan dolan. Bana bir tane %20 indirim gösterin. Kelleyi vuracam. Aynı durum AVM lerde de mevcut. Özellikle takım elbise ve elbise satılan mağazalarda. Birgün takım elbise alırken sordum. Kapıda %50 indirim yazıyor. Bana bu üründen verin diye. Adam mal gibi kaldı. Yalan dolan . Buna artık bir çözüm bulunsun. !
cimri.com üzerinden başka sitelere bakayım desen o da kendisini HB ye satmış.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
HB sitesinde ürün sayfasında yorum yazdım ama yayınlayacaklar mı bakalım

Zaten normalde 2300tl bantlarında satılan AWOX U5600STR model tv nin fiyatını 3179tl ye çıkartıp, Sepette %4 indirim ile 2781TL ye satmak mı sizin indirim anlayışınız? Sizden bir hafta önce N11 indirimininde bu tv 2073TL ve Gittigidiyor sitesinde mediaelectronic tarafından 1999TL ye satıldı haberiniz var mı?

aa11a11d54ede84ed7a90e8.png

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
HB sitesinde ürün sayfasında yorum yazdım ama yayınlayacaklar mı bakalım

Zaten normalde 2300tl bantlarında satılan AWOX U5600STR model tv nin fiyatını 3179tl ye çıkartıp, Sepette %4 indirim ile 2781TL ye satmak mı sizin indirim anlayışınız? Sizden bir hafta önce N11 indirimininde bu tv 2073TL ve Gittigidiyor sitesinde mediaelectronic tarafından 1999TL ye satıldı haberiniz var mı?

aa11a11d54ede84ed7a90e8.png
Abi bu yorumu gördüm senin oldugunu bilmiyordum çok güldüm helal olsun dedim yazana birde yayınlayana demiştim?

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Vatan Bilgisayarda bazı bilgisayar ürünlerinde %10-15 civarı indirim var bi bakın.

Geri
Üst Alt