Hepsi Burada TV önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Abi kız mühendis şimdi kandıramıyorum da sohbet sürekli film önerisi yok belgesel tutturmuş herkes bir Qled sağolsun bütün avmler yanyana koyuyor televizyonları parlak olana sarılıyor yeni gelin. İleride playstation alabilirim bile diyemedim ?. Dedim ben forumlarda çözerim sorunumu sağolun valla Değerli hocalarım gerek videolarınız gerekse forumda bir çok bilgi öğrendim. Ki yeni kanal içeriklerini de heyecanla bekler oldum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Yarın buralardayım o zaman ??
3-5 bir şey de kendisi katsın alın bir LG OLED. :kiskis

Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
3-5 bir şey de kendisi katsın alın bir LG OLED. :kiskis
Salon erkeğin mutfak yatak odası kadının oluyormuş ah şu adetler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok ben gaza gelip Toshiba almaya gidiyorsun diye düşündüm, onun için seri no at ki panel tipine bakalım demiştim ama görüyorum ki hala kararsızsın
Değerli A Adem Helvacı hocam şunu al demeden kesinlikle almam ??

Affınıza sığınarak LG Oled alırsa yenge tvden gözünü alamayıp bizim damadı ihmal etmez mi hocam? ???
Hahahaha valla Aragorn Aragorn ve A Adem Helvacı hocalarımın tecrübelerine dayanarak muhtemelen her türlü ihmal edileceğim ??

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Salon erkeğin mutfak yatak odası kadının oluyormuş ah şu adetler

Değerli A Adem Helvacı hocam şunu al demeden kesinlikle almam ??

Hahahaha valla Aragorn Aragorn ve A Adem Helvacı hocalarımın tecrübelerine dayanarak muhtemelen her türlü ihmal edileceğim ??
Sana dedim al uygun bir şey geç şimdi gidip alacaksın 8500 senin papuç birinci dakikadan dama atılacak ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Doğru söylüyorsun kardeşim.
O zaman direkt olarak şuraya 65UD9000 diye bir bomba bırakayım.
Üründe Samsung LG ve AUO olmak üzere 3 kral panel üreticisi var. Malum sevgili Özgürde bulunan tv nin panel üreticisi de AUO ve gayet memnun.
Tabi damat beye ne denk gelir bilemiyorum ancak ne denk gelirse gelsin hepsi tatminkâr panel o nedenle güvenerek önerdim.
Panel destek unsuru olarak bu modelde DV yoktur bilginiz olsun ancak HDR ve Wide Color Gamut + Soft Pıx mevcuttur. Panel ile ilgili daha detaylı bilgiyi ancak ürün seri numarası bana ulaşırsa paylaşabilirim.
Aslında UD9800 derdim de damat dua etsin yeni evleniyor :kiskis

Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
Üründe Samsung LG ve AUO olmak üzere 3 kral panel üreticisi var. Malum sevgili Özgürde bulunan tv nin panel üreticisi de AUO ve gayet memnun.
Tabi damat beye ne denk gelir bilemiyorum ancak ne denk gelirse gelsin hepsi tatminkâr panel o nedenle güvenerek önerdim.
Panel destek unsuru olarak bu modelde DV yoktur bilginiz olsun ancak HDR ve Wide Color Gamut + Soft Pıx mevcuttur. Panel ile ilgili daha detaylı bilgiyi ancak ürün seri numarası bana ulaşırsa paylaşabilirim.
Abi UD9000 vatanda 5.5 muş aradım türkiyede satış yok dedi. N11 de var ama Türkiye de satış yok olayı nedir

6.500 abi fiyatı A Adem Helvacı
Sana dedim al uygun bir şey geç şimdi gidip alacaksın 8500 senin papuç birinci dakikadan dama atılacak ?
Aynı fiyat arada kaldık satın alamıyorum yahu

Aragorn Aragorn 6.500 tl imiş adem abi fiyatına bakmışmıdır aceba eski fiyatına göre mi söyledi aceba

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

atmosfer

Yeni Üye
19 Şub 2021
3
34
Merhaba arkadaşlar, abiler, forumda yeniyim. TV ve teknoloji konusunu uzun zamandır takipteyim. "Alt tarafı tüketici elektroniği, al geç" diyenlerden değilim. Çünkü teknoloji ve kalitenin gidişatı, ülke şartları, tüketim senaryoları, marka - pazar ve hedef kitle konularında bize fikir verir. Ben tavsiye almaktan ziyade tavsiye vermek konusunda küçük bir nüansa dikkat çekmek isterim. İzleme mesafesine göre büyük tv seçecekseniz ve IPS panel olacaksa mutlaka panel, işlemci ve yazılımı üst segment seçmenizi tavsiye ederim. Büyük tv demek, görüntünün içinde olmak demektir. Bunu beceremeyen büyük bir tv, sadece döviz kurlarını göstermeye yarayan bir monitördür. A Adem Helvacı abinin tavsiyelerini ıskalamayın derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt