Hepsi Burada TV önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
B02E1DF0-2EA5-44FD-8B84-B475652D0E98.jpg

Hangi Tvyi almalıyım sizce film futbol

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
samsung al geç derim

Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
Samsungun 50 inç olması vestelin 58inden kat kat iyi olacağı kesin değil mi?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
samsung daha iyi ve kaliteli mühendislik yazılım anlamında global bir marka 50 olsun samsung olsun philipsin servisi kötü fiyatlar aynı birbirine yakın samsung en iyi seçim olur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bunlar da var büyük ekran olsun dersen SAMSUNG VA LG IPS Panel

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hepsi forumda okuduğum bilgilere istinaden vasat. Şöyle; Vestel üretimi karma paneldir. Bütün 58" de panda ve chot panel vardır. Çok koliteli degil Samsung veya LG panele ulaşamaz. Ama idare eder.
Samsung için 7000 serisinden Adem hocam iyi bahsetmedi.
Philips servisini de yerden yere vurulduğunu okuyoruz.

Çok beklentin yoksa Samsunga kalite deyip düşük model alacağına, Toshiba seven biri olarak Toshiba derdim

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
aceleniz yoksa vatan teknosa mediamarkt gece tv indirimleri tarzı indirimler yapıyor. Almak istediğiniz ürünlerin son 6aylık fiyat grafiklerine bakarak indirimin gerçek olup olmadığını da mutlaka kontrol edin derim.

Uzun zaman araştırdım bu TV işini. Bir gece ansızın vatandan kaptım indirimi :))

Bu arada toshiba olan model A101 internet sayfasında satışta 4500 TL

yine A101'de Toshiba 55V5863DT 55" UHD modeli de satışta 4300 TL.

Detaylı incelemeleri forumda bulabilirsiniz. F fikoloji üstat toshiba tavsiye ediyor.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hepsi forumda okuduğum bilgilere istinaden vasat. Şöyle; Vestel üretimi karma paneldir. Bütün 58" de panda ve chot panel vardır. Çok koliteli degil Samsung veya LG panele ulaşamaz. Ama idare eder.
Samsung için 7000 serisinden Adem hocam iyi bahsetmedi.
Philips servisini de yerden yere vurulduğunu okuyoruz.

Çok beklentin yoksa Samsunga kalite deyip düşük model alacağına, Toshiba seven biri olarak Toshiba derdim
Video ekliyim Samsung VS Toshiba

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Cevap veriyorum B toshiba :) bu arada videonun fikolojinin olması ?

hatırlatma yapayım: bu samsung vs toshiba durumu değil. Samsungun en alt en ucuz serilerinden bir ürün ile (50TU7000) ile kıyaslanınca toshiba 58" ya da 55" olanı diyorum. 55Q60R ile kıyaslamıyoruz sonuçta.

Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
Çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için şöyle sorayım 4 5 k civarı 50 - 58” inç tv öneriniz varmı söylediğim modeller çoğunuzun hoşuna gitmemiş hocalarım ev kuruyorum o yüzden ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için şöyle sorayım 4 5 k civarı 50 - 58” inç tv öneriniz varmı söylediğim modeller çoğunuzun hoşuna gitmemiş hocalarım ev kuruyorum o yüzden ?
Damat hayırlı olsun, çok masraf yapma derim 15 yıllık evli bir abin olarak, tv karşısında ömrünüzü harcamayın, zamanın kıymetini bilin, bulunsun diye alın uygun bir tv ama onun esiri olmayın, hayatınızı yaşayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt