Hepsi Burada TV önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
Çok fazla fark varmı arada 300 tl oynuyor panel ekrandan ziyade sanırım kumandası akıllı değil

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu karşılaştırma yardımcı olabilir kabaca, İngilizce alt yazı var ama önemli olan görüntü farkı zaten

Yazık bize ki şu adamların yaptığını halen yapamıyoruz.

Seninle uzun uzun yaptığımız telefon görüşmelerinde söylediğim gibi sevgili Özgür, Aklımdaki projeleri gerçekleştirebilirsem ve halk buna destek verirse bu ülkede ilk defa TARAFSIZ ve adam gibi ürün karşılaştırmaları yapabileceğiz nasipse :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
fotoğraftaki oturma düzeninde açı duyarlılığı olmaz mı diyip iyice karıştırayım ortalığı ?
Aslında güzel bir karıştırma. Tebrik ediyorum zira ortak akıl denen konu tam da bu ve bizim forumumuzda Ego konuşmaz halk konuşur rahat rahat. Senin de uyarınla kardeşimiz için bakacağımız modelde bir IPS faktörünü de göz önünde bulunduralım. VA dan vazgeçmemizi gerektirecek ve gerektirmeyecek koşulları masaya yatırır ona göre karar veririz. :ok

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Aslında güzel bir karıştırma. Tebrik ediyorum zira ortak akıl denen konu tam da bu ve bizim forumumuzda Ego konuşmaz halk konuşur rahat rahat. Senin de uyarınla kardeşimiz için bakacağımız modelde bir IPS faktörünü de göz önünde bulunduralım. VA dan vazgeçmemizi gerektirecek ve gerektirmeyecek koşulları masaya yatırır ona göre karar veririz. :ok
İnşaatçı olarak söylüyorum o boyutta bir dikdörtgen odada 8500 kalitesinde bir tv de açı duyarlılığı olmaz bana kalırsa abi, bu arada yeni proje için hep destek tam destek, bugün gel de yarın yanındayım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi o durumda zaten ben olsam 65" bir Toshiba yapıştırırım zaten devasa boyutu gelin kızımızı kendinden geçirir görüntü mörüntü unutulur ne dersin ?
Aslında samimi olarak yazıyorum ki oldukça mantıklı, güvenli ve ekonomik bir öneri.
2063 ve 3063 serilerinde LG panelin de içinde olduğu karma panel üretim olması, IPS panel denk gelme olasılığı da ortaya çıkartıyor. Diğer üreticilerin Samsung ve BOE olmasının yanısıra ürünün 3 yıl garantili olması da güven konusunu ön plana çıkartıyor.

Y Çevrimdışı

YeniDamat

Yeni Üye
9 Mar 2021
26
27
Abi o durumda zaten ben olsam 65" bir Toshiba yapıştırırım zaten devasa boyutu gelin kızımızı kendinden geçirir görüntü mörüntü unutulur ne dersin ?
Abi kız mühendis şimdi kandıramıyorum da sohbet sürekli film önerisi yok belgesel tutturmuş herkes bir Qled sağolsun bütün avmler yanyana koyuyor televizyonları parlak olana sarılıyor yeni gelin. İleride playstation alabilirim bile diyemedim ?. Dedim ben forumlarda çözerim sorunumu sağolun valla Değerli hocalarım gerek videolarınız gerekse forumda bir çok bilgi öğrendim. Ki yeni kanal içeriklerini de heyecanla bekler oldum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Yarın buralardayım o zaman ??

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Aslında samimi olarak yazıyorum ki oldukça mantıklı, güvenli ve ekonomik bir öneri.
2063 ve 3063 serilerinde LG panelin de içinde olduğu karma panel üretim olması, IPS panel denk gelme olasılığı da ortaya çıkartıyor. Diğer üreticilerin Samsung ve BOE olmasının yanısıra ürünün 3 yıl garantili olması da güven konusunu ön plana çıkartıyor.
Abi son gelen bilgiyle beraber şöyle parlak bir ips direct led 65 panel ile bizim yeni damat puanları kapar benim gördüğüm kadarıyla, zaten cidden önermiştim ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Abi kız mühendis şimdi kandıramıyorum da sohbet sürekli film önerisi yok belgesel tutturmuş herkes bir Qled sağolsun bütün avmler yanyana koyuyor televizyonları parlak olana sarılıyor yeni gelin. İleride playstation alabilirim bile diyemedim ?. Dedim ben forumlarda çözerim sorunumu sağolun valla Değerli hocalarım gerek videolarınız gerekse forumda bir çok bilgi öğrendim. Ki yeni kanal içeriklerini de heyecanla bekler oldum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Yarın buralardayım o zaman ??
Fark etmez en kral mühendis bile 20 m2 odada 65" bir tv ye dayanamaz ?
Odayı senin için sinema salonuna çevirdim dersin, yalnız bir müddet sonra 75,85 istemeye başlayabilir aman dikkat, tecrübeyle sabit ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt