Hellobox RESMİ SİTESİNDEN AÇIKLAMA GX6605S BÜTÜN UYDU ALICILAR

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
HelloMergerV1.2 w10 ve w7 de çalışmıyor

w7 program eksik diyor
w10 da birinci seçenek ile yazılım seciyorum HelloMergerV1.2 ekrandan kayboluyor yanıt veriyor diyerek
beminki de win 10 sorunsuz çalışıyor, uydu alıcının orjinal yazılımını buraya ekle senin için hallederiz :sirit

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
HelloMergerV1.2 w10 ve w7 de çalışmıyor

w7 program eksik diyor
w10 da birinci seçenek ile yazılım seciyorum HelloMergerV1.2 ekrandan kayboluyor yanıt veriyor diyerek
Benim de win10 da çalışmadı ilk yazılımı seçince program kendiliğinden kapanıyordu. Fazla kurcalamadim sonra bakayım diye

@kabus22
Bu programin port özelliği ile hellobox harici bir yazılıma da kumanda ve goz port ediliyor mu denediniz mi?
Boot dosyasını değişme olayi bende ise yaramamıştı. Belki bu program olur dedim

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim de win10 da çalışmadı ilk yazılımı seçince program kendiliğinden kapanıyordu. Fazla kurcalamadim sonra bakayım diye

@kabus22
Bu programin port özelliği ile hellobox harici bir yazılıma da kumanda ve goz port ediliyor mu denediniz mi?
Boot dosyasını değişme olayi bende ise yaramamıştı. Belki bu program olur dedim
senin uydu alıcın neydi ?

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim uydu alıcı hues Nirvana adinda bir şey. Dünya üzerinde sadece bende var galiba internette en ufak bilgi yok marka ile ilgili ?
Şekil olarak da en çok benzeyen uydu bu.
Aynısının etiketi farklı olabilir.
burda önemli olan dönüşüm yazılımı atacağın uydu alıcısının orjinal yazılımı lazım, eğer hellobox atacaksan buraya orjinal yazılımı ekle senin için yapayım farklı dönüşüm atacaksan yine orjinal yazılım ve atmak istediğin dönüşüm yazılımını ekle yardımcı olayım

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
burda önemli olan dönüşüm yazılımı atacağın uydu alıcısının orjinal yazılımı lazım, eğer hellobox atacaksan buraya orjinal yazılımı ekle senin için yapayım farklı dönüşüm atacaksan yine orjinal yazılım ve atmak istediğin dönüşüm yazılımını ekle yardımcı olayım
İşin kötüsü bunun orijinal yazılımı diye bişey yok. Buna bir gün yazılım atıyım derken orjinal yazılım silindi cihaz da kitlendi uzun zaman sonra rs232 ile yazılım atıp çalıştırabildim.

Bilgisayara geçince çalışan yazılımı atayım bu deneriz zahmet olmazsa.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İşin kötüsü bunun orijinal yazılımı diye bişey yok. Buna bir gün yazılım atıyım derken orjinal yazılım silindi cihaz da kitlendi uzun zaman sonra rs232 ile yazılım atıp çalıştırabildim.

Bilgisayara geçince çalışan yazılımı atayım bu deneriz zahmet olmazsa.
rs232 varsa korkma hertürlü yazılımı dene, mesala ben rs232 ile dönüşüm yazılımı yüklüyorum beğenmessem orjinali yazlıma usb ile geri dönüyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

27.11.2020 Tarihli Yazılımı Yüzde 50 Türkçeye çevirdim Hellobox
Yazılım

Moderatör tarafında düzenlendi:
odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
mevcut yazılım ve değiştirip kullanmak istediğim hedef yazılım bu linke attım. Vaktiniz olunca deneyebilir misiniz?

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
mevcut yazılım ve değiştirip kullanmak istediğim hedef yazılım bu linke attım. Vaktiniz olunca deneyebilir misiniz?
yazılım boyutu 3.92 4mb olmayınca bundaki yöntem olmaz hex editle açtım baktım oluru yok, sadece şunu dene yazılımlardaki boot dosyasını değiştir dene 4/4 olmayınca sıkıntı, olmuyor, o yüzden orjinal yazılımı sormuştum sadece boot doslarını dene ,artık gerisi şansına

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
yazılım boyutu 3.92 4mb olmayınca bundaki yöntem olmaz hex editle açtım baktım oluru yok, sadece şunu dene yazılımlardaki boot dosyasını değiştir dene 4/4 olmayınca sıkıntı, olmuyor, o yüzden orjinal yazılımı sormuştum sadece boot doslarını dene ,artık gerisi şansına
Bende bugün uğraştım olmadı sanal xp de kurdum, xp de win32 hatası verdi hiç açılmadı. Win7 de 1.browserde kendi yazılımını seçiyorum program hata verip kapanıyor. Birde hangi yazılımını seçeceğim cihazın güncelleme bin dosyasını mı yoksa cihazdan çektiğim flash dump dosyasını mı tanimlayacagiz oraya

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende bugün uğraştım olmadı sanal xp de kurdum, xp de win32 hatası verdi hiç açılmadı. Win7 de 1.browserde kendi yazılımını seçiyorum program hata verip kapanıyor. Birde hangi yazılımını seçeceğim cihazın güncelleme bin dosyasını mı yoksa cihazdan çektiğim flash dump dosyasını mı tanimlayacagiz oraya
orjinal cihaz yazılımını seçiyorsun sonra ise hellobox seçiyorsun orjinal yazılım boyutu 4mb değilmi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt