Hellobox RESMİ SİTESİNDEN AÇIKLAMA GX6605S BÜTÜN UYDU ALICILAR

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
cemel Piko_600HD_Plus bu yazılımı desteklemiyor yapacak birşey yok ,HelloMergerV1.2 de işe yaramıyor

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Sen hangi cihaz için istiyorsun ,yani cihazın marka-modeli ne :)
Önce dediğim aparatı almalısın ,yoksa cihaz uçarsa usb ile zor geri getirirsin :ok
Abi elimde bir tek piko 600 hd plus var başkada yok, bu sıralar bütçede yok yeni cihazda alamam. Bende bu yazılım flaş değişmeden bu şekilde atarsak diyordum, oda olmadı @kabus22 kardeşim pikonun dosyalarına baktı uymuyormuş galiba, alacam insallah apartı aklımda...

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Abi elimde bir tek piko 600 hd plus var başkada yok, bu sıralar bütçede yok yeni cihazda alamam. Bende bu yazılım flaş değişmeden bu şekilde atarsak diyordum, oda olmadı @kabus22 kardeşim pikonun dosyalarına baktı uymuyormuş galiba, alacam insallah apartı aklımda...
bak şimdi piko uymuyor demedim ön panel için baktım sadece uyumlu yazılımı usta daha iyi bilir yanlış anlamışım galiba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Uymaz,çünkü pikolarda dvb klasörü yok,hata verir programlar ,bin dosyası açılır ama dvb olmadığından işlem yapamazsın -yapamayız :ok
@kabus22 ,ben anladım ne demek istediğini sevgili cemelin :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
teraspy teraspy abim şimdi bu pikoya flaş değişimi olmadan hiç atabileceğimiz bir yazılım yok mu? Birde pikoya göre angery box diye bir yazılım var mı?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy abim şimdi bu pikoya flaş değişimi olmadan hiç atabileceğimiz bir yazılım yok mu? Birde pikoya göre angery box diye bir yazılım var mı?
Şimdi açık yazayım ,elinde yükleme aparatı olsa ve bir kez de yazılımı yüklemiş olsan ,(yani işi öğrensen) 4 mblik istediğin yazılmı dene derdim inan,filmde anlattığım yöntem ile usbye atar ve tek tek denerdin ,fakat şimdiki hal ile hiç bulaşma yüklemeye sevgili cemel :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt