Hako Mini ( 4/32 Lisanslı )

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
40
Slm Arkadaşlar bende dün aldım hako mini sipariş verdim pro 4+32 geldi gayet güzel hızlı ve akıcı benim 2 sorunum var
1 telefonu yansıtamadım uygulama yükledim ama yapamadım hangi uygulama ile oluyor
2 hdd 500 gb ve 64 GB flash bellek bağladım görmedi birkaç uygulama denedim olmadı
İnternetim yavaş oldugu için indirip izliyorum ondan hafıza bana lazım bu sorunları yaşayan ve çözümü var mı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Slm Arkadaşlar bende dün aldım hako mini sipariş verdim pro 4+32 geldi gayet güzel hızlı ve akıcı benim 2 sorunum var
1 telefonu yansıtamadım uygulama yükledim ama yapamadım hangi uygulama ile oluyor
2 hdd 500 gb ve 64 GB flash bellek bağladım görmedi birkaç uygulama denedim olmadı
İnternetim yavaş oldugu için indirip izliyorum ondan hafıza bana lazım bu sorunları yaşayan ve çözümü var mı
Bunu telefonuza indirip send filesto to tv ile box a gönderin bu uygula ile görecektir.

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
40
Saolun Bu kurdum flash bellegi gördü ama hdd yi görüyor ama baglanmıyor uygulama gidip gidip geliyor selektör yapar gibi acaba cihazın gücü yetmiyor mu daha yüksek adaptör kullansam olur mu
Bide air screen uygulamasını yükledim telefon yansıtma icin uygulama ayarında cast devredışı ücüncü uygulamaya izin vermiyor cihaz ayarlarında göremedim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Saolun Bu kurdum flash bellegi gördü ama hdd yi görüyor ama baglanmıyor uygulama gidip gidip geliyor selektör yapar gibi acaba cihazın gücü yetmiyor mu daha yüksek adaptör kullansam olur mu
Bide air screen uygulamasını yükledim telefon yansıtma icin uygulama ayarında cast devredışı ücüncü uygulamaya izin vermiyor cihaz ayarlarında göremedim
Geliştirici senenekleri harici birimdeki uygulamalara izin vermeye zorla açık olsun.
Öyle deneyin olmazsa güç beslenmesi olan hdd kutusu ile takın.

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
40
Ek güç girişi yok 2.5 hdd kutusu usb bağlantı Micro +2 li giriş adaptörü nasıl servise kontrol ettiririm servisi nerdedir acaba

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
40
Hayır öyle degil hani bu samsung note 3 lerin girişi vardı ya Micro girişi ondan

Screenshot_2023-03-15-23-38-43-575_com.opera.browser.jpg
bundan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt