Hako Mini ( 4/32 Lisanslı )

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
Cihaz özelliklerini ilk mesajda yazdım hocam, yine burayada yazayım işlemcisi Amlogic S905Y4 Quad-core 2.0 GHz (ARM Cortex-A35) ve tam lisanslı bir üründür. Cihazı önerir miyim, tabiki öneririm. Şuan kullanıyorum beklentimin üzerinde bir ürün çıktı.

alacam bunu güzel bir indirim yakalarsam :) bir de adaptör yerine usbden gücü veremezmiyiz

Y Çevrimdışı

Ygt45

Yeni Üye
15 Kas 2022
5
43
Cihaz elime ulaştı ilk kurulumu yaptım. Full lisanslı ürün. Tam inceleme yapamadım ama Disney plusta görüntü var ses çıkmıyor. Bu sorunu çözebilen var mı? veya aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Y Çevrimdışı

Ygt45

Yeni Üye
15 Kas 2022
5
43
Disney uygulama kaynaklı sorun Tv box DTS 5.1 ses destekliyor tv niz desteklemiyor ondan ses alamıyorsunuz. Disney uygulama içi ayarlar wifi veri kullanımı en düşük ayarı seçin ses gelecek.

SAVE_20221117_174804.jpg
Ses Sorunu cozdum. Aynen TV DTS desteklemiyor. DTS destekleyen ses sistemim var. HDMI kabloyu receiver bağladım. Receiver Dan da TV HDMI ile bağladım. TV den önce receiver açtım. Receiver Dan da TV box ı actim. Ses geldi. Internette hiç bir yerde detaylı anlatım yok.

D Çevrimdışı

daytona

Yeni Üye
19 Kas 2022
1
44
Disneyde ses sorunu ben de yaşadım. Sadece betimlemeli ingilizce ses seçildiğinde ses geliyordu. Normal seçenekte ses yoktu. Disney ayarlarından en düşük ayar seçildiğinde ses düzeliyordu ama görüntü kalitesi düşüyordu. Ben disneyi aptoididen indirmiştim ve bu nedenle ses sorunu yaşadığımı anladım. Aptoididen indirdiğim disneyi sildim ve google stordan indirdim yükledim. Sorun tamamen çözüldü. Şu an hem 5.1 ses sistemimde hem de stereo olarak sesi alabiliyorum.

Bir de nebulada sorun yaşadım. Apkları göstermiyor. Bu sorunu çözebilen var mı? Ben çözemediğşm için alternatif bir apk kullanıyorum.

K Çevrimdışı

karagoz28izmir

Yeni Üye
14 Ara 2020
3
45
Ses Sorunu cozdum. Aynen TV DTS desteklemiyor. DTS destekleyen ses sistemim var. HDMI kabloyu receiver bağladım. Receiver Dan da TV HDMI ile bağladım. TV den önce receiver açtım. Receiver Dan da TV box ı actim. Ses geldi. Internette hiç bir yerde detaylı anlatım yok.
receiver dan kastın nedir hocam?

harrypotter Çevrimdışı

harrypotter

Yeni Üye
10 Nis 2022
11
Dün çiçeksepetinde 1600 e yakalayınca direkt aldım. Umarım pişman olmam :)

Bu arada sanırım uydu girişi yok cihazda doğru mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt