Hako Mini ( 4/32 Lisanslı )

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Bu uygulamalar sıkıntılı cihazı çökenler oldu.
Forumda paylaşmayalım cihaz alıp deneyin.
Hocam bunlar orijinal dosyalar. Üzerlerinde herhangi bir oynama yok. Google ın yayınladığı orijinal cihazlarda olan dosyalar. İsterseniz MD5 ile kontrol edebilirsiniz Orijinal olduklarını.

Bu uygulamalar sıkıntılı cihazı çökenler oldu.
Forumda paylaşmayalım cihaz alıp deneyin.
Bu yöntemde Türkçe kaynak yok. İnsanlarda yararlanır. Tek türkçe kaynak burada olduğu için Forum içinde faydası olur Diye düşünmüştüm. Bir daha paylaşmam İyi günler dilerim.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam bunlar orijinal dosyalar. Üzerlerinde herhangi bir oynama yok. Google ın yayınladığı orijinal cihazlarda olan dosyalar. İsterseniz MD5 ile kontrol edebilirsiniz Orijinal olduklarını.

Bu yöntemde Türkçe kaynak yok. İnsanlarda yararlanır. Tek türkçe kaynak burada olduğu için Forum içinde faydası olur Diye düşünmüştüm. Bir daha paylaşmam İyi günler dilerim.
Burada birisi cihazı çökertti zor kurtardı Launcher vs var onları kullanın.
Burası bilgi paylaşma yeri paşlaşımda sorun yok.
Kullanıcı faydası zararı bunları gözetmek zorundayız.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286

Türkçe kaynak olmaması paylaşılmak istenilmemesi, bunu uzun zamandır biz deniyoruz ve sıkıntı çıkarabileceği için paylaşmıyoruz.

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
41
Slm Arkadaşlar hako pro 4 32 da bir türlü telefon ekranı yansıtamadım airscreen ve Google home uygumalarını denedim buluyor ama baglanmıyor baglansa da görüntüyü yansıtmıyor ilk aldıgımda bir sefer bağlandım ama bir daha olmadı telefondan uzaktan kumanda uygulamasını kullana biliyorum nedeni birtürlü çözemedim bilginiz var mı acaba

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
41
Ayarlarda Bluetooth eşleşmesi yapınca çok kasıyor iki eşleşmiş cihaz var biri kumanda diger kulaklık kulaklığı eleştirirken ugraştırdı kasmadan dolayı acaba cihazda mı sıkıntı var

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ayarlarda Bluetooth eşleşmesi yapınca çok kasıyor iki eşleşmiş cihaz var biri kumanda diger kulaklık kulaklığı eleştirirken ugraştırdı kasmadan dolayı acaba cihazda mı sıkıntı var
Kulaklık BT sürümü ile alakalı cihazda sorun yok ara ara uyuşmazlık oluyor.

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Kulaklık BT sürümü ile alakalı cihazda sorun yok ara ara uyuşmazlık oluyor.
Hocam şuan aşağıdaki linkteki kampanya var. Me Cool Km2 Plus 2/16Gb 1600 TL. Hako Mini 4/32Gb 1900 TL. Arada 300 TL var hangisi daha mantıklı olur? İşlemcileri yada özellikleri farklı mı? Arada ne farklar var yardımcı olabilir misiniz. Hangisi daha ileriye dönük olur?

The_SreT The_SreT

Tanıtımı yapan Kaan beyden alıntı onada sordum. Bu alttaki cevabı verdi. Kendi tanıttığı Me Cool cihazı daha iyi diyor. Benim pek aklıma yatmadı. Sonuçta iki katı Ram ve hafıza farkı var arada ama işlemcileri bilmiyorum tabi. Sizin yorumlarınızıda bekliyorum üstadlar.

"Tabi bu ust seviye bir cihaz onda s905y4 var stick işlemcisi bunda s905x4 var ayrica bunda usb 3 optik çıkışı ses vs var onla karşılaştırmaya gerek yok bu daha üstün"

Moderatör tarafında düzenlendi:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Hocam şuan aşağıdaki linkteki kampanya var. Me Cool Km2 Plus 2/16Gb 1600 TL. Hako Mini 4/32Gb 1900 TL. Arada 300 TL var hangisi daha mantıklı olur? İşlemcileri yada özellikleri farklı mı? Arada ne farklar var yardımcı olabilir misiniz. Hangisi daha ileriye dönük olur?

The_SreT The_SreT

Tanıtımı yapan Kaan beyden alıntı onada sordum. Bu alttaki cevabı verdi. Kendi tanıttığı Me Cool cihazı daha iyi diyor. Benim pek aklıma yatmadı. Sonuçta iki katı Ram ve hafıza farkı var arada ama işlemcileri bilmiyorum tabi. Sizin yorumlarınızıda bekliyorum üstadlar.

"Tabi bu ust seviye bir cihaz onda s905y4 var stick işlemcisi bunda s905x4 var ayrica bunda usb 3 optik çıkışı ses vs var onla karşılaştırmaya gerek yok bu daha üstün"

Ben her zaman daha fazla ram ve depolamadan yanayımdır. X4 ve Y4 arasında öyle aşırı bir fark yok, zaten bu cihazların kullanım amacı belli, amacına göre kullanırsanız farkı hissetmezsiniz bile. İki cihazda üzmez, ancak Hako Mini yüksek ram ve depolama ile bir adım önde, az ısınan Y4 işlemcisi olmasıda avantajıdır. Hatta bulabilirseniz uygun fiyata Hako Pro 4/64 cihazı alın. Sorunuza gelirsekte benim tercihim bu iki cihaz arasında tabiki Hako Mini olacaktır.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

The_SreT The_SreT

İşlemci ve optik ses aux usb 3.0 girişi Malzeme kalitesi olarak Mecool KM2 Plus iyidir fakat hız depolama olarak
Hakomini 4/32Pro4/64 iyidir Y4 işlemci X4 e yakındır kendine göre iki cihazda iyidir.
İhtiyaca göre dilediğinizi seçin.
Aslında karşılaştırma yapılacak cihazlar değil.

Video link silinmiştir bu arkadaş bir firma adına Tüketici zararına bile isteye yanlış bilgi vermiş olup güvenilirliğini yitirmiştir.
Lütfen bu arkadaşın videolarını paşlaşmayın.

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
41
Kulaklığı baglandım dedigin gibi arara gidiyor telefonu da mause uyguladı için bağladım şimdi bu cast yapamıyorum telefon ekranı yansıtma bir defa yaptım ondan sonrası yok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kulaklığı baglandım dedigin gibi arara gidiyor telefonu da mause uyguladı için bağladım şimdi bu cast yapamıyorum telefon ekranı yansıtma bir defa yaptım ondan sonrası yok
İlk kurulum sonrası cihazı fabrika ayarına çektiniz mi.sıfırlayıp tekrar deneyin

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
41
Evet çektim sorun benim telimde poco x3 nfc birde ağın çok yavaş olmasından kaynaklı görüntüler dona dona gidiyor yardımınız için teşekkür ederim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet çektim sorun benim telimde poco x3 nfc birde ağın çok yavaş olmasından kaynaklı görüntüler dona dona gidiyor yardımınız için teşekkür ederim
İnternet hızı önemli bu cihazlarda.
Hız düşükse sorunlar olur videolar akıcı olmaz.

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
2,4 ghz - 5ghz wifi çekimi nasıl acaba km2 plus youtubeda gördüğüm testlerde oldukça iyiydi bu cihaza ait bir test bulamadım.

Geri
Üst Alt