Güvenilir Kripto Borsa Tavsiyesi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ama bunlar çok iyi sponsorlar.

Screenshot_20210422_055232.jpg
Sizin için güven veriyorsa bu sponsorluk ve reklamlar üçüncü şahıslar için sorun yok.
Giden gidiyor, kalan yandığı ile kalıyor, arkasından felaket senaryoları, herbokolog beyanları son gaz devam ediyor.

Neticede bu adamın kaçacağı belli iken binlerce insan ADINI SOYADINI vererek bu adam hakkında CUMHURİYET SAVCILIĞI ve CİMER gibimecralara ihbarda bulunmuş (Bulunanlardan birisini tanıyorum) Her poha her tedbiri cart diye alan sayın yetkililer bu kadar çok sayıda ihbarı görmezden gelmek yerine havalimanlarına bu ismin yurt dışına GEÇİCİ olarak çıkışını yasaklayıcı bi,r talimat yollasaydı kimsenin canını yanmayabilirdi

Kesin yanmazdı demiyorum lakin vatandaş bu tarz durumlarda haklı olarak devletini yanında görmek istiyor.

Daha duyumları olduğu 3 gün öncesinden beri takip ediyorum konuyu. Foruma konu da açacaktım lakin çok ilgilenilen husus değil diye açmadım. O 3 gün öncesinde adamların şirketlerine gidip yerinde yeller estiğini görünce devlete gidenlerin olduğunu biliyorum.

Bu kadar mı zordu önlem almak yoksa zaten amaç mı bu idi?
Hocam, haklı olduğunuz noktalar var ama durum bu değil işte.

Demokratik, özgür, hukuk devletlerinde İnsan iradesi ile piyasa döngüsüne müdahale edilemez...

Biri size şartlarını sunuyor ve kabul ediyorsanız, üçüncü kişiler ve devlet bu işin neresinde olabilir? Bu tarz işlere girenlerin aklı başında, lütfen biraz düşünsünler.

Bedava peynir, kapanda olur, emeksiz yemek olmaz, kumar işinde (bana göre kumar) sadece kumarı oynatan kazanır.

* * *

Bu tür (ponzi) oluşumlar 1927 yılında türemeye başlamış ve o yıldan itibaren hep mağdur bulmuş ve ilerleyen zamanda da bulacaktır.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
En tehlikeli güven aracı bu sponsorluk işleri, düşünsene thodex reklamlarda bir sürü güzel oyuncuya kırmızı elbiseler giydirip hava bastı. Onlara milyon lira ödemiş olsa ne olacak 2 milyar dolarla kaçtı deniyor. Buradan hareketle bu arkadaşlar f1 sponsorluğu için kaç para vermiştir, bu sayede topladığı para toplam ne kadardır acaba, sadece dikkat lütfen ?
İlgili görsel, tarih 18 Aralık 2020 yani 5 ay önce... :alsana

IMG_20210421_213350.jpg

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Analiz değil de whitepaper okumaktan geçiyor bunun yolu.
Borsa gibi yasal bir yönü yok, Thodex'in kurucusu kaçmış sanırım.
Kripto'daki olay balina ve sürü psikolojisine dayalı bence.
Kriptoyu botlar yonetiyor algi da botlarin hareketlerine bagli botlar yukseltirse sürü psikolojisi insanlar alim yapiyor sonra yine dusuyor insanlar kardayken zarara geciyor sonuc olarak bu paralari devletler degil kurumlar kisiler yonetiyor kimse kar getirmeyen bir is yapmaz nekadar blockzincir olsada müdahale var bu isin icinde

Analiz dedigimde yön egilimleri coin nereye gider ne kadar gider nerden geri döner destek noktalari kırım noktalari bunlari az cok bilmek gerekiyor yani stoplu oynamayi bilmek lazim yoksa dediginiz gibi yasal bir duzen yok bi sabah kalkarsiniz %30 kar bi sabah kalkarsiniz zarar

En ana etken btc nin hareketleri btc hareketleride kazim seviyesi spek haberler vs vs bircok seyden kolayca etkileniyor turkiyenin yasak getirmesi ve kazim seviyesinin dusumu ile 60binden suan 54 bin lere dustu ufak bi haber kar topu etkisi yaratabiliyor

Az cok tecrubeli arkadaslar bu yasaktan sonra coinlerden cikis yapti bende dahil satis yaptik ertesi gun butun coinler dip yapti analizmi tecrubemi dersiniz bilemem cunku bu tarz buna benzer dususleri cok gorduk yaklayamadigimiz cikislarda zarar yaptigimiz dususlerde oldu fakat cok sukur kardayiz

Kullanmayi dusunen varsa ole buyuk paralarla baslamasin deneyimlik ufak miktarlarla ve ihtiyaci olmadigi para ile hani ay sonu borcumu oduyecem param celte duruo degerlendireyim kazanayim filan bole seyler sakin dusunulmesin

Dedigim gibi cok riskli sabir isi ve tavsiye etmiyorum hatta piyasa suan cok kararsiz son 2 3 haftadir komple cikmayi bile dusunuyorum

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kriptoyu botlar yonetiyor algi da botlarin hareketlerine bagli botlar yukseltirse sürü psikolojisi insanlar alim yapiyor sonra yine dusuyor insanlar kardayken zarara geciyor sonuc olarak bu paralari devletler degil kurumlar kisiler yonetiyor kimse kar getirmeyen bir is yapmaz nekadar blockzincir olsada müdahale var bu isin icinde

Analiz dedigimde yön egilimleri coin nereye gider ne kadar gider nerden geri döner destek noktalari kırım noktalari bunlari az cok bilmek gerekiyor yani stoplu oynamayi bilmek lazim yoksa dediginiz gibi yasal bir duzen yok bi sabah kalkarsiniz %30 kar bi sabah kalkarsiniz zarar

En ana etken btc nin hareketleri btc hareketleride kazim seviyesi spek haberler vs vs bircok seyden kolayca etkileniyor turkiyenin yasak getirmesi ve kazim seviyesinin dusumu ile 60binden suan 54 bin lere dustu ufak bi haber kar topu etkisi yaratabiliyor

Az cok tecrubeli arkadaslar bu yasaktan sonra coinlerden cikis yapti bende dahil satis yaptik ertesi gun butun coinler dip yapti analizmi tevrubemi dersiniz bilemem cunku bu tarz buna benzer dususleri cok gorduk yaklayamadigimiz cikislarda zarar yaptigimiz dususlerde oldu fakat cok sukur kardayiz

Kullanmayi dusunen varsa ole buyuk paralarla baslamasin deneyimlik ufak miktarlarla ve ihtiyaci olmadigi para ile hani ay sonu borcumu oduyecem param celte duruo degerlendireyim kazanayim filan bole seyler sakin dusunulmesin

Dedigim gibi cok riskli sabir isi ve tavsiye etmiyorum hatta piyasa suan cok kararsiz son 2 3 haftadir komple cikmayi bile dusunuyorum
Naçizane tavsiyem, bir an önce çıkmanız olur. Anlattıklarınız ve duyumlarıma göre bildiğim tek gerçek şey; bir sisteme müdahale (spekülasyon) varsa temeli kumara dayanır... Kumarın tek kazananı da her zaman oynatandır.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Az cok tecrubeli arkadaslar bu yasaktan sonra coinlerden cikis yapti bende dahil satis yaptik ertesi gun butun coinler dip yapti analizmi tecrubemi dersiniz bilemem cunku bu tarz buna benzer dususleri cok gorduk yaklayamadigimiz cikislarda zarar yaptigimiz dususlerde oldu fakat cok sukur kardayiz

Türkiye neye yasak getirmiş, o kısmı anlayamadım.
Anlatımınıza göre herkes zarar ediyor ama tablo öyle değil.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Naçizane tavsiyem, bir an önce çıkmanız olur. Anlattıklarınız ve duyumlarıma göre bildiğim tek gerçek şey; bir sisteme müdahale (spekülasyon) varsa temeli kumara dayanır... Kumarın tek kazananı da her zaman oynatandır.
Balina iyi para sahibi olduğu için kaybetmesi zor.
Güvenli limanlara mantıklı hamleler yapmak yeterli bence.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Kripto yorumcularida boyle oluyor herhalde??

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Türkiye neye yasak getirmiş, o kısmı anlayamadım.
Anlatımınıza göre herkes zarar ediyor ama tablo öyle değil.
Turkiye kripto paralar ile odeme yapmayi yasakladi bizdeki aciklama basligi boyle

Dunyada coin ile alisveris yapilmaya baslayan ulkeler var yasak getirilmesi etkiledi

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kripto yorumcularida boyle oluyor herhalde??

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Turkiye kripto paralar ile odeme yapmayi yasakladi bizdeki aciklama basligi boyle

Dunyada coin ile alisveris yapilmaya baslayan ulkeler var yasak getirilmesi etkiledi

Piyasaya satış getiren TR nin getirdiği yasak değil, cumartesi gecesi btc vadelide stopları patlatmak için yapılan robotik satış, arkası geldi tabi ondan sonra

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Piyasaya satış getiren TR nin getirdiği yasak değil, cumartesi gecesi btc vadelide stopları patlatmak için yapılan robotik satış, arkası geldi tabi ondan sonra

Ha bu arada ben yorumcu degilim sadece gozlemledigim seyleri yazdim herkezin görüşü farkli tabi kimseye illada bu doğru diye bir cabam yok kendi görüşüm uzman değilim sonucta az tecrubeli yatirimciyim?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Balina iyi para sahibi olduğu için kaybetmesi zor.
Güvenli limanlara mantıklı hamleler yapmak yeterli bence.
Benim derdim balina, boğa, ayı değil ki... Onlar zaten sistemin bir parçası. Derdim, elinde üç kuruşu olup, havadan para kazanma hevesiyle ortalıkta dolananlar... Bir gün mutlaka kaybedecekleri için uyarıyorum Naçizane...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt