Güvenilir Kripto Borsa Tavsiyesi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İnsanlar borsada bir şeyleri öğrenmeden hareket ediyor, sebebi bu bence.
Çok sebebi var.

*Sabır yok
*Eğitim yok
*Bilinç yok
*Tamahkarlık yok
*Sistemin nasıl işlediği hakkında bilgisi yok
*Sürü psikolojisi hakim

* * *

Son bir yılda imkb ye 1,5 milyon yeni insan (normalde yatırımcı denir ama bu o değil) girdi, hepsinin kafasında ayrı bir hikaye var, kısa sürede zengin olmakla ilgili... Ama, işin felsefesi ve sistemi buna müsait değil.

İlk girince aldığı hisse bir haftada yüzde 50 getirince ev bakmaya başlayan arkadaş, şimdi girdiği paranın yarısını buhar etmiş durumda... Geriye ne zaman döner o para?? Tahta kapanmazsa en erken borsada tekrar keriz avlama sezonu başlayana kadar yani 1-2 yıl sonra... Bu arkadaş ev alma hayalini kurarken 1-2 yıl bekler mi? Tabiki de, hayır...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Ha bu arada ben yorumcu degilim sadece gozlemledigim seyleri yazdim herkezin görüşü farkli tabi kimseye illada bu doğru diye bir cabam yok kendi görüşüm uzman değilim sonucta az tecrubeli yatirimciyim?

Sen bakma bunlara TR bitcoin ile alışverişi yasakladı diye düşmez bu piyasa, gönderdiğin adamlar aracı kurum çalışanı bende izlerdim bir ara baktım yönlendirme yapıyorlar, vazgeçtim izlemekten, hele bu erkan öz dediğin kişi aylar önce thodex borsasını yere göğe sığdıramıyormuş aralarında sponsorluk ilişkisi varmış, şu anda da bitci sponsor olmuş, ufak bir uyarı olsun bu size. Ben şunu bilir söylerim yaptığı yayının önüne arkasına içine dışına anlattığı konu ile ilgili reklam ya da sponsor alan hiçbir kişiyi ciddiye almıyorum size de tavsiye ederim.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Ha bu arada ben yorumcu degilim sadece gozlemledigim seyleri yazdim herkezin görüşü farkli tabi kimseye illada bu doğru diye bir cabam yok kendi görüşüm uzman değilim sonucta az tecrubeli yatirimciyim?

Alttaki videoda bitcoini basan kim belli değil, kaynağı belli değil, bir takım tevatürler var dedikten sonrasını dinlemedim ? Bu adam Avrasya yatırım da çalışıyor yani bir borsa aracı kurumu, bilmediği konuda insanları korkutarak tekrar borsaya çekmeye çalışıyor dediğim gibi bu tip şeylere tevessül etmeyin derim ben

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Alttaki videoda bitcoini basan kim belli değil, kaynağı belli değil, bir takım tevatürler var dedikten sonrasını dinlemedim ? Bu adam Avrasya yatırım da çalışıyor yani bir borsa aracı kurumu, bilmediği konuda insanları korkutarak tekrar borsaya çekmeye çalışıyor dediğim gibi bu tip şeylere tevessül etmeyin derim ben
Ne yapalim hocam erkan oz anlattiklarina degil verdigi kaynaklara bakiyorum genelde ozman her yorumcu bi spek haber kendimizde birsey bilmiyoruz ogrenmeye calisiyoruz
Btc nin turkiye yasak getirmesinin ardindan mining islemlerinin dusmesinin ardinda fiyat kirmasini neye bağlayalım ben dusecegini dusundum ve o gun satis yaptim ciktim sans diyelim ne diyelim

2. Videoda adamin anlattiklari mantikli kim nerden ne almak istiyorsa onu aliyor onu anliyor kripto para isine fed de karsi baskani cikip kripto spekten ibaret diyor niye boyle

Ben bildigimi idda etmiyorum kaynak ariyorum sadece ogrenmeye calisiyorum
Neye gore hareket edicez bize bilgi verin kaynak verin amacim ogrenmek cunku tavsiye yada yorum istemiyorum

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ne yapalim hocam erkan oz anlattiklarina degil verdigi kaynaklara bakiyorum genelde ozman her yorumcu bi spek haber kendimizde birsey bilmiyoruz ogrenmeye calisiyoruz
Btc nin turkiye yasak getirmesinin ardindan mining islemlerinin dusmesinin ardinda fiyat kirmasini neye bağlayalım ben dusecegini dusundum ve o gun satis yaptim ciktim sans diyelim ne diyelim

2. Videoda adamin anlattiklari mantikli kim nerden ne almak istiyorsa onu aliyor onu anliyor kripto para isine fed de karsi baskani cikip kripto spekten ibaret diyor niye boyle

Ben bildigimi idda etmiyorum kaynak ariyorum sadece ogrenmeye calisiyorum
Neye gore hareket edicez bize bilgi verin kaynak verin amacim ogrenmek cunku tavsiye yada yorum istemiyorum
Karar sizin ben fikrimi yazdım bol kazançlar. ?

Geri
Üst Alt