Güvenilir Kripto Borsa Tavsiyesi

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Borsa ne ise, bu da o aslında.
Ciddi alım yapıldıysa ve beklenti büyükse ciddi anlamda takipçi olup bilgi akışını kaçırmamak gerekiyor.

Ciddi alım yapılmadı o yüzden zararı az. :ok :byeYılbaşından önce başka bir coine geçmiş,bundan biraz kar etmiş ve zararını kurtarmış.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Umarım miktar çok değildir...
Suan binance bende dahil olmak uzere kullaniyoruz borsa ya cok benziyor fakat coinl rdeki yükselmeler alcalmalar sizi yaniltmasin sistem tamamen bu ise yeni girenlerin parasini almak uzere kurulu bana oyle geliyor

Cunku coinler aşırı oynak belli başlı bir yorum analiz yapabilmeniz gerekiyor bu sekilde bile kar etmek zor ama aylarca ugrasip ana paranin uzerine %20 kazanabilmisken yaklasik 15 20 gun once boga koşu su ile ana parayi 4e katlamakta guzeldi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Suan binance bende dahil olmak uzere kullaniyoruz borsa ya cok benziyor fakat coinl rdeki yükselmeler alcalmalar sizi yaniltmasin sistem tamamen bu ise yeni girenlerin parasini almak uzere kurulu bana oyle geliyor

Cunku coinler aşırı oynak belli başlı bir yorum analiz yapabilmeniz gerekiyor bu sekilde bile kar etmek zor ama aylarca ugrasip ana paranin uzerine %20 kazanabilmisken yaklasik 15 20 gun once boga koşu su ile ana parayi 4e katlamakta guzeldi
Analiz değil de whitepaper okumaktan geçiyor bunun yolu.
Borsa gibi yasal bir yönü yok, Thodex'in kurucusu kaçmış sanırım.
Kripto'daki olay balina ve sürü psikolojisine dayalı bence.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
Ama bunlar çok iyi sponsorlar.

Screenshot_20210422_055232.jpg

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Kripto para borsasında Türkiye'nin ilk büyük vurgunu, Merkez Bankası'nın 'yasak' koymasından tam 5 gün sonra yaşandı. 1 gündür işlemleri durduran ve 6 saat dediği "bakım çalışması"nı 4-5 güne uzatan yerli kripto para borsası THODEX'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in 2 milyar dolarla kayıplara karıştığı iddia edildi.
THODEX, günlük 1.3 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşmasının ardından, alım satıma kapanmış, hesaplar erişilemez hale gelmişti.

Habertürk'ten Rahim Ak'ın haberine göre yaklaşık 391 bin yatırımcının mağdur olduğu, Faruk Fatih Özer'in dün saat 18.00'da İstanbul Havalimanı'ndan yurtdışına kaçtığı öne sürüldü. Özer, Twitter ve Instagram hesaplarını da kapattı.

THODEX 'in kurucusu olan Koinex adlı şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Farik Fatih Özer'in Tayland'a gitmiş olabileceğini söyleyen mağdur avukatlarından Oğuz Evren Kılıç, "Birkaç gündür para transferlerinde sorun yaşandığını Özer'in avukatı bize iletti. Son olarak site tamamen kapatıldı. Mağdurlar arasında panik başladı. Bulundukları illerde cumhuriyet savcılıklarına suç duyuruları yapıyorlar" dedi.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ama bunlar çok iyi sponsorlar.

Screenshot_20210422_055232.jpg
En tehlikeli güven aracı bu sponsorluk işleri, düşünsene thodex reklamlarda bir sürü güzel oyuncuya kırmızı elbiseler giydirip hava bastı. Onlara milyon lira ödemiş olsa ne olacak 2 milyar dolarla kaçtı deniyor. Buradan hareketle bu arkadaşlar f1 sponsorluğu için kaç para vermiştir, bu sayede topladığı para toplam ne kadardır acaba, sadece dikkat lütfen ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
En tehlikeli güven aracı bu sponsorluk işleri, düşünsene thodex reklamlarda bir sürü güzel oyuncuya kırmızı elbiseler giydirip hava bastı. Onlara milyon lira ödemiş olsa ne olacak 2 milyar dolarla kaçtı deniyor. Buradan hareketle bu arkadaşlar f1 sponsorluğu için kaç para vermiştir, bu sayede topladığı para toplam ne kadardır acaba, sadece dikkat lütfen ?
Giden gidiyor, kalan yandığı ile kalıyor, arkasından felaket senaryoları, herbokolog beyanları son gaz devam ediyor.

Neticede bu adamın kaçacağı belli iken binlerce insan ADINI SOYADINI vererek bu adam hakkında CUMHURİYET SAVCILIĞI ve CİMER gibimecralara ihbarda bulunmuş (Bulunanlardan birisini tanıyorum) Her poha her tedbiri cart diye alan sayın yetkililer bu kadar çok sayıda ihbarı görmezden gelmek yerine havalimanlarına bu ismin yurt dışına GEÇİCİ olarak çıkışını yasaklayıcı bi,r talimat yollasaydı kimsenin canını yanmayabilirdi

Kesin yanmazdı demiyorum lakin vatandaş bu tarz durumlarda haklı olarak devletini yanında görmek istiyor.

Daha duyumları olduğu 3 gün öncesinden beri takip ediyorum konuyu. Foruma konu da açacaktım lakin çok ilgilenilen husus değil diye açmadım. O 3 gün öncesinde adamların şirketlerine gidip yerinde yeller estiğini görünce devlete gidenlerin olduğunu biliyorum.

Bu kadar mı zordu önlem almak yoksa zaten amaç mı bu idi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt