Güncel Windows Kurulum İmajı İndirebileceğiniz Bir Site

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Yok benim dediğim Windows 10 için geçerli. Ekstra Windows indirme aracı vs gibi bi program olmadan, doğrudan ISO linki veriyor demek istemiştim.

Ekran-Goruntusu---2020-03-11-20-11-14.png

Abi zaten program ile de ISO iniyor, bu biraz macera olmuş. :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Dediğin gibi win7 artık sunucularda yok.

Ben şu adresten indiriyorum saf iso ları,

Windows dahilinde ofis sürümlerinin de iso dosyaları mevcut.

Bu arada tüm işletim sistemleri için multiboot tek usb her derde amade oluyor. Hazır multiboot iso dosyası da indirip tek usb de win xp, 7, 8, 10, live windows, office, driverler, ıvır zıvır ne varsa halledilebiliyor. :cak ?

İlk mesaja bakalım lütfen. :hihi

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
yasal bi serialin varsa microsoftun sitesi aksi halde kırık göçek işler dolu Hepsi oynanmış versiyonlar içine ne ekledi nee çıkardı nereyi izliyor seninle bilgisayarı ortak mı kullanıyor bilemezsin
YAsal var hocam. üni okurken ücretsiz almıştım. microsoftun siteden çekince de 5 gün güncelleme yapıyor çok eski iso ları indiriyor. güncellemeler dahil indirse ne güzel olacak

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
YAsal var hocam. üni okurken ücretsiz almıştım. microsoftun siteden çekince de 5 gün güncelleme yapıyor çok eski iso ları indiriyor. güncellemeler dahil indirse ne güzel olacak
isoyu indirdikten sonra kurarsın kurulum yapınca son haline günceller

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Genelde güncel imajlar ekleniyor.
En son güncelleme de yok tabi ama büyük güncellemeler geldikçe, yapı numarası güncellendikçe, yeni ISO'lar da veriliyor yani.
Ben Windows 10'u Microsoft'un sitesinden indiriyorum hep.
Seri numarası istemiyor.

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
38
Umut Barış Umut Barış hocam , Müsait olduğunuz bir zaman deneyebilir misiniz. Farklı programlar denedim yine çalışmadı ayrı ayrı boot etmek zorunda kaldım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri