Güncel Windows Kurulum İmajı İndirebileceğiniz Bir Site

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ne yapyım şimdi bu linkteki 7 ile formatlayım mı

Ben sürücü güncelliyorsunuz zannettim.
Hangi sürüm işinize geliyorsa onu kullanın derim.
7'nin güvenlik güncelleme desteği bitecek birkaç yıla ama olsun.:sirit
Konuya koyduğum linkte güncel yapı numarasına sahip Windows sürümleri var.
Güncelleme eklenmiş Windows 7 imajları gibi değildir büyük ihtimal. :hmm
Güvenilir bir iso dosyası arıyorum diyorsanız indirebilirsiniz elbette.
İndirdikten sonra da, isterseniz sitede verilen SHA1 değeri ile karşılaştırma yaparsınız.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Ben sürücü güncelliyorsunuz zannettim.
Hangi sürüm işinize geliyorsa onu kullanın derim.
7'nin güvenlik güncelleme desteği bitecek birkaç yıla ama olsun.:sirit
Konuya koyduğum linkte güncel yapı numarasına sahip Windows sürümleri var.
Güncelleme eklenmiş Windows 7 imajları gibi değildir büyük ihtimal. :hmm
Güvenilir bir iso dosyası arıyorum diyorsanız indirebilirsiniz elbette.
İndirdikten sonra da, isterseniz sitede verilen SHA1 değeri ile karşılaştırma yaparsınız.
7 nin guvenlık guncelleme desteği bitecegi zamana her halde bende yeni bi laptop almış olurum :hihi
10 senelıktir sanırım laptop ( sony vaio diye zamanjnda iyi nakit vermiştim :sopa1)
Yani anladığım doğru mu.
Siteden iso dosyasını indirip format mı atıcam:alala

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
7 nin guvenlık guncelleme desteği bitecegi zamana her halde bende yeni bi laptop almış olurum :hihi
10 senelıktir sanırım laptop ( sony vaio diye zamanjnda iyi nakit vermiştim :sopa1)
Yani anladığım doğru mu.
Siteden iso dosyasını indirip format mı atıcam:alala

Format atmak istiyorsanız evet. :sirit
Windows USB/DVD Download tool ile boş bir USB belleğe yazdırıp format atabilirsiniz.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Abi siz çok yabancıca konusuyonuz yaw:alala

Dediklerinizi bide anlasam :haha1:haha1
Windows'u DVD'den kurmak yerine şimdi çok popüler olan Flash Bellek'ten (USB) kurmak daha mantıklı, neden derseniz DVD'ye yazdırdığınız da o DVD'yi bir daha kullanamazsınız, ama Flash Bellek öyle değil, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu yüzden Flash Bellekleri ön yüklenir bir USB yapmak için oldukça popüler bir program önerdim. :fiskos

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Windows'u DVD'den kurmak yerine şimdi çok popüler olan Flash Bellek'ten (USB) kurmak daha mantıklı, neden derseniz DVD'ye yazdırdığınız da o DVD'yi bir daha kullanamazsınız, ama Flash Bellek öyle değil, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu yüzden Flash Bellekleri ön yüklenir bir USB yapmak için oldukça popüler bir program önerdim. :fiskos
? ??

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Aynen öyle. :mutlu:kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt