Güncel Windows Kurulum İmajı İndirebileceğiniz Bir Site

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Genelde güncel imajlar ekleniyor.
En son güncelleme de yok tabi ama büyük güncellemeler geldikçe, yapı numarası güncellendikçe, yeni ISO'lar da veriliyor yani.
Ben Windows 10'u Microsoft'un sitesinden indiriyorum hep.
Seri numarası istemiyor.
İNCELEdim siteyi eve w10 imajlar güncel. 8.1 olan 2015 yılında eklenmiş. ona sadece pro olan. genede teşekkürler. benim lisans windows embedded 8.1 industry pro evaluation diye bişi. 10 denemeye korkuyorum. herkes kızıyor beğenmiyor 8.1e alıştım artık iyice

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Konu eski ama bununla birden fazla işletim sistemini tek usb boot edebiliyorduk , ama artık boot edilse bile calismiyor. Deneyen oldu mu hiç ?
Kurulum imajlarından mı bahsediyorsunuz? Ben bir ara 1 USB'ye GRUB ile 4 Linux distrosunun kurulumunu çalışır hale getirmiştim ama uğraştırıcı bir şeydi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İNCELEdim siteyi eve w10 imajlar güncel. 8.1 olan 2015 yılında eklenmiş. ona sadece pro olan. genede teşekkürler. benim lisans windows embedded 8.1 industry pro evaluation diye bişi. 10 denemeye korkuyorum. herkes kızıyor beğenmiyor 8.1e alıştım artık iyice

Zamanında ben de Dreamspark tan alıp yıllarca kullandım win 8.1 industry pro keylerini. Hâlâ Microsoft un sitesinde iso indirmeleri mevcut.
1.5 yıl kadar önce ana sistemimi Windows 10 a geçirdim ve çok memnunum 8.1 den sonra çok yadırgayacağınızı sanmıyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Windows Embedded temel Windows'u içeriyor sadece.
Kiosk vs. sistemlere yüklenir o.

Normal 8.1'e uymaz lisansı.

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35

Nerden baksanız 5 senedir falan kullanıyorum laptopta. yukarıda ki arkadaşın yazdığı gibi Dreamspark dan öğrenci maili ile almıştım. temel olması iyi. hepi topu tarayıcı kullanıyorum. arada nadir ayda yılda bir oyun. gerisi gereksiz :)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795

Bizim bahsettiğimiz Embedded Industry Pro sürümü biraz farklı. Kurumsal lisanslama için yapılmış 8.1 Pro sürümü gibi bir şey. Win 8.1 Pro nun bütün özellikleri içinde mevcut uzaktan erişim vs. dahil yani bildiğimiz normal bir Pro sürümüne benziyor sadece ismi değişik.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bizim bahsettiğimiz Embedded Industry Pro sürümü biraz farklı. Kurumsal lisanslama için yapılmış 8.1 Pro sürümü gibi bir şey. Win 8.1 Pro nun bütün özellikleri içinde mevcut uzaktan erişim vs. dahil yani bildiğimiz normal bir Pro sürümüne benziyor sadece ismi değişik.
O zaman deneme yanılma yapmanız lazım.
Ya da Microsoft'a sorun.
Ama 8.1'in de fişi çekildi, 10 yükleseniz direkt lisans sormaz benim bildiğim.

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
O zaman deneme yanılma yapmanız lazım.
Ya da Microsoft'a sorun.
Ama 8.1'in de fişi çekildi, 10 yükleseniz direkt lisans sormaz benim bildiğim.
bu sürümde w10 a yükselt ücretsiz lisans al hakkı sunulmadı. hatta şöyle söyleyim xp bile ücretsiz lisans verdiler yükseltene ama bu sürüme o hak tanınmadı . 2023 e kadar desteği var 8.1 in ama kullanan kalmadı gibi birşey. yüzde 4 galiba dünya çapında

öğrenci olanlar ücretsiz w10 edu alabiliyor . Atatürk üniversitesi mail sistemi çalışsa alıcam da giremiyorum :)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
bu sürümde w10 a yükselt ücretsiz lisans al hakkı sunulmadı. hatta şöyle söyleyim xp bile ücretsiz lisans verdiler yükseltene ama bu sürüme o hak tanınmadı . 2023 e kadar desteği var 8.1 in ama kullanan kalmadı gibi birşey. yüzde 4 galiba dünya çapında

öğrenci olanlar ücretsiz w10 edu alabiliyor . Atatürk üniversitesi mail sistemi çalışsa alıcam da giremiyorum :)
Aslında yükseltme periyodunun sonunda Registry den bir değişiklik yaparak ücretsiz lisans almayı başaranlar olmuştu ama ben deneyemeden ücretsiz yükseltme süresi doldu. Sonra şansıma Win 10 lisansı da dağıttılar 1 seneliğine o arada almıştım Education lisansı.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ücretsiz Windows 10 a gecis bitti ancak ucuz pro lisansi satan siteler mevcut 30-40 liraya o sekilde gecebilirsiniz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Hiç yükseltilmemiş 8.1 cihaza direkt 10 yükledim sorun olmadı lisans konusunda.

Ronin Çevrimdışı

Ronin

Yeni Üye
15 Haz 2018
39
win7 lisansi varsada oluyor kurarken 10a yükseltebilirsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Artık desteklemediğini fark ettim, Ne denedim ise boot etmedi.
müsait olunca bakarım ben olmadı video çekeriz yapılışı için

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt