Forum Hakkında Bilgilendirmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dün gece hata verdi 500 hatası dedim yine
Sota Sota Başkan gece yoğunluk yok diye
Ayarlarla oynuyor ekleme çıkarma yapıyor dedim Mışıl mışıl uyuyormuş :kiskis

06-35-44-uyandirmak-uyumak.gif

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben dedim Ahmet Başkanın aklına girmeyin diye avatarda gif de yasaklamış bu akşam fark ettim :kiskis

Başkan her öneriyi teklifi görme arada görmezden gel güneş gözlüğü tak sana çok yakışır ?
Fazla kemer sıkmak iyi değildir kesenin ağzını azcık aç sen 17kb'lik gif bulduk derken gif yasaklandı:haha1

Ekran-Alintisi27cd409da31dda2f2.png

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Ben dedim Ahmet Başkanın aklına girmeyin diye avatarda gif de yasaklamış bu akşam fark ettim :kiskis

Başkan her öneriyi teklifi görme arada görmezden gel güneş gözlüğü tak sana çok yakışır ?
Fazla kemer sıkmak iyi değildir kesenin ağzını azcık aç sen 17kb'lik gif bulduk derken gif yasaklandı:haha1

Yassah hemşerim yassah :dinle

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,414

Gif yükleme yetkiniz yoktur yazılı metni
Hay aksi şeklinde değiştirdim

Adamın zekisini pek severim. leb demeden çorum nohutu yakaladın.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Ben demedim :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gif yükleme yetkiniz yoktur yazılı metni
Hay aksi şeklinde değiştirdim

Adamın zekisini pek severim. leb demeden çorum nohutu yakaladın.
Zam değil güncelleme diye bir tabir var Başkan sende yasak yok sys hatası hay aksi diyorsun :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,414
Yeni konu oluşturma esnasında etiket ekleme şartı getirildi.

Etiket ekleme nedir, neden eklenmelidir.

Etiket bir konuyu kısaca tanımlamadır. Örneğin televizyon alacaksınız etiket alanına televizyonun markasını, modelini yazabilirsiniz.

Bu işlem forum içerisinden yada google üzerinden aynı,benzer aramaları yapan kullanıcıların sizin konunuzu daha kolay bulmasını sağlar.

Eklenmiş etiketlere tıklayarak benzer içerikteki konulara ulaşabilirsiniz.

Etiketler hemen konu başlığının altında yer alır.

Etiket konusunu gündeme taşıyan istanbul istanbul arkadaşımıza da teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yeni konu oluşturma esnasında etiket ekleme şartı getirildi.

Etiket ekleme nedir, neden eklenmelidir.

Etiket bir konuyu kısaca tanımlamadır. Örneğin televizyon alacaksınız etiket alanına televizyonun markasını, modelini yazabilirsiniz.

Bu işlem forum içerisinden yada google üzerinden aynı,benzer aramaları yapan kullanıcıların sizin konunuzu daha kolay bulmasını sağlar.

Eklenmiş etiketlere tıklayarak benzer içerikteki konulara ulaşabilirsiniz.

Etiketler hemen konu başlığının altında yer alır.

Etiket konusunu gündeme taşıyan istanbul istanbul arkadaşımıza da teşekkürler.
Fazla öne çıkmayan geri planda kalan çözüm konusu vardı onunla ilgili konu açtım etiketledim Başkan :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Etiket güzel bir şeydir ,fiyat etiketi gibi olmalı mutlaka müşteri nasıl görüyorsa , google ,yandex bind v.s bakmalı etiketlere ki görsün :ok

NOT:
Bu mesajı çözemeyenler lütfen"çözemedim bana enigma verirmisin" diye mesaj atmasınlar ,bakmıyorum böyle mesajlara :kiskis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri