Forum Hakkında Bilgilendirmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
Vallahi ne yalan soyleyim ByTrol'un avatari da pek hoşuma gitti.
Seriye bağladık, sirada ki kim.

alodan-65.png

alodan-66.png

Şaşı-beş görmeye başladım sandım ama meğer iki farklı kişiymişiniz :haha

ilk Sota Sota hocam bu avatarı kullanmaya başladı By_Trol By_Trol hocam,da beğenmiş oda kullanmaya başladı
Bende başta Sota Sota hocam çift hesap mı? açmış dedim bi baktım By_Trol By_Trol hocam çıktı :haha1
+3

ram.jpg

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bayadır söyleyeyim diye aklımdaydı. Şimdi çıkıntılık yapmayayım diyordum. Üst banner'ın arka planındaki o kılçık çizgili deseni kaldırıp, tam olarak şu anki haline çevirseniz iyi olur diyecektim. Yapıldığını görünce sevindim. Temiz tasarımın hastasıyız. :kiskis

O zaman şunu ekleyeceğim. Postların solundaki avatar bölümünde hala o bahsettiğim desen duruyor. Bence onu da üstteki alanla aynı desene çevirseniz, tasarımda bütünlük olurdu.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
Bayadır söyleyeyim diye aklımdaydı. Şimdi çıkıntılık yapmayayım diyordum. Üst banner'ın arka planındaki o kılçık çizgili deseni kaldırıp, tam olarak şu anki haline çevirseniz iyi olur diyecektim. Yapıldığını görünce sevindim. Temiz tasarımın hastasıyız. :kiskis

O zaman şunu ekleyeceğim. Postların solundaki avatar bölümünde hala o bahsettiğim desen duruyor. Bence onu da üstteki alanla aynı desene çevirseniz, tasarımda bütünlük olurdu.

@ sota usta tasarım üst banner gibi olursa avatar bölümü görünümü bu şekil oluyor.

EXcomZkko.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

Aaa, bende böyle görünüyor,düz renk değil ,linuxtan mı kaynaklı acaba :alala

alodan-92.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259

Gözümden kaçmış.
Estetik takıntısı bendede var bütünlüğü bozan birsey varsa söyleyin seve seve düzeltirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
forumda tema sayısı çok az değil mi? şöyle 3-4 farklı tema olsa ne güzel olurdu. :clap

By_Trol By_Trol Sota Sota
Fazladan tema koymayı benden çok ıstiyorum ama şöyle bir durum var.

Tema satın aldınız forum yazılımı güncelleme aldı kritik degisiklikler olduysa. Tema güncellenmek zorunda
güncelleme verilmezse hapı yutarsınız.
Admin panelde hata logların bakar bakar durursunuz.

Ayrıca ciddi sekilde yardimci program kullanıyoruz bunlar varsayılan tema göre ayarlı ( şuan kullandığımız tema varsayılan temanın renk-arka planla oynamış hali)
tema yüklenmesi sonrası hatalar boğuşmak gözümü korkutuyor.

Forum yazılım orjinal temasından daha hızlı çalışan temada görmedim.
Hizlanmak için yaptığımız kısıtlamaları
göz önüne almak lazim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri