Forum Hakkında Bilgilendirmeler

𝒴ℐℒ𝒟ℐℛℐℳ 

𝒴ℐℒ𝒟ℐℛℐℳ
Platin Üye
Dün gece hata verdi 500 hatası dedim yine
Sota @Sota Başkan gece yoğunluk yok diye
Ayarlarla oynuyor ekleme çıkarma yapıyor dedim Mışıl mışıl uyuyormuş :kiskis

06-35-44-uyandirmak-uyumak.gif

𝒴ℐℒ𝒟ℐℛℐℳ 

𝒴ℐℒ𝒟ℐℛℐℳ
Platin Üye
Ben dedim Ahmet Başkanın aklına girmeyin diye avatarda gif de yasaklamış bu akşam fark ettim :kiskis

Başkan her öneriyi teklifi görme arada görmezden gel güneş gözlüğü tak sana çok yakışır 😎
Fazla kemer sıkmak iyi değildir kesenin ağzını azcık aç sen 17kb'lik gif bulduk derken gif yasaklandı:haha1

Ekran-Alintisi27cd409da31dda2f2.png

smili72 

Platin Üye
Ben dedim Ahmet Başkanın aklına girmeyin diye avatarda gif de yasaklamış bu akşam fark ettim :kiskis

Başkan her öneriyi teklifi görme arada görmezden gel güneş gözlüğü tak sana çok yakışır 😎
Fazla kemer sıkmak iyi değildir kesenin ağzını azcık aç sen 17kb'lik gif bulduk derken gif yasaklandı:haha1

Yassah hemşerim yassah :dinle

Sota 

CSKN
Yönetici
Administrator

Gif yükleme yetkiniz yoktur yazılı metni
Hay aksi şeklinde değiştirdim

Adamın zekisini pek severim. leb demeden çorum nohutu yakaladın.

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi

Ben demedim :kiskis

Sota 

CSKN
Yönetici
Administrator
Yeni konu oluşturma esnasında etiket ekleme şartı getirildi.

Etiket ekleme nedir, neden eklenmelidir.

Etiket bir konuyu kısaca tanımlamadır. Örneğin televizyon alacaksınız etiket alanına televizyonun markasını, modelini yazabilirsiniz.

Bu işlem forum içerisinden yada google üzerinden aynı,benzer aramaları yapan kullanıcıların sizin konunuzu daha kolay bulmasını sağlar.

Eklenmiş etiketlere tıklayarak benzer içerikteki konulara ulaşabilirsiniz.

Etiketler hemen konu başlığının altında yer alır.

Etiket konusunu gündeme taşıyan istanbul @istanbul arkadaşımıza da teşekkürler.

𝒴ℐℒ𝒟ℐℛℐℳ 

𝒴ℐℒ𝒟ℐℛℐℳ
Platin Üye
Yeni konu oluşturma esnasında etiket ekleme şartı getirildi.

Etiket ekleme nedir, neden eklenmelidir.

Etiket bir konuyu kısaca tanımlamadır. Örneğin televizyon alacaksınız etiket alanına televizyonun markasını, modelini yazabilirsiniz.

Bu işlem forum içerisinden yada google üzerinden aynı,benzer aramaları yapan kullanıcıların sizin konunuzu daha kolay bulmasını sağlar.

Eklenmiş etiketlere tıklayarak benzer içerikteki konulara ulaşabilirsiniz.

Etiketler hemen konu başlığının altında yer alır.

Etiket konusunu gündeme taşıyan istanbul @istanbul arkadaşımıza da teşekkürler.
Fazla öne çıkmayan geri planda kalan çözüm konusu vardı onunla ilgili konu açtım etiketledim Başkan :ok